Znaczenie Nicka

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
a mój nick powstał :
od nazwiska bo mam na nazwisko Jodłowski
A działo się to tak :
Jodłowski >>> Jodła >>> Jodeł >>> Jodełko
Jodłowski : moje nazwisko
Jodła : tak mnei niektórzy przezywali
Jodeł : a tak se przekształcięłm to przezwisko
Jodełko : aż wkońcu powstałą Zajebista nazwa Jodełko

a czemu taki nick ... o jest orginalny i zajebis**
i uważam że to jest Orginalny Nick ajkby do dać do gothica bo raczej nick Bzyku czy Susu niezabardzo pasują (te nicki Bzyku i Susu to są nicki moich kolegów)

Pozdro


PS: a że jak se dałem nick Jodełko to se hasła zapomniałem a zły e mail chyba podałem to musiałem zrobić nowe konto (tamto miało 0 postów) i teraz tu tylko mam nick Lord Jodełko - Paladyn
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Mój nick wziół sie od imienia Grzesiek bo w klubie właśnie zawsze na mnie mówią "Grigori","Gregori" lub właśnie "Grigor" na innych forach moge miec ksywe grigor4 lub grigor14
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
QUOTE (Feomathar @ Apr 7 2005, 10:09 AM) Nie wiele osob wie ze uzyam jeszcze innego nicku
tongue.gif
. Mianowicie jest to nick Sagita, uzywam go tylko w mmorpgach gdy mam okazje wybrac plec, to wybieram soebie kobiete i gram pod tym wlasnie nickiem. Ale na forach i innych roznego rodzaju spotkanich mnie pod tym wlasnie nickiem nie spotakacie.



Czyli to oznacza ze grasz w Kal Online i to całkiem dobrze. Jak sie nie myle jesteś na forum www.kalonline.abc.pl
biggrin.gif
PoZdRo i sorry za offtopic


Mój nick wziął sie od mojej ulubionej gry (nawet teraz) Warcrafta. Nie miałem co wymyślać i powstał War.

Niekiedy jestem pod "Elvis" bo tak mi qmple gadaja
tongue.gif


PoZdRo
 

Xamerith

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
43
Mój nick...kombinowałem imie dla elfa do rpga, w jakiejś książce był Mereth to sie troche przerobiło i wyszedł Xamerith... Xamerith Liadon I tak ogólnie postacie nazywam... ewentualnie jeszcze Glavirunt jak zakładam drugą czy trzecia postać.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
mój nick przypadkowo został wybrany
tak jakoś wyszło
"pan paniscus" po łacinie znaczy... nie powiem
biggrin.gif
sami do tego dojdźcie
laugh.gif

to jest taki zwinny zwierzak
ph34r.gif

hehehe
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
hmm Sir jako ze posiadam tzw. błekitna krewj, i jestem arogancki i beszczelny dodalem Sir zeby sie wywyzszyc, a Lukas bo na imie mam Łukasz
 

Nemezis

New Member
Dołączył
1.5.2005
Posty
22
Tak sobie wymyśliłam
tongue.gif
No ale naprawdę to imię takiej dziewczyny w Anime
laugh.gif
biggrin.gif
 

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
jacek_89
Chyba dużo nie muszę tłumaczyć. Jacek to moje imię i mam 89 lat...
Żartuję, 89 to mój rocznik.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE (Nemezis @ 01-05-2005, 17:05) Wystarczy obejżeć władcę pierścieni
tongue.gif

Tą myśl można było nieco rozwinąć...

Niech więc będzie, powiem co oznacza mój nick, który u wielu ludzi budzi lęk, a u innych nienawiść czy nawet obrzydzenie...
Jego znaczenie jest dosyć proste, mimo dziwnej formy. Był kiedyś sprawdzian z historii, uczyłem się do niego pilnie i czytając o architekturze Gotyku, znalazłem słowo glifion. Jest to pojedyncze okienko w tejże architekturze, łatwo wystawić przez nie snajperkę, oraz mieć oko na wszystkich i wszystko.

Co dziwne nie udało mi się znaleźć tego słowa, do tej pory w żadnym innym źródle... ale cóż wciąż szukam.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Mój Haldir, elf z LOTR. Odrazu go polubilem gdy ogladalem film, a tak poza tym to bardzo intersesuje sie tym wiec tk sobie dalem.
A obrazek mam z Icewind Dale II
 

Lord_Beregond

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
24
Mój to połączenie mego pseuda artystycznego (czyli Beregond) i tytułu szklacheckiego
biggrin.gif
 

Wilk_pl

Zbanowany
Dołączył
1.5.2005
Posty
11
Ja mam nick Wilk_pl ponieważ w gothic moją uubioną postacią jest Wilk
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Mój nick? Czy "odsłoń swoją szyję" daje wystarczająco do myślenia, czy mam to jeszcze rozwinąć i rzucić się na jakiegoś usera? :)
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Gdy przeszedłem KotOR II: The Sith Lords spodobał mi się tamtejszy sith mianowicie Darth Sion i to właśnie od jego imienia pochodzi mój nick.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A mój nick powstał od mego nazwiska a mianowicie nazwisko moje to Duda i tak jakoś sie poprzekształcało i powstał mój nick.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
przy moim nicku zgadywanek raczej nie ma, a zacząłem go używać odkąd założyłem maila. gdy nick gryf jest zajęty używam gryfi lub gryf666
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
albo mi sie zdaje albo zawsze jak zagladam na forum po dluzszej przerwie jest znow ten temat tylko kto inny go zaklada
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja mam taki nick, bo lubie paladynów, w tym Marcosa z górniczej doliny. A "lord" to dlatego, żeby podkreśliś wyższość mojego nicka nad innymi
biggrin.gif
. Hehe.
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Mój nik to M@czo ponieważ muwią tak do mnie qumple. A dlaczego możecie zgadnąć
wink.gif
....................

Mam na imie Maciek
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom