Znaczenie Nicka

Status
Zamknięty.

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Lord Bezimienny. hmm... Bezimienny, wiadomo na cześć naszego bohatera bo dołączając do tego forum chciałem się jakoś z nim porównywać, a Lord dodałem żeby było widać że Bezimienny jest potężny.
 
Dołączył
11.5.2005
Posty
41
moj nick wziął sie z gry Metal Gear Solid.Dlaczego? Ponieważ to moja ukochana gra (gothic na 2 miejscu
biggrin.gif
) i wystepuje w niej moja ulubiona postać-snake.
I tez mnie tak nazywają. Dodam ze mam twardy charakter a snake pasuje jak ulał do mnie
biggrin.gif
biggrin.gif

poZdro
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Cóż, mój nick wziął się od Xardasa, nieco go przerobiłem i wyszło Xelitas
smile.gif
. Zdarza mi się używać sporadycznie nicka Beliar
biggrin.gif
(zgadnijcie dlaczego?
tongue.gif
)
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No to tak, mo nick wziął się od imienia Edgar (jakby ktoś nie wiedział
tongue.gif
), a dalaczego EdGaR ?? Dlatego, że to imię mi się i wydaje mi się, żę brzmi ono jak imię jakiegoś angielskiego szlachcica, a litery różnej "wielkości" to już mój wymysł
tongue.gif
.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Moje to chyba wiadomo
smile.gif
Rod wzioł się z gry gothic II jest on najemnikiem a potem staje się łowcą smoków
smile.gif
Dlaczego ROD ?? bo to właśnie od niego właśnie zaczołem w zadaniu od Jarvisa
laugh.gif
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Ja swój nick flash. wziełem z CS
biggrin.gif
Z granata flashbang bo bardzo pomaga
laugh.gif
a ta kropka to dlatego bo miaem już konto tylko coś się nie chciało logować.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Mój nik : Sever ,z angielskiego zrywać, porzucać, wynalazłam sama i tak zostało. A Sharivar to po prostu drugi człon mojego nazwiska, które wszyscy przekrecaja na Szirar (jakie to wnerwiajace
dry.gif
)
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Ja mój nick poprostu wymysliłem na lekcji języka Niemieckiego
tongue.gif
jak zawsze nauczycielka cos tam dyktowała, paplała po Niemiecku a mi się costam pomieszało i napisałem "Thorbjorn" i zostało włąsnie Thorbjorn
biggrin.gif
.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
moj nick wziął sie z herosów 3. Byl tam nekromanta sandro ale przerobić wolałem na Lord Sandro i z tąd ta nazwa
biggrin.gif

Pozdrawiam
smile.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
A mnie kumple przezywają od Laski z "Chlopaki nie placza", bo wiecznie mam podkrążone oczy i zachowuję się jakbym sie trawy ojarał
biggrin.gif
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Mój nick niemal nie ma pochodzenia...
Imię: Maciek
Pierwszy pomysł: Mac
To nie brzmiało (Mimo iż taki jest od kilku miesięcy na forum - bym mu nick zają
tongue.gif
) Dodałem me "ukochane" ...
Rejestrowałem się na forum... Brat rzucił tekst: "Are you Mac...?"
Olśniło mnie! (Odpowiedziałem "Yes, I am." - to mnie natchnęło)

Jest: IMac...
Czasami (jak w mailu) używam IMac...13 (Pech? Ta liczba przynosi mi farta!)
W RPGach i MMORPGach jest Xavir V'Gesise i Genesise V'Gesise (Dwaj elficcy bracia, których przypadkiem stworzyłem)

A! Ktoś może pomyśleć o moim nicku jako o wycinku imienia "Meriadok" w języku Shire'u - "Kalimac" (heh... Zwrócił ktoś uwagę?)
Odkryłem to czytając po raz 20 tom III Władycy Pierścieni
tongue.gif
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Mój walus323, poniważ przezywają mnie walus, a 323 tak mi sie wzięło.
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
No coz?? Skad MadMack??

Mack - nazywa mnie tak pewna amerykanka, ktora nie potrafi wypowiedziec mojego imienia. Na imie mam Przemek. Do Mack dodalem sobie Mad co znaczy wsciekly. Czyli " Wsciekly Mack ".

W szkole mowia na mnie Maly, bo kiedys bylem najmniejszy w klasie, ale uroslem i teraz jestem jednym z najwyzszych w klasie. Przezwisko zostalo.

PS: Sorry, ze nie uzywam polskich znakow, ale aktualnie jestem za granica i mam Windows w wersji angielskiej.
 

Obi-Wan

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
16
Mój nick wzioł się z tego, że jestem wielkim fanem STAR WARS a Obi-Wan to moja ulubiona postać z tego wspaniałego filmu.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Mój nick w sumie nie ma żadnego znaczenie. Mam na imię Dawid więc jakiś koleś kiedyś w szkole zaczął na mnie mówić Dada. Tak nie to wkurzało i brzmiało to tak jakby to xywa dla jakiejś babki to była. Potem jeden koleś przekształcił to na Dadex i tak już zostało. Rzadko do mnie tak w szkole mówią. No chyba dwie czy trzy osoby tak mówią w tym jeden qmpel. A pozostali raczej po imenieu.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Hmm... Moje viqux jest, bo jest. nie miałem żadnej ksywy, więc podpisywałem się imieniem, ale to było nudne. Więc po prostu wymyśliłem sobie viqux. Nick osobistego autorstwa.
rolleyes.gif
 

Kara2004

New Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
3
A mój się wziął.. od przezwiska , od imienia .. od braku pomysłu..
Kiedyś myslałam o zmianie ale sie rozmyśliłam .. Więc została poprostu Kara...
2004 <--- to od pewnego wydarzenia ...
Heh i ludzie sie do tego przyzwyczajili ... Chyba wszędzie mam taki sam nick..
Pozdro
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Taa mój dla tego że był bezimienny więc potem lee i przyjaciele były milteny lestery itp był i lee a że jest u mnie na drógim mejscu to się uparłem. Więc bardziej do rzeczy był lee więc wpadł mi pomysł
smile.gif
przeczytałem historyjkę jak to trafił do kolonii więc zobaczyłem ża nazwe go tak a nie inaczej więc lee dlatego że lubie a pogromca zdrajców dlatego że czeka na zemstę i się pewnie doczeka
biggrin.gif
 

PUNK EREMITA

Member
Dołączył
2.6.2005
Posty
54
ja muj nick wymysliłem PUNK EREMITA EREMITA to chyba wszyscy którzy grali w nk to wiedzą kto to był wziełem jego imie na swuj nick bo spodobało mi sie a PUNK bo ostatnio zaczełem słuchac punk rocka
biggrin.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Jeśli Obi lubi Kenobiego, to ja lubię Boba Fetta. Dlaczego? To moja ulubiona postać w Star Warsie, jest tajemnicza, podoba mi się jej ,,zawód" i to, że nazywają go ,,nieśmiertelnym". najpierw miałem nick Predator (nie będę mówił dlaczego), ale znudził mi się i tak powstał Fett. Na imię mam Łukasz (jakoś nie pasi do Boba Fetta), a w szkole jak narazie tylko jedna osoba tak do mnie mówi (a raczej wkurza)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom