Znaczenie Nicka

Status
Zamknięty.

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
A więc dużo osób nowych do nas doszło i chciałbym wiedzieć z kad macie takie a nie inne nicki :] wystarczy napisać i krótko wytłumaczyć pochodzenie i skąd się wzią i dlaczego właśnie taki bo niektóre osoby majątroche dziwne i pewnie niektórzy też się zastanawiająskąd
wink.gif
to zaczne ja mój nick skłąda się z dwóch rzeczy Gorn - towarzysz bezimiennego a krócej spodobał mi się
wink.gif
a 2 bo.... na forum był już jakiś Gorn :] tyle odemnie
wink.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Mój nick Smok-ożywieniec , a dlaczego , bo jest to najsilniejszy ze smoków i jak narazie najpotężniejszy wysłannik Beliara w gothicu , no i to w sumie dlatego wybrałem sobie taki nick , a nie inny. Aha no i na forum o gothicu chciałem mieć nick z nim związany , a nie z czymś całkiem innym.
tongue.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jeśli chodzi o mój nick to jest to moje imie tylko że dodane są _ i . a to dlatego ze np przy tworzeniu konta z pocztą albo na czacie nick seba jest już zajęty dlatego ja mam tak przerobione moje imie a bardzo je lubie dlatego używam je wszędzie gdzie sie da. Zawsze jak zobaczycie s_e.b_a to znaczy że to ja.
 

M@ŁY

New Member
Dołączył
20.2.2005
Posty
20
Ja mam taki nick jak mowia na mnie znajomi
biggrin.gif
I tak mam od kilku lat, ale wczesniej mialem lepsza ksywe:Jelcyn
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Jak macie lub mieliscie jakies smieszne ksywy to piszcie.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mój nick w sumie wziął się od programu CloneCD a _xx dodałem dla unikalności
smile.gif
. To było już 3 lata temu i od tamtej pory go używam. Więc praktycznie gdzie nie zobaczysz cLoNe_xx to znaczy, że to ja. A dlaczego od tego programu to pisać nie będe bo taki temat już był i tam sie rozspisałem naprawde sporo
biggrin.gif
.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Bo taki nick podobał mi śie już zanim zaczołem grać w gothica widziałem to w jakimś filmie(nie pamiętam nazwy)a ogulnie prawie zawsze mam nick blizna w mmorpgach jak spotkacie gośćia imieniem blizna możliwe że to ja.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
hmmm ja kiedy jescze to forum nie było połączone z gothic.up:) to miałem taki nick: Wysłannik Adanosa.i zachciało mi się dołączyć do Beliara:p to pw do admina żeby zmienił na wysłannik Beliara:) ale ci nie przyjeli oferty i chciałem iść do Innosa teraz:p to zmienił na wysłannik Innosa a nie przyjeli mnie... lol:) to do Adanosa i znów ksywy zmiana ci nie przyjeli
ohmy.gif
potem się clone tam adminem był?
tongue.gif
tak bardzo że dał mi 9 ostrzeżeń i powiedział że mam ostatnią szanse na zmiane nicka:) więc coś pomyślałem na B potem bekłem w realu:p to dałem Ber potem mój kolega dla jaj zaczął tak robić bur bur bur więc już było Berburion a ion sam dodałem:p ciekawa historia,prawda?
smile.gif
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Rahim to poprostu moja xywka z normalnego, prawdziwego życia. Bardzo ją lubię, a prawdziwe imie mi się nie podoba. Już tylko nie liczni mówią do mnie inaczej, więc wszedł mi taki nick w nawyk i używam go gdzie się da.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
ma być krótko, będzie krótko. Mój nick wziął się od imienia postaci jednej z moich ulubionych gier, a mianowicie Resident Evil: Nemesis. Jeden z bohaterów nazywał się Carlos O. ;]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja mam taką ksywke od swojego orginalnego przezwiska czyli Kacper. Chciałem sobie zrobić na tym forum właśnie takiego nicka ale niestety był juz zajęty więc wymyśliłem sobie podobny i wyszło Kacperex mi się ten nick podoba a dlaczego to nie wiem taki inny niż wszystkie i od tego czasu używam go na każdym forum!! To tyle słowem wstępu
tongue.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Mój nick wziął się z tąd, że chciałem jakieś imię małpy. Pierwsze co mi przyszło to Koko. www.koko.org
tongue.gif
. Aha moja pełna xywa brzmi sir First Keeper Zulkir Riddick Koko Wielki I ale w skrócie Koko. Jeżeli zobaczycie gdzieś Koko, Koko Wielki lub First Keeper Koko to napewno ja (poza tylko Koko bo czasami są
ohmy.gif
ale FK i WI tylko ja używam).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Moj nick to nazwa... kazdy wie czego
smile.gif
. Wybralem go bo lubie smoki, a jakos Feomathar najbardziej mi do gustu pzrypadl. Jak gracie w jakies mmorpgi i zobaczycie Feomathar lub po prostu Feo to napewno ja.

PS.
Nie wiele osob wie ze uzyam jeszcze innego nicku
tongue.gif
. Mianowicie jest to nick Sagita, uzywam go tylko w mmorpgach gdy mam okazje wybrac plec, to wybieram soebie kobiete i gram pod tym wlasnie nickiem. Ale na forach i innych roznego rodzaju spotkanich mnie pod tym wlasnie nickiem nie spotakacie.


pzdr
 
E

eMzi

Guest
Hmm ja w sumie używam dwóch nicków: Verin (tutaj i na jeszcze jednym Forum już nie pamiętam jakim
tongue.gif
) i Slyan (na G.Gate i w grach MMORPG i innych [Jedi Academy --+Slyan+--]).
Obie ksywy są wzięte z języka Mrocznych Elfów (Drow'ów). Verin znaczy Zło, a Slyan (wymowa: Slajan, niektórzy mówią Slyan ale ta poprzednia jest poprawna) znaczy Gwiazda (jako "świecąca kulka w kosmosie"
biggrin.gif
). Ale to są tylko internetowe ksywy. W życiu wołają na mnie Mister
ph34r.gif
(chociaż pisze się to Mizzter, bo trochę to "zeslagnowałem") (dłuuuuuga historia, używam tej ksywy od 5 roku życia czyli od 9 lat). No to mniej więcej tyle.
Pokój z Wami.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Inspirają do mojej ksywy był raper Xzibit, który także często sie posługuje pseudonimem (znaczy sie, nie jestem pewiem, czy to pseudonim) X to tha Z, czyli "od X do Z (przeróbka "Od A do Z")". Przerobiłem to na polski, zamieniłem X na Y, wyeliminowłem spacje i wyszło. Ale nie powiem, że by mi sie podobał - cholernie dziownie go sie wymawia, odmieniając go przez przypadki brzmi jeszcze dziwniej
smile.gif
Powiem, że jakbym teraz wybrał nick, którym miałbym sie wszedzie posługiwać (bo posługuje sie tylko jednym), to bym wybrał Jankes.
EDIT (po chwili):
ale przynajmniej Odydoz jest jedyny w swoim rodzaju i nie spotkałem sie jeszcze z tym, żeny ktoś używał takiego nicka, a Jankesów jest pewnie sporo (c: (to taki mój wymyslony przeze mnie emotionek, też sie jeszcze nie spotkałem z przypadkie, aby ktokolwiek inny go używał).
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jak chodziłem do gimnazjum to miałem przezwisko Bokser bo lałem każdego który miał jakiś problem - taki kozak ze mnie
cool.gif
Jednak wkrótce zmienili mi na Potak bo się poprawiłem z zachowaniem. Tzn. zaprzestałem Fight
biggrin.gif
Przezwisko Potak dali mi od nazwiska. Kojaży się ono z ziemniakiem
mad.gif
Po angielsku to Potatoes (jakoś tak) na Polski Potaczek a że to zaś za długie to skrócili na Potak. Troche to zakręcone. Ale fajne. Co nie
rolleyes.gif
Pozdro All
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Hmm moj nick w oryginale brzmi : F3N!X
tongue.gif
od czego.... wzial sie jescze za dawnych dobrych czasow gry w SC nick zostal wziety od jednego z bohaterow , kumpel wziol Zeratul to ja Fenix
smile.gif
tongue.gif
i od tego sie zaczelo ;] pozniej byl uzywany w Cs i w roznych MMORPG , w realu "Fenix,Feniu" ( ^^ ) oraz po imieniu czyli Paweł
smile.gif
A na forum why "Phoenixx" pozniewaz nicki Fenix , Phoenix byly juz zajete ,a na nicku F3N!X wyskakuje mi blad przy logowaniu ze zle haslo podaje , chociaz na bank podaje dobre ale cusz czasem tak bywa....
 

Elrondzik

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
19
Mój nick wziął się od Elrond króla elfów z władcy pierscieni . a Elrond (to chciałem dzik i wyszło Elrondzik
biggrin.gif
)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Moj nick wzial sie od tego ze moje Imie patronuje Doktorom, lekarzom, chirurgom itd itp.
dowiedzialem sie o tym z 2 lata temu jak pisalem o moim swietym imiennieku
No kilka osob sie przyzwyczailo i juz tak zostalo ...
biggrin.gif

Zmienilem sobie tylko "K" na "C" i wyszlo > doctor

PS. WAZNE zawsze pisze sie malymi literami ... bo... tak lepiej wyglada
biggrin.gif
:D
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Mój nick pochodzi od angielskiej nazwy mojego ulubionego rodzaju broni w grach fantasy.Po za tym jakoś nie umiałem wymyślić nic lepszego a wszystkie inne moje xywki były zajęte.I tak wyszło Sword.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom