Zmyślone Mieszkanko.

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Dla mnie najlepsze Khorinis. Można fajnie poskakać po budynkach, murkach i posiedzieć w porcie, wypić piwo zapalić fajkę wodą, posiedzieć w knajpie czy posłuchać Vatrasa :p :)
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
A dla mnie pokoj ktory dostajesz, jak jestes magiem ognia, pokoj jest w klasztorze, lozko, kufer i jest szpan :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Mnie sie podobaja tak..:
Ten domek w drodze do gospodarstwa Onara tam gdzie stoi buster.
domek Dextera w gorach, i grota bandytow obok farmy akilla.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Powiem tak, że zawsze gram Najemnikiem, jakoś zawsze trzymam się paczki z poprzedniej części ... ;) Zgrani, razem stanowią siłe ;) U Onara super klimat, troche wkurza ten stary gnojek, ale ogółem super sprawa ;) Tylko wiecej zadym i bitewek by się przydało ;] W mieście, hmmmm jedynie co to u Harada jako czeladnik sobie mieszkać ;) Nic więcej nic mniej, kuć kuć i jeszcze raz kuć ;) Fajna sprawa być kowalem i umiec sobie samemu zrobic oręż ;)
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Bardzo nie lubię zajmować czyichś mieszkań, np. latarni Jacka, ale jeżeli właściciel gryzie ziemię to nie ma problemu.

Ja mam kilka takich miejsc.
1. Wieża Xardasa, ale od V rozdziału. Ładnie se ją urządzam, a potem bawię się, że jestem kasztelanem i lasy woków wieży należą do mnie.
2. Piwnica Hanny w mieście, tam gdzie mieszkali, niech im ziemia lekką będzie, złodzieje. Też ją urządzam i mam prywatną kwaterę.
3. Oczywiście komnata w klasztorze, bo najczęsciej gram magiem. Ciasna, ale własna. (dwuznaczne powiedzonko ;) )
4. Wieża po Dexterze i bandytach, fajne, odludne miejsce. Też uważam się za pana pobliskiej okolicy :)
5. Nie mogło zabraknąć Górniczej Doliny, wiec mam tam 2 miejsca. Pierwsze to Kamienna Twierdza, ta z kamiennym smokiem - bardzo ładny, walący się zamek. Drugą kwaterą jest komnata nad zamkową kuchnią - nikt tam nie sypia, a okno mam z widokiem na dziedziniec.
6. Czasami robię własny biwak, tj. idę po nocy do lasu i wyrzucam zapaloną pochodnie, siadam na ziemi i boję się, że mnie coś zeżre:)
 

Microlive

New Member
Dołączył
8.1.2011
Posty
7
Moje ulubione "mieszkanka":
1.Latarnia Morska-blisko lasu(expowisko), do miasta można nawet całkiem dosłownie skoczyć.
2.Wieże bandytów-po wybiciu wcześniejszych lokatorów są całkiem fajne no i można skoczyć do Onara. I expowisko w kopalni z zombie.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Ja zdecydowanie bym wybrał domek ( kryjówkę ) Dextera. Ma własną kopalnie, łącznie 2 domki oraz, wieżę :).
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
No w tym obozie bandytów jest fajnie . Tak wysoko i wogóle.. Fajna twierdza by z tego wyszła nawet ;p a oprócz tego obozu to obóz myśliwych albo jakąś chatkę na wzgórzu otoczoną lasami bym wybrał. Takie chatki jak ta obok Bustera są właśnie fajne . Sam już nawet sobie zrobiłem z kolegami domek jeden w lesie :D
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Dla mnie liczy się lokalizacja czyli np gospoda, ale nie ma to jak domek po właścicielu którego sam zabijesz :cool:
 

Hyper001

New Member
Dołączył
3.5.2011
Posty
10
Mi się podoba obozowisko Dragomira i ten obóz w GD niedaleko chatki Cavalorna :cool:

Stary, ja nie zaczniesz pisać dłuższy i sensowniejszych postów, to się pogniewamy. Na razie widzę, że nabijasz tylko posty...
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Ze mnie typowy mieszczuch. Podoba mi się w górnym mieście, po uprzedniej eksterminacji właściciela. Zazwyczaj wybieram jakąś kamienicę przy fontannie, czasem tylko jest przypał jak zaczynają uciekać właściciele nim zdążę ich uciszyć. :D

Niemniej jednak jest fajnie. :)

Drugie takie miejsce, to domy w porcie, szczególnie te z widokiem na morze, głównie przez klimatyczną muzykę i poranne spoglądanie w morze oczekując nadziei.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mnie najbardziej podobały się kanały pod Khorinis. Nikt nie wie że są one otwarte dla tego nikt nie będzie przeszkadzał w ich zwiedzaniu. Ogólnie kanały, w Khorinis, są fajnym miejscem bo jest tam cicho a poza tym znajduje się tam gildia złodziei.
Drugim takim fajny miejscem jest Obóz Bandytów niedaleko farmy Onara tam gdzie przebywa Dexster. Tam też jest cicho i spokojnie a poza tym znajduje się tam kopalnia w której też lubię przebywać.
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
Tam też jest cicho i spokojnie a poza tym znajduje się tam kopalnia w której też lubię przebywać.
W końcu jesteś szczurem. ;) Ja też lubiłem to miejsce. Na równi z klasztorem i pobliską karczmą.
 

Kolosz

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
16
1. Wygodna kwatera maga ognia w klasztorze.
2. Wieża Xardasa po jego zniknięciu i pozbyciu się strażników.
3. Gildia złodziei.
4. Farma Onara.
5. Pokoik w jednej z karczm (tam gdzie jest konkurs na picie).
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Ja miałbym dwie takie lokacje, które mają swój świetny klimat, który najbardziej przypadł mi do gustu. Pierwsza lokacją są kanały pod Khorinis w których ukrywała się gildia złodziei. Tutaj nikt by mi nie przeszkadzał bo nikt nie myślałby, że ktoś może być w kanałach. Kanały mają dwa wyjścia w tym jedno z nich nie jest w dobrym stanie, ale drugie jest świetne. Drugim taki miejscem są podziemia klasztoru magów ognia. Przyczyny, dla których jest to jedno z moich ulubionych miejsc są podobne do przyczyn, z których lubię przesiadywać w kanałach. Cisza, spokój, no i kryjówka jest bardzo dobrze zamaskowana. To są moje dwa ulubione miejsca, w których lubię przesiadywać lub też odpoczywać.
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
"Plac wisielców".

Wieczorem można wypić darmowe piwko i pociągnąć z fajki wodnej. Zaś za dnia możemy posłuchać najświeższych wiadomości, pogawędzić z obywatelami i pójść do tego miłego pana, który przepowie nam przyszłość.

To jest jedno z moich ulubionych miejsc.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Zdecydowanie klasztor magów ognia. Świetny klimat, fajni ludzie i no i jesteś my wśród magów. Mnie klimat klasztoru pasuje. Można tutaj odpocząć podszkolić się w magii. Bardzo fajnie jest przesiadywać w podziemiach klasztoru, w małym labiryncie, za którym jest fajna kryjówka, wiesz, że nikt Cię nie znajdzie i możesz spokojnie odpoczywać, nie bać się o nic. Tylko tutaj lubię przesiadywać, co nie znaczy, że nie mam więcej takich miejsc.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
MI najbardziej podoba się zamek w górniczej dolinie.
A także lubię farmę Onara.

To moje ulubione miejsca.
 
Do góry Bottom