Ziemia

Status
Zamknięty.

Bezimienny05

New Member
Dołączył
14.9.2010
Posty
6
Witam, mam pewien problem. Otóż jakiś czas temu zainstalowałem gothica. Wszystko było w porządku dopóki nie wyszedłem z Wieży Xardasa. W tym momencie znika mi całe podłoże(ziemia, skały itp.). Wszystkie potwory i ludzie są na swoim miejscu, jednak gra bez tła jest praktycznie niemożliwa. Proszę o pomoc!
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
No podaj confinga i to co ci tomi powiedział .. Próbowałeś już Reinstala ?? Jeśli nie to spróbuj ..
Może coś się ci zdupcyło za przeproszeniem w oprawce graf. Albo już nie wiem co ...
tak jak mówie podaj confa i już ...
 

Bezimienny05

New Member
Dołączył
14.9.2010
Posty
6
No podaj confinga i to co ci tomi powiedział .. Próbowałeś już Reinstala ?? Jeśli nie to spróbuj ..
Może coś się ci zdupcyło za przeproszeniem w oprawce graf. Albo już nie wiem co ...
tak jak mówie podaj confa i już ...


Karta graficzna GeForce 9500GT
Procesor Intel Core 2 Quad
Płyta główna Asus PQ50
Dźwięk Realtek 330
Dysk 640GB
4GB Ram-u
System vista Sp2 32bit

Co do reinstalacji, robiłem to z 10 razy, pożyczałem płyty od innych osób(orginały), ale nie działa.
 

Analizer

Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
35
No więc.. po kolei rób następujące czynności;

* zmień grafikę w grze - poprzestawiaj rozdzielczość, zmień ustawienia tekstur itd na inne i zobacz czy coś się zmieni, jeśli nie:
* prawym przyciskiem myszy na Mój komputer > właściwości > sprzęt > menadżer urządzeń > karty graficzne > uaktualnij sterownik, zresetuj kompa po wykonaniu
* ściągnij patcha do gry, stąd, zresetuj kompa po zrobieniu, uruchom grę. Jeśli zadziała nie musisz wykonywać następujących pkt.
* ctrl+alt+delete, wyłącz kilka programów pracujących w tle. Np. antywirusa, GG, skype, daemon tools, punkbuster itp.
* napraw rejestr, wyczyść pliki systemowe. Do tego celu potrzebny będzie program o nazwie CCleaner
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom