Zguba W Ciemności.

Status
Zamknięty.

zezuz

New Member
Dołączył
2.11.2017
Posty
7
Witam!

Mam problem z misja "Zguba w ciemności w Gothic II NK.
Problem jest taki że znalazlem ciało I już rozmawiałem z Udarem ale chyba coś poszło nie tak. Miałem przerwe w grze więc nie jestem w stanie powiedzieć jak wyglądała wiadomość ale mogę wam powiedzieć co mam w opisie zadania.

Udar, strażnik ... swą kuszę.

I nic wiecej, wyglada to tak jakbym nigdy nie znalazł ciała i nie rozmawiał z Udarem. Powiedziałem palisade ale ciała już tam nie ma. Czy mogłem o czymś zapomnieć? Czy to może bug który można naprawić tylko oszustwem?

Pomocy!
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dawno nie grałam w 'czystego' NK, więc zbytnio nie kojarzę zadania, na kodach się zbytnio nie znam ;). Może ktoś inny doradzi, szkoda że nie masz zapisów przed wykonaniem tego zadania.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
raczej to będzie bug. bo skoro przeczytałeś ten list to powinno być ok.
 

zezuz

New Member
Dołączył
2.11.2017
Posty
7
Już wiem co było nie tak. Wiele itemów odkładam u kowala do skrzyni była tam też kusza tego ziomka, a bez niej nie da się pogadać z Udarem :). Mój błąd ale może komuś się to przyda.
 

zezuz

New Member
Dołączył
2.11.2017
Posty
7
Nie wiem jak zamknąć temat ani dodać ten post do swojego ostatniego bo na fonie jestem. Jak ktoś może to niech go zamknie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
cieszę się że udało ci się odzyskać zgubę, miłego grania :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWI?ZANY. Je?li s? jakiekolwiek w?tpliwo?ci, pytania prosz? o za?o?enie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom