Zebranie Klanowe 6

Status
Zamknięty.

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
Chciał bym zaznaczyc ze tekst jest napisany w celach humorystycznych a nie obrazliwych zeby pokazac w sayryczny sposob ostatnia sytuacje na forum i tu moja prosba do modow i adminow ze ze wzgledu na szaczunek wszystkich odeszłych nie usuwac i nie zmieniec tekstu z gory dziekuje
................................................................................................................


Zebranie klanowe o pod tytule krush kill and destroy

Zebranie klanowe w miejscowości Jarocin przewidziane godziny ochlajparty to 10:00- 24:00
teren dość duży na świeżym powietrzu miejsce gdzie kiedyś odbywało się woodstock teraz została tylko stara scena na której organizowane jest karaoke.

Spragniona tłuszcza nie zawiodła, klanowiczów było więcej niż zwykle Clone przyglądał się czarnej masie z małego pagórka
Clone_xx -(sam do siebie ) buhahaha naiwni ludzie jest ich coraz więcej buhahaha. dziś mój plan dojdzie do skutku !
BoRyS -(który stał nie daleko) co mówisz clone ?? głośniej
Clone_xx - nic cieszę się ze nasze szeregi są coraz większe
BoRyS - ehh =_= - po czym kieruje się w stronę mas pracujących żeby wyczaić sytuacje

Nie daleko sceny stoi mała grupka Sir Lukas Strażnik Świątynny Alandil Arcane podchodzi do nich BoRyS
BoRys - cześć chłopaki co robicie ?? znowu jakieś plany revolty ?
grupka chórem - nie no co ty my ?? my tylko rozmawiamy o pogodzie
Borys - aha fajnie to ja idę po browce pogadamy razem
Grupka - hokej tylko szybko
Arcane - a widzieliście ostatnio na tvp 1 princes mononoke
Sir Lukas - Aaaaaa monopolistyczna jedynka jak ty możesz to oglądać pheh ale poza tym to tak
Strażnik - good Movie
Alandil - ja się na tym wychowałem
nagle do grupy zbliża się gandi I zaczyna rzucać we wszystkich kępkami trawy
Gandi - Strażnik HAHA ! ale lol
Grupka - nie czekając ani chwili odpowiedziała gandiemu kamieniami
Gandi uciekł w las
Strażnik - Przejmujemy G.up
Sir Lukas - Dziś G.up jutro Gs
Alandil - Cały świat !
Arcane do Alandila - pogięło cię lepiej browary tyskie lub rozgłośnie radia Maryja ! buhaha
w ten Podchodzi Keczer szukaac przyjaciół bo on taki nie lubiany w sieci jest
Sir Lukas - wziął sekator i ciach ciach
grupka - buhahahaha
Keczer odchodzi
Przychodzi BoRyS- chłopaki macie bronxy
Arcane chłopaki sa w agencjach
BoRyS - Wow a skąd wiesz ?
Strażnik - ponagla borysa który kurczowo trzyma "życiodajne złoto"
Teraz cała gupka w milczeniu Pijąc raz po raz Bronxy

w oddali słychać duszaczych kota na karaoke min. Mag Ognia, Sebek, a tłum jak to tłum rzuca we wszystkich wychodzących na scenę butelkami i kamieniami lub staro polskimi słowami jak spier ze sceny

koło nowo otwartego monopolowego stoją Vampek Mazzak praktykując rożne satanistyczne podspiewki w okolicy kreci się madbull lekko chwiejnym krokiem

Vampek - opodatkować Kler
Mazzak - Jeah nauczaj bracie
Vampek - i ot pan nam przykazał niszczyć groby a ciała w proch obracać
Mazzak - tak my master
Madbull - szadafakap ja tu pije
Nagle ni z gruchy nie z pietruchy z okolicznego lasu wyłonił się biały Człowiek bardzo brzydki w bordowej koszuli a nazywał się...
Sieghailer88 - a na chwałę rydzyka Jeb*** jehowi roz***** was wszystkich nasza falanga was zniszczy !!!!
Vampek - wypluł wino i parsknął śmiechem
Sieghailer88 - i czego się szczerzysz pomiocie żydowski ??
Vampek ( nie mogąc powstrzymać śmiechu tarzał się po ziemi)
Mazzak - Sieghailer mówiłeś cos o falandze ale jesteś sam ????
Sieghailer88 (rozejrzał się wokół siebie i stwierdził) - ku**** gdzie sa moi ludzie to przez was brudy ! pokonam was sam Rydzyk mi pomoże
Madbull ( nie wiedział zabardzo o co chodzi ale człowiek co słowo pokazujący sieghail jest denerwujący nie bacząc ani chwili madbull wziął ostry kamień i nim cisnął jak najmocniej potrafił) - a masz ty faszystowski sku*******
(Mazzak i Vampek widząc ten czyn przyłączyli się do wspaniałej zabawy ! siegler widziac ze jest na przegranej pozycji postanowił się wycofać)
sieghailer88 ja wam dam suki przybędę z odziałem rydzyka buhahahaha ( z szaleńczym śmiechem na ustach zniknął w lesie)
Vampek (do reszty grupki) - Co kler robi z ludzi
Grupka - tak panie kontynuuj msze

wybiła godzina 22:00 na scenę wchodzi clone_xx wszyscy zamilkli nastała cisza jak w grobie, wszystkich oczy zwróciły się na clona poza .. Sir Lukasem, Strażnikiem, Alandilem, BoRySeM i Arcanem którzy w stanie upojenia alkoholowego śpiewali balade o janku wisniewskim ale sytuacje opanował bardzo szybko clone który miłymi słowami " szadafakap" zakończył libacje
teraz jush była prawidłowa cisza.

Clone_xx ( do mas ) - słuchajcie słuchajcie mam dla was wieść wspaniała nowym moderatorem zostanie Glifon !
(cisza została przerwana rozpoczęła się głośna dysputa było słychać krzyki - kto to taki! kim jest ten wybraniec !
Clone_xx (krzyk po czym już cicho) Cisza ! ! glifon pokaz się ludziom
z ciemności wychodzi omotana w szmaty postać przypominającą bobra
Glifon (nie pewnym głosem) witam mam nadzieje ze będzie się nam miło pracowało
Clone_xx - Napewno ! ! ! ! jesteś taki fajny przecie ! ! zaprezentuj się ludziom no już już...
(glifon robiąc pokaz jak na pariskim* salonie mody potknął się o kable i zleciał w tłum odsłaniając lice(twarz)
Tłum - ................. AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(to był Rumbler)
......................................................................................................
Strażnik - ale to nie ...( w tym momencie strażnik zasłabł)
BoRyS - ohh fakk !!!!!!! nie no dzisas ( BoRyS sie popłakał)
Sir Lukas - Hańba , Zdrada !!!!
Alandil - i cały misterny plan poszedł f pizdu
Arcane - Jupi Rumbler wrócił ! ! jeah (Arcane zwracając uwagę na kolegów ) a co wam się stało ..............
Vampek - Rumbler ! jeah Prawdziwy user wrócił
Mazzak - kto to ?
Madbull - nie wiem pewnie jakiś lol ! a co mnie to obchodzi niech sobie nawet lepera biorą
Vampek - będziemy go czcić
Mazzak&Madbull - tak panie !
Mag ognia - Aaaaa ! nie będę mógł spamowac
Sebek - teraz to jush nigdzie nie ma spokojnego miejsca na spam ! fakk
banda innych lolkow na przemian rzucała fakami i brawami
Gandi - haha strażnik zasłabł ale lol !
Gothi - to jak chętni do budowy textowego rpg ??
Ice Revenatn - olaboga co to za szajs
Daru1026 - łojezu jak clone mógł
Clone_xx cisza !! !!

(nastała cisza)

Clone_xx nikt nie sprzeciwia się jaśnie oświeconemu czyli mnie ! Rumbler będzie modem !
Strażnik - to se go weź ja odchodzę ! ! ! ! Fuck System !!
BoRyS - widzisz clone ja mam chyba dużo lekcji i nie będę mógł odwiedzać więcej g.up
Sir Lukas - Hańba zdrada clone jak mogłeś ! cios w plecy najlepszym userom !! !! odchodzę z kumplami
Alandil - jo byde tesh szydł !
Ice Revenant & Daru1026 my tesh idziemy nie bedziemy sie lamowac !!

rozpoczęły się zamieszki w ruch poszły mołotowy kamienie i gaz rurki !?
wosio nie wytrzymał napięcia i podpalił się i jak płonął to krzyczał !
Wosio - buhahahahah szczezniecie w piekle ! (pobiegł w las)
Ares & bobek_666 i Efremz
Ares - buhahaha opłacało się przyjechać a człowiek żywa pochodnia(wskazuje palcem na wosia)
Efremz - a jak , żeś z ta pochodnia przywalił jak łysy grzywa o beton
bobek_666 ja robię zdjęcia bo mi nikt nie uwierzy* !
Rozpoczęła się regularna bitwa !

24:00 Clone wybrał nowych modow ! co było szeroko komentowane na zakończenie zebrania klanu miał się odbyć koncert ich troje ale został odwołany z powodu braku artysty. podsumowując był to najkrwawszy i najbrutalniejszy zlot klanu g.up poza tym klanowicze uratowali kilka sklepów monopolowych od bankructwa to by było na tyle dziękujemy za uwagę telewizja trwam
ps: wokalistę ich troje znalazła grupka lokalnych bojowników młodzieży wszech polskiej nadzianego na pal . dziękujemy i do widzenia
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
No jeżeli o mnie chodzi :] no tekst jest momentami świetny :] po prostu nie udało mi się wstać z podłogi dopóki nie przeczytałem całości. Jednak nie wszystko co tam napisałeś było prawdą... np. to, że wyglądalem jak bóbr... albo właściwie to może troszkę. Ale co do odejścia niektórych to nie było dokładnie tak jak napisałeś.
Mazzak, MadBull oraz Ice Revenant mnie znają (nie tak jak to napisałeś)
Ale ogólnie miło się czyta :]
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Hehehee! Przynajmniej dowiedzą się w końcu kim jest Glifion, bo jeszcze są tacy co nie wiedzą, że Glifion to Rumbler :roll: ! No fakt śmieszne to!!
Tylko teraz jak się pewnie niektórzy dopiero teraz dowiedzą że nowym modem jest Rumbler to pewnie będzie następna fala odchodzeń userów
tongue.gif
! (To był żart, więc nie obraź się Rumbler)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
To miały być żaluzje do for00m? Hmmm... Całkiem miłe, szkoda tylko, że mam role epizodyczną i nie do końca rozumiem swojej kwestii:
"Gothi - to jak chętni do budowy textowego rpg ?? "
Gdyż ja nie szukam chętnych do budowy, bo takowych (w każdym razie na chwilę obecną) nie potrzebujemy. Ale mimo wszystko czuje się zaszczycony tą rolą i po raz pierwszy uwzględnienie mnie gdziekolwiek. Wielkie THX. Patrząc na wartość artystyczną tego... eeee... textu, chwilami się podoba, a chwilami żenuje, aczkolwiek jeśli dobrze zrozumiałem wszyscy są winni oprócz grupki wybrańców i rewolucjonistów znudzony spokojnym życiem do których tak bardzo chcesz się zaliczyć. Mógłbyś powiedzieć to co chciałeś elegancko, ale wolałeś z żaluzjami i ironią, których nie opanowałeś wystarczająco dobrze i wyszła zwykła kashana podbijana dowcipami.
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
No jeżeli o mnie chodzi :] no tekst jest momentami świetny :] po prostu nie udało mi się wstać z podłogi dopóki nie przeczytałem całości. Jednak nie wszystko co tam napisałeś było prawdą... np. to, że wyglądalem jak bóbr... albo właściwie to może troszkę. Ale co do odejścia niektórych to nie było dokładnie tak jak napisałeś.
Mazzak, MadBull oraz Ice Revenant mnie znają (nie tak jak to napisałeś)
Ale ogólnie miło się czyta :]

o pardon zapomniałem ale mozna wziasc to pod to ze jak pisałem wszyscy pili
smile.gif
a o madbullu jush nawet dokłądnie ze cytuje "szadafakap ja tu pije" wiec cyal8r komentujcie dalej moze zaczne regularnie pisywac opowiadania
biggrin.gif

to jA lecz mnie wylogowuje. ehh nie pisze ze jesttem "miszczem" gatunku ehh ale napisanie takiego tekstu zajmuje jedynie nie całe 30min wiec co tu duzo mowic ma byc smiesznie i głupio a co do twojej kwesti to kiedys szukałes ludzi tyle zapamietałem ehehe i jeszcze jedno nikt nie jest winien pokazałem nasza grupe jako ludzi chcacych przejac g.up
biggrin.gif
a nie jako rycerzy a po zatym tekst mi sie przynajmniej nie odbiega od innych klanowek ale nie rownam go z poezja i innymi tekstami
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
świetne to jest i takie opowiadania są najlepsze najbardziej mi sie podobało
wosio nie wytrzymał napięcia i podpalił się i jak płonął to krzyczał !
Wosio - buhahahahah szczezniecie w piekle ! (pobiegł w las)
Ares & bobek_666 i Efremz
Ares - buhahaha opłacało się przyjechać a człowiek żywa pochodnia(wskazuje palcem na wosia)
Efremz - a jak , żeś z ta pochodnia przywalił jak łysy grzywa o beton
bobek_666 ja robię zdjęcia bo mi nikt nie uwierzy* !
Rozpoczęła się regularna bitwa !
nie wytrzymał i.........spalił się
ryłem na ziemi
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Re: Zebranie Klanowe chyba 6

Vampek - opodatkować Kler
Mazzak - Jeah nauczaj bracie
Vampek - i ot pan nam przykazał niszczyć groby a ciała w proch obracać
Mazzak - tak my master
Madbull - szadafakap ja tu pije

Nie no gościu tym to mnie dobiłeś!!!!!HAHAHAHAHAHA!
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nie no mimo ze mnie tam mw pewnym sensie obrazasz to ci wybaczam buahahahaha to jest zajeb****. Boze dawno sie tak nie usmialem to byl mocny text:
nagle do grupy zbliża się gandi I zaczyna rzucać we wszystkich kępkami trawy buahahahaha poprostu boskie to jest. Gratuluje poczucia humoru. Naprawde swietne
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Będę płakać czemu mnie tam nie było? :cry: A możę to i dobrze bo nie wiadomo czym bym tam był. Nie no to było naprawde niezłe. Gratulacje.
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
ciesze sie za wam tesh sie podoba
smile.gif
komentujcie dalej jestem ciekawe waszych opini
biggrin.gif


ps chciałem jeszcze cos dodac sorki ze pominołem takie osoby jak reven i kilku innych
biggrin.gif
mam nadzieje ze wybaczycie cyal8r

ps: niech jakis mod poałaczy moje ostatnie posty z gory dzieki cya połączone...
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Hehe. Od paru dni nie odwiedzałem „opowiadań” i dopiero teraz widzę, że sporo tracę. Z tymi kamieniami w Sieghailer’a88 vel. Emdena to trafiłeś w sedno
tongue.gif
. Ogólnie miałem niezły ubaw. Niezły satyryk z ciebie, choć faktycznie Glifiona w miarę szybko rozpoznałem. Teraz kończę, bo muszę założyć podświetlenie do mojego ołtarzyku z jego avaterem 8) .
PS. Taa Komandos wymaga skupienia...
biggrin.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Mnie sie pododbało! Kupa śmiechu, krwi :twisted: i oczywiście znane grono g.up...ciesze sie także, że choć krótki txt wypowiadam...to wypowiadam!
Lubie wszystkie zebrania klanowe...moze jak ich sie wiecej zbierze to zrobimy mini konkurs na najlepsze z tych txt'ów...
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Masz talent do pisania tego typu kawałków.Omal nie spadłem z krzesła czytając go - ogromna dawka humoru,100% luzu,0 powagi i oto chodzi.Czekam na następny.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Siegheiler88 @ 23-05-2005, 18:58) Oh, so...

Inleligencja aż tryska...
Dno rowu Mariańskiego + metr mułu.
Ale czego mozna sie mądrego tu spodziewać?

E.
To nie cztaj
smile.gif


Ale zebranie jest bardzo dobre kolejna osoba która wzieła sie za pisanie kolejnych zebran i zrobiła to znakomicie. Podoba mi sie tresc jest ona bardzo fajna i humorystyczna podoba mi sie przekaz tej historii bo jest on ciekawy. podoba mi sie to jak Glifion zostaje modem i ujawnia swoją twarz:) No ale szkoda że Glifiona już z nami nie ma tak czesto ale czy aby na pewno ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom