Zbroje

Status
Zamknięty.

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Zbroje Górą tylko one są takie.. jkieś bez duszy:D to jest mają Swietną ochrone i tanią cene ale nie sa zbyt ładne
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Fajowe te zbroje. Zwłaszcza ta kruka jest coolerska. Niech ktoś prześle więcej takich printscreenów(Jeśli posiada NK) :p :p
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
A nie chodzi czasem o Kruka, czyli tego kolesia, który był w przybocznej straży Gomeza? Ten co nas prowadził do niego i tojemu trzeba było raport składać jako cień co działo się w Obozie na Bagnie?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE A nie chodzi czasem o Kruka, czyli tego kolesia, który był w przybocznej straży Gomeza? Ten co nas prowadził do niego i tojemu trzeba było raport składać jako cień co działo się w Obozie na Bagnie?

Taak ,a co nie widać
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Zbroje są ekstra a tak naprawde wszysko na naszym bezimienny bohaterze wygląda najlepiej . Oczywiście najlepiej to z wysokimi statystykami
biggrin.gif


P.S Czy można jeszcze zaciągnąć niemiecką wersję NK z emula ??
 

Xardas_13

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
41
Kruk, nie wygląda aż tak tragicznie.
Wyobraźcie sobie Pyrokara w tej zbroi.
biggrin.gif
 

Demon_2

Member
Dołączył
23.8.2004
Posty
46
QUOTE Zbroje są ekstra a tak naprawde wszysko na naszym bezimienny bohaterze wygląda najlepiej . Oczywiście najlepiej to z wysokimi statystykami :D

P.S Czy można jeszcze zaciągnąć niemiecką wersję NK z emula ??


Tak można ściągnąć mi się sciąga i mam już 57.4% i nie długo będe mógł se pograć a co do zbroi to wszystok fajnie tylko jedna rzecz mnie ciekawi zbroja kruka i staożytna zbroja są prawie takie sama a jednak starożytna ma o połowe gorszą obrone od kruka i to jest głupie-taka fajna zbroja a taka słaba
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
NO CAŁKIEM

NO CAŁKIEM FAJNE A SKĄD JE WZIOŁES?
są dobre

ps.jak leci king i sir lukas
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE QUOTE Zbroje są ekstra a tak naprawde wszysko na naszym bezimienny bohaterze wygląda najlepiej . Oczywiście najlepiej to z wysokimi statystykami :D

P.S Czy można jeszcze zaciągnąć niemiecką wersję NK z emula ??


Tak można ściągnąć mi się sciąga i mam już 57.4% i nie długo będe mógł se pograć a co do zbroi to wszystok fajnie tylko jedna rzecz mnie ciekawi zbroja kruka i staożytna zbroja są prawie takie sama a jednak starożytna ma o połowe gorszą obrone od kruka i to jest głupie-taka fajna zbroja a taka słaba

Bo starozytna to zardzewiała
 
A

Anonymous

Guest
kozackie zbroje i wogule kozacka gra mam nk i naprawde polecam[/img]
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
QUOTE Zbore ogulnie bardzo fajne,ale ta 1 mnie troche rozsmieszyla,jak on w niej wyglada:D>:p

no jak to jak???? jak kruk nie???????
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Nie wiem jak wam ale te zbroje wogóle mi się nie podobały. Są po prostu do kitu oczywiście bez obrazy.
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Zbroje są fajne, ale w tej pierwszej trochę ma za dużą głowę
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Fajowa zbroja.Zarabisty wyglad i bardzo dobra ochrona.Ale najlepiej pasuje do bezimiennego
smile.gif
 

1<ruk

New Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
8
zbroje fajne vhoc mam wrazenie ze tak naprawde wszystkie nowe sa pzerobkami starych i nic wiecej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom