Zbroje

Status
Zamknięty.

Master Igor

New Member
Dołączył
16.5.2005
Posty
6
Racja Gothic to nie Morrowind, oczywiście mogliby podzielić zbroję na: hełm, jakiś napierśnik, spodnie i rękawice. Ale po co to, chyba tylko po to żeby można dodać jakieś "ulepszacze" do tych części np.

HEŁM ŁOWCY SMOKÓW
obrona 20
+5 do siły

Ale po co to??
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Dla mnie to jest obojętne, i nawet mogliby dać te składane zbroje, co by bardziej urzeczywistniło grę. Ale ze względów estetycznych pomysł sądzę, że by nie wypalił
biggrin.gif
.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
MI SIE to bardzo podoba np zalozyc kolczuge pod plytowa zbroje nareszcie bezimmieny bedzie wygladal tak jak chce a nie jebne mu jedna zrboje i swieci POMYsl bardzo mi sie podoba
 

stadnik

New Member
Dołączył
18.5.2005
Posty
6
laugh.gif
mi się to osobiście podoba tak samo jest w morrowindzie a poza tym fajnie bedzie wygladac helm np. skorzany a korpus czy kolnierz ze metalu













POZDRAWIAM!!
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
Podzielenie zbroi na czesci raczej by nie zaszkodzilo gothicowi. Ba sadze, ze przydaloby sie cos takiego. Oprocz bonusow jakie sie z tym wiażą moznaby bylo wplywac choc czesciowo na wyglad naszego bohatera, mieszajac ze zoba rozne elementy pancerza.
 

Gibri26

New Member
Dołączył
26.5.2005
Posty
4
Uwazam ze to dobry pomysl i chcialbym zeby sie pojawil w gothicu 3!!!!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wg. mnie ten pomysl to KICHA jak nie wiem :/ bezsensu...
Gralem w morrowinda i sadze ze jest przereklamowany i wogole lipny..

GOTHIC to co innego...

ekwipunek nie powinien byc ograniczony bo jak ktos napisal (niepamietam)
nie moglibysmy podniesc przedmiotow dodatkowych tam byl akurat przyklad z mieczem...

a kompletowanie zbroji to kolejna beznadzieja... a co jesli na polnocy kupimy jedna czesci na poludniu druga a na wschodzie trzecia itd itp. bedziecie tak jezdzic przez 2 lub wiecej godzin zeby zbroje uzbierac ??
Nie robcie z super Gothic-a jakiejs beznadzieji jak Morrowind

Zbroje całe kompletne tak jak to bylo w poprzednich gothicach byly eleganckie nie mialem zastrzezen do ani jednej kazda mi sie podobala (szczegolnie najemnikow) zasugerowalbym wieksza ich ilosc jedynie... ale bez przesady zeby nie wyszlo ze kilka identycznych i np "zbroja zolnierska""zbroja straznika""zbroja stroza""zbroja ochroniaza" bo to po czesci to samo...
 

piolool

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
14
według mnie dobry pomysł . chociarz morznaby zrobić tak żeby były już gotowe zbroje i żeby można je było kompletować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom