zbroje

Status
Zamknięty.

Barbarzyńca

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
9
Mam pytanie jaką macie zbroje :?: Skąd macie :?: i w którym rozdziale jesteście :?:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja mam zbroje rycerza, zbroje kręgu wody i zbroje pirata i we wszystkich chodze
tongue.gif
Mam 3 rozdział.

Ps: Dziwny temat :?
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
z nk to ja mam moim new palem zbrojke straznika kruka i ona jest przy wejsciu do swiatyni adanosa w obozie bandytow
smile.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
LOOL co za bezsens..
tongue.gif
mam ciezka zbroje straznika - z zamku w GD
tongue.gif
zara bede mial zbroje rycerza ad hagena a pozniej zbroje Paladyna z klasztoru...

P.S oprucz tego to jeszcze zbroje pirata,ciezko i srednia zbroje bandyty,zbroje straznika kruka,lekka zbroje strazy, skurzany pancerz,3 typy stroju obywatela,zbroje wodnego kregu i cos jeszcze
tongue.gif


P.S2 glupszego tematy juz niebylo
biggrin.gif
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Troche głupi temat ale czego nie robi się do zwiększenia iloście postów
tongue.gif

W tej chwili mam zbroje maga ognia dostajesz ją zostając magiem
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja aktualnie jestem w piątym rozdziale i mam ciężki pancerz łowcy smoków i lepszej zbroi już nie będę miał. A tak poza tym to mam wszystkie zbroje które można zdobyć łowcą smoków oprócz : strojów
obywatela i pancerza z płyt pełzacza.
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
mam zbroje wodneo kręgu,pirata,maga wody,inajemnika i jestem w 4 rozdziale

[ : Sob Lut 12, 2005 12:17 pm ]
ja mam zbroję wodnego kręgu,pirata,łowcy smoków,i maga wody
biggrin.gif
tongue.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
ja jestem w 2 rozdizale i mam zbroje strażnika lekką , średni pancerz bandyty,zbroje wodnego kręgu,struj obywatela 3 rodzaje,i piracką zbroje
 

Medival

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
23
ja mam zborje kregu wody maga ognia zzbroje straznika kruka,lekka bandyty pirata i chyba ta z pelzaczy
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE Mam pytanie jaką macie zbroje :?: Skąd macie :?: i w którym rozdziale jesteście :?:


Ja jestem w 4 rozdziale i mam zbroję rycerza,pirata,kręgu wody,ciężką zbroję strażnika miejskiego,lekką zbroję strażnika miejskiego,skórzany pancerz,strój farmera,średnia zbroja bandyty,ciężka zbroja bandyty,zbroja strażnika Kruka i wszystkie trzy stroje obywateli miasta. 8) 8) 8)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
ja teraz nosze zbroje kruka (wziołem se tak dla jaj fajan) i do trego mam ciężką i śrędnią zbroje bandytów,zbroje wodnego kręgu,zbroje piratów,lekka i średnia (2x)zbroja najemnika. a nosze szpon beliara,topór beskadar(niewiem jak to sie pisze sprzedaje ją khaled),orkowa zguba,rubinowe ostrze,magiczna kusza i łuk,ciężka kusza,kościany łuk
jestem w 3 rozdziale wracam z GD
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja mam Zbroje Paladyna, Zrbroje Rycerza, Zbroje Wodnego Kręgu, Zbroje Pirata, Zrboje lekką i cięką Bandyty, Zbroje strażnika Kruka, stroje obywatel, skórzany pancerz. 5 rozdział.
 

Barbarzyńca

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
9
ten

Można mieć zbroje maga wody bez kodów :?: :?: :?:
Bo khaled napisał ze taką właśnie ma :!:
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja jestesm w 4 rozdziele i mam lekki pancerz lowcy smokow i pirata pomockina kruka bandyty i wodnego kregu
tongue.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
ja mam sredniom zbrojke najemnika, zbroje pirata, zbroje kregu wody i zbroje bandyty. Aha jeszcze mam zbroje straznika Kruka
tongue.gif


PS: Jak zostac Lowcom Smokuf bo nie wiem
biggrin.gif
:?:
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja jestem w IV rozdziale i mam zbroje rycerza, zbroja kregu wody, lekki pancerz straż i zbroje strażnika kruka
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
A ja posaidam takie skarby jak
tongue.gif
: zbrije rycerza (ktora nosze aktualnie)
zbroje straznika kruka, zbroje piracka,srednia i lekka zbroje bandyty,oraz zbroje krego wody i skorzana oraz prawdziwe cudo.....
STRÓJ FARMERA :twisted:
laugh.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak zostac Lowcom Smokuf bo nie wiem
biggrin.gif
:?:

Łowcą smoków zostajesz jak uwolnisz Benneta z więzienia, on wtedy daje ci lekki pancerz łowcy smoków i wtedy automatycznie zostajesz łowcą smoków.

Mam jeszcze pytanie skąd można wziąść strój obywatela , bo kilka osób napisało że ma. Bo właśnie zacząłem grać sobie od nowa i zostałem teraz obywatelem , ale nie mogę znaleźć żadnego handlarza który sprzedaje stroje obywatela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom