Zbroja

Status
Zamknięty.

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Mam pytanie jaka jest najlepsz zbroja w gothic 2 NC bo np. w gothic 1 jest ta magiczna zbroja a w gothicu 2 ?? i jak moge ja zdobyc aaa i jaki miecz?? :p
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Zbroja Paladyna, Duże Magiczne Ostrze na Smoki :p Jakoś tak szło z ta bronią ;] Dawno nie grałem w GII ;] Pozdrawiam
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A jak możesz zdobyć?
Żeby mieć zbroję musisz zostać paladynem, zbroję można dostać gdzieś w późniejszych aktach, chyba w piątym.
Miecz? 5 rozdział, powinien go zrobić Bennet.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
W GII NK Duże Magiczne Ostrze na Smoki nie jest(niestety) najlepszą bronią. Wiem, że zapytałeś się jaki jest najlepszy miecz, ale gdybyś chciał znać lepszą broń, to może nią być m.in. Topór Barbarzyńcy(albo jakoś tak :p ). Można go kupić u niektórych handlarzy. Pozatym najlepszym mieczem jednoręcznym jest Miecz Mistrzowski(120 obr. wymagane 60 zręczności).
PoZdRo! :)
 

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
zbroja to magiczna zbroja nie wiem jak ją zdobyć bez wpisywania kodu a broń to topór beskerera czy coś takiego
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jest, ale chyba tylko z kodami. Wygląda jak szata Xardasa, ale jest podpalona.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
bron: topor baseraka (czy jakos) a zbroja paladyna lub lowcy smokow magiczna zbroja to rowniez zbroja paladyna a innej magicznej zbroji bez kodow nie ma
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Zależy czy grasz na kodach...jak nie to w 5 rozdziale będąc łowcą lub pałkiem dostaniemy takową zbroję.
Magiem to nie wiem, szata antymaga...A jak grasz na kodach to nie wiem.
 

jacob94

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
2
Najlepsza broń: topór Berserkera( znaleźć można na Dworze Irdorath)
obrażenia-200
wymagana siła-180
broń dwuręczna
Najlepsza zbroja: Zbroja paladyna i ciężki pancerz łowcy smoków obydwie da się zdobyć w V rozdziale.
Najlepszy miecz- Ciężkie Magiczne Ostrze na smoki . ;)
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Topór Berkseriera wymaga 170 siły, ale poza tym dobrze xD Zależy kim jesteś taką zbroję dostaniesz...wszystko w swoim czasie ;)
 

Kuba123

New Member
Dołączył
15.2.2008
Posty
2
Najlepsza jest Ognista Zbroja. Nie można jej zdobyć w grze :p Masz tu kod, ale ostrzegam... Gra ci może się zwalić nieźle... ItAr_FireArmor_Addon. :). Jak nie wiesz jak wpisać to: Okno charakteru, wpisujesz marvin, potem znowu c (lub s nei pamiętam) i F2
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Używanie kodów zazwyczaj kończy się bugami które uniemożliwiają późniejszą grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom