Zasięg Widzenia

Status
Zamknięty.

darq13

New Member
Dołączył
17.12.2010
Posty
5
Witam, gram w G4, jak wiadomo optymalizacja jest zerowa, mam ustawione wszystko na minimum, mimo to gra działa z szybkością 15-20fps, niby da się grać, ale nie jestem aż tak zdesperowany i po prostu mnie to odrzuca trochę od Arcanii B)
Pewnie zwróciliście uwagę na daleki zasięg widzenia bohatera, suwak widoku w opcjach praktycznie nic nie zmienia. I tu moje pytanie, da się jakoś to zmniejszyć (w taki sposób jak to było w G1/2, taka mgła)? Wydjae mi się, że dzięki temu ilość FPS'ów w grze znacznie by wzrosła.

PS. Samo to że gdy skieruję kamerę na ziemię, ilość klatek momentalnie wzrasta do 30+, więc coś w tym musi być :trollface:

PS.2 Aha zapomniałem:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
GeForce 9500GT 1024
4 GB RAM
Windows XP
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To akurat dziwne. Patchowałeś grę?
 

darq13

New Member
Dołączył
17.12.2010
Posty
5
Tak, mam patcha (Hotfix 2). Zainstalowałem jeszcze najnowsze sterowniki do karty graficznej, jest trochę lepiej: 20-25 FPS. W miastach czasami spadnie poniżej 20.

Pozostaje czekać na jakiegoś moda, który umożliwi większe ograniczenie widoczności, może kiedyś coś takiego będzie :unsure:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wątpliwe, żeby coś takiego się pojawiło.


W opcjach zmniejsz szczegółowość to mniej będziesz obciążać.
 

darq13

New Member
Dołączył
17.12.2010
Posty
5
W obcjach mam już wszystko na minimum i dalej bez różnicy, ale przy 20 klatkach już idzie pograć.

Dzięki za odpowiedzi :rolleyes:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cóż, nie liczyłbym na cuda przy Geforce 9500 z 1GB, pewnie jeszcze DDR2, ta karta jest baaaardzo wolna.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Możesz się pobawić z programem Game booster od biedy. Parę klatek ci jeszcze wyciśnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom