Zapowiedziano Oficjalny Dodatek Do Gry Gothic 3

Status
Zamknięty.

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Mamy znakomitą wiadomość dla fanów serii Gothic. Dosłownie przed kilkunastoma minutami austriacka firma JoWooD Productions Software zapowiedziała oficjalny dodatek do trzeciej odsłony tego popularnego cyklu.

W Gothic 3: Forsaken Gods ponownie wcielimy się w rolę Bezimiennego i staniemy do walki ze złem. Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane, ale wydawca zapewnił w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że nasz bohater spotka na swojej drodze wielu starych znajomych. Warto podkreślić w tym miejscu, że autorzy rozszerzenia z uwagą śledzą dyskusję dotyczącą serii Gothic na oficjalnym forum. Nie jest wykluczone że wiele pomysłów fanów znajdzie się w pełnej wersji gry.

Dodatek Forsaken Gods zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Austriacy na razie nie zdradzili, która firma odpowiada za produkcję rozszerzenia (być może będzie to firma Piranha Bytes, która ostatnio przeprosiła się z JoWooD Productions Software). Przypominamy że czwartą odsłonę cyklu Gothic tworzy studio Spellbound.

Źródło:
http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=40477

I co wy na to? Ja juz normalnie popadam w ekstaze ;D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie ma bata, Na pewno dodatek tworzy PB :D :D . Tak!!!
To będzie miły przystanek w drodze do G4. Ciekawe czy koncepcja Wysp Południowych jest aktualna.
Forsaken Gods- w wolnym tłumaczeniu "Porzuceni Bogowie" :blink:. Ten tytuł może nam dużo mówić o fabule. Czyżby ten dodatek był bardziej 'samodzielny" niż NK?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Co ja mogę powiedzieć? Gdy to przeczytałem, z radości spadłem z krzesła xD. Gdyby nie było tego na Gry-OnLine to bym nie uwierzył. Bardzo cieszę się z tego że wyjdzie jeszcze w tym roku. A co do tytułu.. Rangiz nam przetłumaczył i zapowiada się ciekawie ^^. Po przeczytaniu fragmentu że znajdziemy wielu starych znajomych, myślę iż ta informacja będzie prawdziwa.. Nie będe tu pisał domysłów co tam będzie bo nie ma to sensu.. To co.. Admini - może czas założyć dział 'dodatek do G3' ?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Normalnie mnie powaliło.To najlepszy mój prezent,nie licząc nowego PC.Już nie mogę się doczekać co to będzie.Mam nadzieje że to PB będzie tworzyć dodatek.Mam nadzieję że rozbudują go o wiele bardziej niż NK w którym moim zdaniem drzemie jeszcze bardzo dużo niewykorzystanego potencjału.Mógłby stanowić tak ok 30% gry,to byłoby super.Może znajdziemy w nim jakieś nawiązania do G4?Może wyeliminują te upierdliwe bugi?
Już nie mogę się doczekać.I ten tytuł owiany taką tajemnicą,normalnie masakra.Ten post wniósł nowy promyk nadziei do mojego życia.Może w tym dodatku odrodzi się stary Gothic?Kto wie?

(Podczas czytania i pisania postu byłem zmuszony 4-krotnie zmieniać bieliznę za co odpowiedzialność ponoszą:www.gry-online.pl,JoWood Productions Software,oraz autor tego tematu.Serdecznie dziękuję.) ;)
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Przyznam, że ta wiadomość mnie zaciekawiła, ale nie ucieszyła aż tak bardzo. Dlaczego tak mówię? A no dlatego, że sam Gothic 3 został lekko mówiąc spartolony moim zdaniem. :p Jednak mimo wszystko jestem zadowolony, że PB stworzy coś "na pożegnanie". Mam nadzieję, że nas zaskoczą fabułą i dodadzą nowych postaci, no i usprawnią wygląd świata (otoczenie, postacie, wygląd walki). Jestem ciekaw czy to będzie sam dodatek czy właśnie poprawią coś. ;]
Co do tytuły, jako, że takie podtytuły można różnie tłumaczyć, to równie dobrze mógłbym rzec, że ten tytuł oznacza "Zapomniani Bogowie", "Porzuceni Bogowie" czy coś w tym stylu. Już kiedyś krążyła plotka wśród fanów o tym, że w Gothic 3 mieli się pojawić nowi Bogowie, a w raz z nimi Magowie Powietrza i Ziemi. Może to się tym razem okażę faktem? Nie wiem, mam nadzieję, że nas zaskoczą fabułą.


Pozdrawiam, Crisis.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Hmm... nie mogę znaleźć w sobie zapału, żeby ukończyć normalnego G3, więc wątpię, że zabiorę się za ten dodatek w, chyba że moje podejście się zmieni, a na to póki co nie ma szans. Jednak sama wiadomość jest jak najbardziej dobra. W sumie to nie ma co pisać, bo niewiele więcej mamy informacji, miejmy tylko nadzieję, że dodatek będzie miał ten klimat, którym były przepełnione poprzednie części, którego trochę przydałoby się Gothicowi 3.

Txau.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Super :p

Dodatek do G3, jeszcze w tym roku! Wywaliście :D... Hm... Tytuł "zapomniani bogowie" - może być naprawdę super! Ale coś czuję że mało zmienią :(... Bardzo mały mają okres czasu...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Na G3 się zawiodłam, mam nadzieję, że dodatek poprawi jego wizerunek w moich oczach... Zagrać - zagram na pewno, ale czy będzie tak jak z Gothic 1 czy 2 - nie wiem, mam jednak skryte nadzieje, że będzie... :D Skoro porzuceni Bogowie, to tak jak pisał już Rangiz na bank będziemy bardziej samodzielni i na końcu gry znowu pojawią sie Bogowie, dzięki Beziemu, ofc :p Na prawdę się bardzo cieszę, jednak nie powinniśmy robić sobie takich nadziei (jak ja xD), bo wyjdzie tak jak z Gothic 3 i po co mamy się denerwować?... Oczywiście, żebyśmy się nie zawiedli, to musi go tworzyć SP, nie ma bata :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja myśle że ta informacja pomoże mi w ukończeniu Gothic 3. Bo do tej pory też jakoś się w sobie zebrać nie mogłem.
Ciesze się że gdy będzie mi się na prawde nudzić będe miał okazję do zainstalowania kolejnej części mojej ulubionej gry. Mam tylko nadzieję że dodatek będzie tym samym czym nk dla g2 :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli dodatek robi PB to kupie. Jeśli ktoś jeszcze inny to pomyśle. Nie mam nic do twórców G4 ich pracę, czyny itp. ocenimy jak wydadzą grę. Co do dodatku nie moge się doczekać, ale nie wierze w to, że wydadzą go jeszcze w tym roku. A jeśli tak to pewnie zabugowanego. Czy oni się kiedyś nauczą, że lepiej wydać grę później a dopracowaną?

Miło będzie wrócić do tego świata. Oby im się udało to dopasować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom