Zapowiedź Pc Games 03/11

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
cover_pc_games.jpg

W marcowym numerze niemieckiego PC Games ukaże się mega artykuł o Risen 2: Dark Waters. W ponad 8-stronicowym artykule znajdzie się wiele nowych informacji, zdjęć. Dzięki fanom gry Risen, możemy już teraz poznać część informacji zawartych w tym numerze, ponieważ pomimo, że marcowy numer wyjdzie 23 lutego, to abonenci czasopisma posiadają ten numer już dzisiaj. Zapraszamy do streszczonej lektury nowych informacji o Risen 2: Dark Waters. Specjalnie dla Was, zebraliśmy i przetłumaczyliśmy informację krążące po zagranicznych portalach. Miłej lektury :)

Artykuł będzie na biezaco aktualizowany, gdyż w środę na pewno nastąpi wysyp kolejnych informacji i screenów, obrazków

Zapowiedź PC Games 03/11


 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
No, no, no... PB idzie o krok dalej. Mam wrażenie, że PB przypatrzyło się uważnie Two Worlds II i wyciągnęło wnioski, jaka rozgrywka graczom odpowiada. Nie mogę się doczekać :)
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Super artykuł! Nie mogę się doczekać na więcej informacji, a to składanie zbroi wydaje się być ciekawe :D. Tak jak wersus sądzę, że PB ruszyło o krok dalej dalej.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Mam małą uwagę ,napisaliście że lokalizacją zajmie sie Ceneda a nie Cenega.
Mały szczegół ale mogli by was za to pozwać. :trollface:
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na miłego weekendu koniec tłumaczenie Zapowiedzi uległo gruntowej aktualizacji. Przetłumaczony został cały artykuł z niemieckiego Pc Games. Więcej informacji, więcej skanów. To wszystko przeczytacie i obejrzycie tutaj:

Zapowiedź PC Games 03/11 - zaktualizowana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom