Zapomnieni Bogowie

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapomnieni Bogowie cóż może znaczyć ten tytuł?

Wnioskując po nazwie może ona nawiązywać do rozgrywki, być moze nowe bóstwa? Które miały być w Gothic 3 a w końcu ich nie zamieszczono? Według mnie fabuła dodatku włąsnie będzie nawiązywac do jakiegoś boga, lub bogów i wszystko pójdzie o jakiś artefakt.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Hm...tym razem wygląda na coś poważniejszego.....na początku bym sobie pomyślał, że
znowu przyjdzie nam zatłuc jakiegoś demona..ale Zapomnieni Bogowie......ciekawe z jakim bóstwem przejdzie nam się zmierzyć...lub służyć...z pewnością...to może być ciekawe...choć nie powiem oklepane też
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zapewne okaze się że Nasi 3 bracia mieli jeszcze masę dalekich kuzynów którzy rownież miali boskie zdolności.
No a resztę na prawde nie trudno wymyslic, bo tak jak juz wspomniano celem gry bedzie pewnie pokonac jakiegos demona wyslanego przez jednego z bogow albo poszukac/zniszczyc jakis artefakt.
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
Pewnie beda to bogowie ktorzy mieli byc w g3 bogowie ziemii i powietrza. Mozliwe ze bedzie trzeba zatluc jakiegos demona ale fajnie by tez bylo powrocic do opcji z jakas legendarna bronia taka jaka byl uriziel szpon beliara czy chociaz miecze paladynow czy lowcow smokow z G2
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
No wsumie podobalo by mi sie gdyby fabula krecila sie wokol starych zapomnianych bogow.Np cos takiego ze bezi przyplywa na wyspy poludniowe i dowiaduje sie ze gornicy odkryli jakies stare swiatynie,tabliczki ktore mowia o bogach nieznanych ludzkosci.
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Byc moze będzie to miało związek z zapomnianymi krainami (czy jakoś tak) gdzie wybraliśmy się z Xardasem. (Według producentów na oficjalnej stronie Gothic zakończenie związane z nekromantą jest prawdziwe)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Moim zdaniem to z pewnością główna akcja będzie się toczyć w tych jakichś ''niezbadanych krainach".Producenci będą chcieli powtórzyć na pewno chwyt z G2 NK (zresztą dodam że bardzo fajny).Ale mogliby wpaść na coś nowego,zaskakującego,żeby po odpaleniu dodatku każdy pomyślał ''what a madafucka shit?''Mogliby zrezygnować też z walki z orkami.To już oklepane i nudne bo ciągnie się przez wszystkie trzy części.Fajnie byłoby nareszcie popolować na ludzi.
 

Qubek

New Member
Dołączył
16.2.2008
Posty
5
Mam dziwne przeczucie, że odwiedzimy naszym herosem niezbadane krainy z Xardasem.
Choć to trochę odbiega od tytułu dodatku, to i tak mam nadzieję, że Bezio w końcu zaliczy zgon :)
A wracając do tego tytułu to zapewne jest to związane z Beliarem...
Np. w Gothicu 2 w rozmowie z Pyrokarem dowiedzieliśmy się (!) o dwóch świątyniach Beliara...
Więc można chyba wywnioskować, że Beliar znów coś knuje jak choćby przejąć moce zapomnianych już bogów.
Lub będzie to związane z Jarkendarem, Budowniczymi i Quarhodronem itp. :)
 
V

Vergil

Guest
A pamiętacie, że bezio nie zabił Śniącego? Wysłał go do innego świata, więc może Śniący jest osobnym bóstwem, starszym od Innosa. A te niezbadane tereny z G3 to dobry pomysł na akcję ;P
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Tytuł jest bardzo ciekawy.. Zapomnieni Bogowie.. Cóż według mnie mogło by to być powiązane ze Śniącym jak to mówił Vergil. Gdyby akcja toczyła się w tych 'nieznanych krainach' to bardzo możliwe że gdzieś tam spotkamy ogromnego pełzacza.. Jeśli nie to, istnieje jeszcze wiele innych możliwości. Dla mnie taką ciekawą są nowe bóstwa. Było coś mówione że w G3 mieli być magowie ziemi i powietrza. A jeżeli takowi by byli.. ja bym się cieszył ^^. Krótko mówiąc po tytule można wnioskować wiele rzeczy...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
wg mnie to ma związek z bogami którzy byli przed Innosem Beliarem i Adanosem i oni sa o wiele potężniejsi od tych
moze w ojczyznie orków bedzie jakas wskazówka
albo w nieznanych krainach
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Moim zdaniem nowy Bóg to będzie WIELKI niewypał. Pomyślmy logiczne...jak można zapomnieć o istnieniu jakiegoś boga...no i poza tym Adanos, Beliar i Innos byli braćmi więc jakby dodali nowego to zapewne też musiałby być jakiś brat. A poza tym co można dodać do boga, zła, dobra i równowagi? Piekielnie zły? Anielsko dobry? Nadmierna ilość bóstw jest częstym problemem gier. Taki Oblivion. 9 bogów. Nie znam nazwy żadnego z nich a przeszedłem całą grę...
 

suchy44

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
1
fajnie brzmi...fajnie jak by było nawiazanie do wczesniejszych częsci a szczególnie 1 bo najlepsza...ziemia i powietrze??taka magia jest juz w gothic ale jest mniej rozwinięta niż magia ognia czy wody fajnie jak by ją rozbudowali i żeby może zrobli coś z gildiami bo to niewypał no i nowe tereny..
 

Nikator

New Member
Dołączył
29.8.2007
Posty
11
Moglibyśmy na przykład dotrzeć do stolicy orkowego królestwa i pomagać bądź walczyć z ich innymi bogami. Jacyś starzy, potężni szamani którzy opowiędzą nam o zapomnienych przez ludzi bogach.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A ja nie rozumiem kilku rzeczy :huh:
1. Jakby ta "dodatkowa kraina" była gdzieś indziej niż była na mapce w G3 to musielibyśmy koniecznie obrać drogę Xardasa i koniecznie przejść całą grę aby dopiero wejść na nowe tereny ?!
2. Inny bóg? Może to będzie bożek jakiś taki jak Śniący, bo Sleeper nie był bogiem tylko bożkiem orków oraz ludzi z obozu na bagnie a także był potworem stworzonym przez Beliara. A może skoro bogowie dobra, zła i równawagi są braćmi, to ten bóg będzie ich ojcem... sam już nie wiem
3. Artefakt, potwór lub coś oklepanego... może wymyślą coś nowego i bardziej wciągającego?
No i są same pytania ^_^
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Moim zdaniem akcja Gothic 3: Zapomnieni bogowie powinna się toczyć na Zapomnianych Krainach. Fajnie gdyby odświeżyli Gothic 3 i dodaliby te gildie, „co im nie wyszły". Chodzi mi o to, aby można było dołączyć do jednej z gildi albo samemu stworzyć ze swoimi kumplami. Myślę, że większość zapalonych graczy Gothic 3 już przeszła i raczej to samo zakończanie i tylko nawiązanie do Gothic 4 byłoby nudne. Pograłbym sobie trochę dłużej w Gothic, 3 więc mogłoby być coś takiego, że musimy udać się do zapomnianych krain z Xardasem tylko zależnie od zakończenia z Innosem itp. będzie pracować dla jednej ze stron. Wydaje mi się, że kontynuacja Gothic 3 byłaby o wiele ciekawsze niż dodatek do środka fabuły. Lepsze byłoby nawiązywanie do dodatku aż w końcu pod koniec rozpoczęcie nowej przygody. Takie jest moje zdanie.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
No cóż tytuł jest tak wieloznaczny że każda propozycja na jego rozwiązanie narzuca kolejne pytania.

Zapomnieni Bogowie to mogą być:

1) Rodzice I, A, B
2) Starzy bogowie wyznawani dawno dawno, jeszcze przed pradawnymi
3) Sprytna metafora pod którą kryją się starzy potężni przeciwnicy (Smoki, demony, Śniący etc.)
4) Jakieś nawiązanie że ludzkość zapomniała o bogach i trzeba ich nawrócić
5) Jakieś stare bustwa które sobie przypomniały o świecie i szukają wyznawców i dały im jakiś artefakt który trzeba zdobyć albo demona którego trzeba zabić

No nic innego na myśl mi nie przychodzi :p
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Moim zdaniem akcja gry będzie dziać się na Wyspach Południowych, a tytułowymi Bogami są Bogowie Ziemi i Powietrza - tak, jak przewidywano ich w podstawowej wersji G3.
Nie muszą być braćmi Innosa, Beliara i Adanosa. AFAIR, nie ma w Gothicu mowy o tym, że Adanos stworzył świat - jest tylko powiedziane, iż stworzył wszystko, co żywe... (oczywiście mogę się mylić). A ziemia i powietrze żywymi nie są ;) Mogli np. zostać usunięci 'w cień' ze względu na chwanie Równowagi przez Adanosa, czy też trzech dotąd znanych Braci walczyło z nimi, gdy jeszcze nie tłukli się we własnym gronie (gdy Beliar jeszcze nie "odnalazł Bestii").



CYTAT
Taki Oblivion. 9 bogów. Nie znam nazwy żadnego z nich a przeszedłem całą grę...

Twoja strata, za mało wczułeś się w grę :p 'Przejść grę' można szybko, ale pozostaje cała masa questów pobocznych - i w serii TES to one są esencją gry.
 

Garandos

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
5
kiedy można będzie dostać ten dodatek


dłuższe posty, jest to twój pierwszy więc tylko ostrzeżenie ustne. ale za następne takie króciutkie może być 25% NS
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Garandos @ 08-06-2008, 11:37) index.php?act=findpost&pid=185298
kiedy można będzie dostać ten dodatek


dłuższe posty, jest to twój pierwszy więc tylko ostrzeżenie ustne. ale za następne takie króciutkie może być 25% NS




Prawdopodobnie pod koniec tego roku.
Jednak oficjalna data premiery jeszcze nie jest znana, mówi się o listopadzie-grudniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom