Zapis

Status
Zamknięty.

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Mam problem a mianowicie podczas zapisywania gry wyskakuje mi błąd coś z gothic.exe i sie wyłącza. Kiedy znowu włączam gre widać że gra jest niby zapisana ale nie chce sie wczytać. Jak to rozwiązać?!
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Dobra ściągnołem patcha 1.09 noi gram..... zapisuje i sie zapisało(Skakałem z radości). Znowu próbuje zapisać i klapa znowu wywala mi do pulpitu z tym samym błędem. Jak to naprawić!?
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Robsonus według mnie twoja rada jest do bani ale napewno w czymś innym sie przyda. A więc będąc niecierpliwym dzieckiem :D postanowiłem siedzieć w googlach aż znajde rozwiązanie i sie udało. Na jednej był dokładny opis co trzeba zrobić gothic ini (ale nie tak jak w innych pomnóż przez dwa odejmij blebleble) miało to co prawda przyśpieszyć działanie gry (wielu pomogło) ale mnie spowolniło :( lecz przynajmniej problem z zapisywaniem został rozwiązany :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(bicer @ 10-03-2007, 21:34) [snapback]135714[/snapback]

Robsonus według mnie twoja rada jest do bani ale napewno w czymś innym sie przyda. A więc będąc niecierpliwym dzieckiem :D postanowiłem siedzieć w googlach aż znajde rozwiązanie i sie udało. Na jednej był dokładny opis co trzeba zrobić gothic ini (ale nie tak jak w innych pomnóż przez dwa odejmij blebleble) miało to co prawda przyśpieszyć działanie gry (wielu pomogło) ale mnie spowolniło :( lecz przynajmniej problem z zapisywaniem został rozwiązany :)



widocznie przesadziłeś z wartościami wpisz w wyszukiwarkę na forum "ini" i poszukaj w G3 Problemy
znajdziesz tam na pewno wiele przydatnych rzeczy w ustawianiu ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom