Zakon

Status
Zamknięty.

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Zrobić coś w stylu Ogniska Klasztornej przy którym gadali byśmy o wszystkim, od razu by aktywność skoczyła.

A tak na serio dyskusję można by było robić w jakimś temacie w Zakonie a nie na innych stronkach.
Pomysł na krucjatę? Hmm ... nie mam.
Takie tematy jak: "Nowy Obóz -Zgraja Bandytów Czy Żądni Wolności Ludzie? " można by było otworzyć i dyskutować nad nim. Każdy mógłby się wypowiedzieć.

Z mojej strony to tyle.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja stawiam przede wszystkim na encyklopedię. Proponuję zrobić ulotkę w formie listu, gdzie zawarte by było jakieś ciepłe i serdeczne zaproszenie i wysyłać to nowym. Nowi=ruch. Jak znajdzie się kilku ogarniętych użytkowników to ruszą krucjaty, debaty itp.
Promocja panowie, promocja!
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zrobić coś w stylu Ogniska Klasztornej przy którym gadali byśmy o wszystkim, od razu by aktywność skoczyła.

Chcemy aktywności, nie bezmyślnego spamu. Tematów do spamu jest wystarczająco na całym forum.

Proponuję zrobić ulotkę w formie listu,

Zajmie się tym ktoś? Nawet kilka osób może coś napisać, będzie z czego wybrać :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dobra, ja się tym zajmę.
I może jakąś grafikę do tego ?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Tekst można wrzucić na jakiś pergamin czy coś w tym guście. Moim zdaniem więcej nie trzeba, bo i po co? No chyba że Zakonnicy mają jakieś sugestie?


Kac się zgodził na tego buttona na forum. Jutro ma się tym zająć. Czyli będziemy trochę bardziej widoczni :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Cieszę się, że jesteście zdania, aby Zakon nadal istniał ;) Jak nasz Elessar wspomniał szkoda by było zniszczyć tyle pracy. W najbliższym czasie Ball, prześle ci pomysły na krucjatę, teraz mam trochę wolnego.
Pozdrawiam Karpiu
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Szczur dostał bana, kto napisze to zaproszenie?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Tak w ogóle to ktoś się zajmuje "chętnymi"? Bo coś nie widzę u nich dopisków w stylu "zajmę się tobą", jak to bywało, a chyba na nich nam najbardziej zależy.

Ave
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Najwidoczniej każdy to olewa. My nie mamy uprawnień by ich przyjmować i dawać pytania.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No i gdzie ten głośno zapowiadany button na głównej, co miał odmienić świat i Zakon?

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
karp zajmuje się nowymi także nie ma po co dawać dopisków że się nimi "zajmie". A button...sam nie wiem xD Pisałem do Kaca, stwierdził że się tym zajmie. Pisałem kilka razy żeby się przypomnieć-nie dostałem żadnej odpowiedzi. Może zigi coś z tym zrobi, musze z nim pogadać ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Kac pisał w dziale moderatorzy, że znika na ok. tydzień, może na dłużej, więc na razie nic nie zrobi w sprawie buttona. Lepiej faktycznie zagadać do Ziga.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Pisał był, że się zajmę daną osobą, ale zabrali mi moderatora już dawno temu. Jak widzę niektórzy nie mają moda(czyt.zielonego kolorka) a moderują niektóre działy :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ci niezieloni, to dowódcy obozów i tylko tam mają takie uprawnienia. Ale fakt, powinieneś mieć tu takie same przywileje, jak oni tam.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Była już mowa o tym, ale Kacp był w tych sprawach nieugięty, w sumie nie wiem co mu wtedy się stało. Zawsze Komturowie mieli panel ;)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Spoko, już to z Biafrą załatwiamy ^^. Znaczy Biafra załatwia a ja popieram i wspieram duchowo.

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Kac stwierdził że zigi tego nie zrobi bo nie wie gdzie i że sam się tym zajmie jak wróci z urlopu...zobaczymy :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Oby... Jak się ktoś do czegoś deklaruję, do nieładnie nie dotrzymywać słowa.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zakon Świętego Miecza to święte miejsce. To tutaj są zgromadzeni najlepsi z najlepszych, najmądrzejsi z mądrych, którzy dla dobra świata pilnują drogocennych informacji oraz je spisują. Jednak ostatnio to święte miejsce podupadło. W niektórych miejscach już zaległ kurz i pajęczyny. Wielu naszych członków zginęło. A ty? Czy jesteś gotów pomóc w naszej sprawie udowadniając, że jesteś tego warty? Spisywać informacje ze świata Gothic?a? Awansować w naszych szeregach i siać respekt wśród innych? Pokazać innym swoja mądrość oraz udowodnić, że jesteś największym fanem świata stworzonego przez Piranha Bytes? To miejsce jest dla ciebie!

Uncle+Sam+Wants+You.jpg


Szkelo obmyślił żeby dać na tą grafikę "zakon wants YOU!".


Jak dla mnie całkiem fajne, co myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom