Zakon

Status
Zamknięty.

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jak widać, Zakon od dłuższego czasu przeżywa kryzys. Ukończyliśmy Encyklopedię Gothica i od tamtego momentu Zakon zaczął popadać w coraz większy marazm.
Ostatnią krucjatę ledwo co udało się zakończyć, walki zakonne miały być wznowione, przypominałem kilka razy, szkele odpowiadał że się tym zajmie. I co? I nic. Debaty również miały wrócić, ale nie wróciły. Również przypominałem o tym kilkakrotnie ale cóż, bez skutku.
Encyklopedia Risen leży i kwiczy. Kilkanaście haseł i koniec.
I tu pojawia się pytanie: macie jeszcze chęć żeby zacząć robić COKOLWIEK czy Zakon idzie do kasacji?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja zadeklarowałem się do sprawdzania haseł i tego będę się trzymał. W tworzeniu encyklopedii nie pomogę, bo po prostu nie grałem w Risena.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić Risena ale ostatnim razem jak byłem w Empiku to Risena nie było...:(
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Przypomnę, że usunąć Zakon to nie problem, kwestia kilku kliknięć myszką. Jeśli chcecie ten biznes ciągnąć dalej, ciągnijcie. Być może będą też rzeczowe wynagrodzenia za wysiłek w takie projekty jak Encyklopedia etc.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja w Risena grałem, ale nie mam :/
Więc jedynie z pamięci mógłbym pisać, a to by było mało.
Ale jak coś to pomogę. :cool:
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A ja mam pytanko:
Jeśli Zakon zostałby zlikwidowany, to czy powstało by coś na jego miejsce ?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie wydaję mi się. Aczkolwiek nie chciałbym aby Zakon został rozwiązany. Przynajmniej do momentu ukończenia Encyklopedii Risen^^
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Walki mam prowadzic...fakt. Przyznaje, ze to lekko olalem...no moze nie lekko. Ale co to robic walki dla jednej, dwoch osob?

Debaty mialy wrocic, ale jak mialy wrocic skoro NIKT NA NIE NIE PRZYCHODZIL co bylo juz wspominane kilka razy przez Elessara.

Encyklopedii na razie nie ruszam bo nie posiadam screenow. Dzialajacej wersji Risen'a tez nie posiadam.

Ja zauwazylem, ze Zakon trzymie sie tylko z tego ze powstaje tu encyklopedia. Gdyby jej nie bylo Zakonu by tez od dawna nie bylo.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja zauwazylem, ze Zakon trzymie sie tylko z tego ze powstaje tu encyklopedia. Gdyby jej nie bylo Zakonu by tez od dawna nie bylo.

Chyba już długo nie pociągniemy, to jest wiadome. To co robimy ?
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ogłoście upadłość i przetargi na majątek ogłoście...

A co macie robić, jest mistrz i komturowie. Macie głowy, twórzcie projekty, które przyciągną użytkowników.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
982100a0c20c.png


Praca ASa mająca reklamować Zakon na innych serwisach. Myślę żę odpowiednia kampania reklamowa mogłaby uruchomić Zakon. Tylko trzeba ją przeprowadzić.
Jeśli możecie to wrzucajcie ten banner na serwisach gothicopodobnych, może ktoś się skusi na to. No i u nas samych trzeba to rozpropagować. Dobrze by było do sygnatury wrzucić to :)

EDIT: niestety, na sygnaturę jest za duże;/
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nic nie widzę? Daj jeszcze raz tę graficzkę, ja postaram się zrobić z tego sig.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
982100a0c20c.png


http://zapodaj.net/images/982100a0c20c.png

Jak nic nie widzisz?;p Trzeba by obciąć, inaczej się nie nada na sygnaturę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
zakon.jpg


Imageshack dorzucił białe tło;f
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647


Jeśli chodzi o sig to takie coś mogę zapodać. Napis słabo widać, ale niewiele mogę w tym temacie zrobić bez wersji roboczej.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Cóż, dobrze jest :) Dzięki Arven.

ja już mam to w sygnaturze :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ze strony technicznej może i to jest parę kliknięć. Ale w rzeczywistości likwidacja Zakonu to byłoby zmarnowanie kilku lat pomysłów, zaangażowania, przywiązania, poświęcenia i pracy wielu ludzi, a także naprawdę dobrych tekstów i prac. NIE MA MOWY. Nie wyrzucajmy Zakonu.

Ja mogę debaty prowadzić, myślę że się nadaję. Choćby miały przyjść tylko dwie osoby, bez widzów, to ja jestem gotów.
Baal, wyjdź z jakąś Krucjatą i rozruszajmy tematy czysto dyskusyjne o Gothicu.

Ave
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja powiem krótko - zamiast bawić się w sygnaturki, które i tak nic nie dadzą trzeba zachęcać do pisania haseł nowych użytkownikom, ogłosić wielki nabór do zakonu, proponować dołączenie do oranizacji itp, zrobić porządną reklamę. Jeśli nie to nie widzę żadnej przyszłości.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Baal, wyjdź z jakąś Krucjatą i rozruszajmy tematy czysto dyskusyjne o Gothicu.

Ostatnia krucjata nie była zbyt udana...mogę określić ją jako najgorszą odkąd jestem w zakonie. Ale na dniach przygotuję coś nowego. Jeśli macie jakieś pomysły, dawać je tutaj :)
Z rozruszaniem tematów wpadłem na pewien pomysł teraz. Ale to wieczorem go przedstawię, jak go jeszcze dopracuje w głowie.
Na dniach ma się pojawić news o zakonie wraz z kilkoma pracami z biblioteki. Pogadam później z Kacem na temat wrzucenia tego banneru na stronę główną i na forum w jakieś widoczne miejsce. Może się zgodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom