Zakończenie Gothic3!

Status
Zamknięty.

kruk1988

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
Co sądzicie o zakończeniu w g3? Wg mnie troche inne niż zawsze. I mam pytanie jak wygląda zakończenie jako sługa beliara, bo ja przeszedłem jako wybraniec i zakończenie jest jak w bajce dla dzieci. Co wy o tym sądzicie??
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Zakonczenie rzeczywiscie jest troche lipne. Gdy zaczynalem gre, to liczylem ze sie skonczy jakims zaje**** filmikiem, ale niestety sie rozczarowałem... :/ Jednak tworcy gry poszli na latwizne, brakuje troche epickosci w nim.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
ja jestem sługą beliara, jeszcze tylko zabije hersztów orków i chyba wsio wiec zdam relacje
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi się podoba. A czemu a temu, że miałem już dość tego ciągłego niepokoju po filmikach z 1 i 2 gdzie nic nie było wytłumaczone i domyślali się. :D Według mnie dobrze zrobili, że nareszcie rozwiali nasze wątpliwości. Przecież to już koniec.

Tak powinna się kończyć gra. Ale fakt wolałbym filmik. ;)

Pozdrawiam.
 

deszczu

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
15
jak przeszedlem opcja xardasa czyli oba bogowie przegrywaja, i jest tam zapowiedz 4 czesci :D :D tyle ze nie bedzie w niej gorna diega miltena lestera ;lee i reszty znajomych :/ tylko xardas :)
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Krązyly tez plotki o dodatku do gothica 3 moze to jeszce nie koniec... :)
 

olej29

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
14
TE TRZECIE ZAKONCZENIE DAJE FURTKE DO GOTHIC 4 FAJNIE BY BYLO ALE RACJA BRAKUJE FILMIKU KONCOWEGO :( TE WSTAWKI MOGLI ZROBIC JAKO FILMIKI A NIE SLAJDY :p ODWALILI FUSZERE NA TE WYMAGANIA DO TEJ GRY

Nie pisz caps lockiem - szczur
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
Ja myśle że raczej nie będzie 4 części tylko dodatek z dalszym ciągiem
a swoją drogą jak myslicie czy to była właściwa decyzja? (chodzi o ścieszkę xardasa)
 

olej29

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
14
dodatek pewnie bedzie akcja bedzie sie dziala na jakis wyspach poludniowych zamieszkaly przez rase ludzi czarnoskorych gdzie sa ostatnie swiatynie beliara
 

Czorny50

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
2
a ja mam pytanie ... od czego zalezy zakoniczenie gry ... czy od frakcji do której sie przyłoączyłem czy spotykam w pewnym miejscu jakiś wybór kóry odbije sie na zakoniczeniu ???
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Po zebraniu wszystkich artefaktow i dojsciu do Xardasa masz dokonac ostatecznego wyboru. Ale jesli nie bedziesz mial 75 % reputacji u Assasynow nie wykonasz zakonczenia z Beliarem. 2 pozostale zakonczenia nie maja znaczenia dla kogo pracujesz.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
uwazam ze bedzie dodatek do GIII i G4 bo bym sie wkórzyl jak bym nie mial na co kompa ulepszac :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom