Zadanie z sędzią

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wiem, że ten temat powinien byc w dziale Gothic 2, ale od czasu wyjścia NK mało kto (wzglednie) tam zaglada, a ja chce szybkiej odpowiedzi
smile.gif
Otóż mój problem to nie jest JAk zrobic (zapewne mysleliście, że się spytam, jak ukraśc swiety Młot), ale czy zrobiłem je dobrze - dałem młot sedziemu, znalazłem Morgaharda u Onara i wziąłem od niego dowód przeciwko sędziemu... i teraz nie wiem, czy nie trzeba było go pokazac Lordowi Andre albo sedziemu, bo ja go od razu dałem Lee, a jak poszedłem do odmu sędziego to patrzę - tam przy księdze stoi Sędzia ze świętym młotem na plecach i nie da sie z nim gadać, a zadanie mam zaliczone - jeszcze, o ile dobrze pamiętam, w tym zadaniu sie zdobywało cos, co mogło pozwolic wejśc na statek paladynó,w a ja tego nie mam.
PS. Ten świety młot jest naprawde dobry na kamiennych strażników?
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Dobrze zrobiłes tak jak ja a młot jest lepszy na strazników
smile.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wszystko jest wporzadku... nie wiem czy bylby jakies opcje ale raczej nie... w kazdym razie ja zrobilem identycznie
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Napewno dobrze zrobiłeś
smile.gif
, dając dowód Lee. Pozwolenie zabrania okrętu dostaniesz w 5 roździale (niezły szantarz
biggrin.gif
) kiedy zdobędziesz mape morską dworu Idorath, pytasz Lee w jaki sposób zdobyć statek , a on powie, żebyś poszedł do sendziego
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom