Zadania

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Chciałbym się dowiedzieć jakich zadań w G1 nie lubicie i dlaczego,ja naprzykład nie lubie gdy zlecają ci uwolnić wolną kopalnie(bez skojarzeń)nie lubie tego poniewaz wogóle nie lubie schodzić pod ziemie i muzyczka która ci towarzyszy przez całą kopalnie jest troche straszna
 

Death Snopy

Member
Dołączył
9.5.2004
Posty
224
ja nie lubię grzebania w świątyni śpiocha. jest tam ciemno ja w dupie, jakieś szkielety latają z wyszerbionym toporem a zabierają ci sporo PŻ, szukanie tych szamanów, kombinacje ze przełącznikami...mogę tak wymieniać do 25 wieku :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Njagłupsza misja : poczatek misji co się dzieje na bagnach potem good
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
Ja najbardziej nie lubie takich w ktorych trzeba pomyslec i takich w ktorych jest duzo do przejscia.
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Ja akurat lubie te misje z wolną kopalnią.Ale wracając do tematu nienawidze misji z ULUMULU dlatego że najpier wchodzisz do kopalini potem wychodzisz i znowu wchdzisz to minie poprostu IRYTUJE!!!!! :evil:

PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara :twisted:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
mnie wkurzają misje, wktórych muysze non-stop gdzieś biegać tzn. od jednego kolesia do drugiego ale na szczęście nie ma zbyt dużo takich misji
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Nie lubię misji zwiedzania orkowego grobowca. Za pierwszym razem spędziłem tam 2 dni! No cóż, będąc Magiem Ognia ma się prze...rąbane z orkami. Trzeba z kilka razy wysłać kulę ognistą w ich stronę, aby w końcu przestali nas męczyć...

Poza tym popieram Death Snoopiego- świątynia Krushaka jest zbyt trudna (...kolce z podłogi?! Coś mi się Prince of Persia przypomina;)). Poza tym misja zdobycia UluMulu mnie "nieco" zezłościła. To ja wycinam w pień setki orków, a potem każą mi zdobyć artefakt, pozwalający na bezpieczną drogę??? Nieco zbyt liniowa ta gra, nie powiem*


*nie, nie bijcie! Z całą mocą stwierdzam, że Gothic nie jest liniowy, ale jednak gracz powinien podejmować więcej decyzji, niż "do którego obozu mam się przyłączyć?", albo "Magowie Ognia, czy Straż?". Dla przykładu w Morrowindzie niemalże każdy quest poboczny możemy wykonać na kilka sposobów. np. Quest- odzyskać skradzione przedmioty. Możemy zabić złodzieja i odzyskać te przedmioty albo dać mu nieco brandy, aby sam się przyznał do błędu i oddał nam je, a możemy także wejść na wierzę i wyśledzić miejsce, w którym jest jego kryjówka. W Gothicu o czymś takim można tylko pomarzyć...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
szzcerze mówiąc to też stwierdziłem że Gothic jest trochę liniowy ale są misje które można przejść na kilka sposobów - tego chyba nie zaprzeczycie
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
o

powiem tak jak to lubie mówić : nie przesadzowój
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ja lubie Misje z wolną kopalnią ale wrucimy do tematu najbardziej nielubie misji z drogom do Świątyni Śniącego :evil: .

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
ogulnie misji które dzieją się w podziemiach a jakego najbardziej to niepamiętam bo dawno w gothica niegrałem
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Może chodzi ci o jedną z nich:
1Test zaufania.
2Jaja pełzaczy.
3Cmentarzysko ogrów.
4Uwolnienie wolnej kopalni.
5Ulu-Mulu.
6Odnalezienie drobi do Świątyni Śniącego.
7Odnalezienie zbroi runowej w starej wierzy Xardasa.
8Pokonanie Śniącego.

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
ooo.... cmentarzysko orków.... nie lubie tej misji.... za dużo jest tych gigantów... no i ta muzyczka.... straszna ale klimat robi... nigdy tej misji nie lubiłem
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
no nie które np śniący :D ale jush w kopalniach to jeszcze jeszcze bo tam to było jeszcze troche przestrzeni :D nielubie lochów :D grrr
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Nie lubie misji droga do świątyni śniącego.tyle tych dziwactw jest na drodze winda, kolce za duzo tego i trzeba kombinować ta muzyka aż mi ciarki sie robia po prostu chce to jak najszybciej przejśc!!!
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ja nie nawidze misji od Lewusa straszne wkurzacjąca latać od jednego zbieracza do drugiego z wodą :twisted:
 

Gaara

New Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
1
Ja najbardziej nie lubiłem... hmmm... czego ja nielubiłem? Aha, ja nie lubiłem za pierwszym razem jak grałem, szukać starej cytadeli orków. to zajęło mi jakieś 15h - 20h - bo jak nie mogłem znaleźć to się bawiłem:
np: Łaziłem do karczmy i piłem piwo i paliłem ziele, albo, biłem się z różnymi typami o połowę mojej rudy jak wygrał a jak ja wygrałem to zabieram jego cały ekwipunek :D
 
A

Anonymous

Guest
Ja nabardziej nie lubie jak ten ranny ork w wolnej kopalni każe nam znaleźć te jego lekarstwo dlatego że nigdy nie moge zapamiętać gdzie one jest i znalezienie go zabiora mi sporo czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom