Zabawa

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
ja lubie przerabiać wiare.Raz przerobiłem rycerzy że latali z kiepskim tasakiem i lukiem a nowicjusze z magiczna bronią dwuręczną i kuszą.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
jak mi się zachciewa zabawy to ide do pewnego budynku w dzielnicy portowej i tam się moge zabawić za 50 sztuk złota^^:)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Przy bramie do Górnego Miasta jest taki "mostek" łączący dwie wieże które są na tej bramie.Wchodzę tam(z pomocą kodów) i przywołuje orków,duuuuuuuuuuuuuuuużo orków.A potem całe miasto nawala się z orkami a ja patrze jakby nigdy nic :D
Czasem bawię się w bandyte i napadam wszystkie farmy wokół Khorinis ;) Raz rzuciłem sie sam na farme Onara...zabili mnie na schodach do domu :)
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Ja najbardziej lubię zrobić ze wszystkich w mieście śmiertelników, ubrać się na czarno wziąść kuszę i po nocy skrytobójczo mordować mieszkańców. A że chcę w przyszłości zostać architektem wnętrz to jak Xardas się wynosi z wieży, to mu ją dekoruję skórami, złotymi naczyniami itp.
 

Microlive

New Member
Dołączył
8.1.2011
Posty
7
Zabawy? Proszę bardzo:
1."Henio the Hitman"-szata poszukiwacza, kusza, jakiś sztylecik i farma Akila lub Lobarta-nie trzeba więcej tłumaczyć.
2."Wiktor the Wolf"-zamieniam się w wilka lub w dzika i biegam po lesie za farmą Akila. Można poobserwować w spokoju zębacze.
3."Benio the Berserker"-topór, cheat god i górne miasto-chyba oczywiste, o co chodzi.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Jeśli mi się nudzi to wdrapuje się na mury i dachy i bawię się w snajpera, czyli strzelam do każdego z łuku, kuszy , albo jak gdzieś jest jakieś duże skupisko ludzików to lubię ich rozwalać za pomocą zaklęcia deszcz ognia, to tak fajnie wygląda jak tak wszyscy padają jednocześnie . W Gothic 1 przywoływałem sobie za pomocą insertu różne potworki w starym obozie np trolle ,demony, golemy itd . no i potem uczestniczyłem w tej apokaliptycznej bitwie .
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Mówcie co chcecie i tak najlepiej jest wszystkich zabijać albo podbiegać w pancerzu bandyty na cheat god do ludzi zbierając sporą grupkę a następnie do potworów które zabiją ludzi którzy cię ścigali :trollface:
 

Microlive

New Member
Dołączył
8.1.2011
Posty
7
@longownica
Tylko że zazwyczaj kończy się tym, że ścigają cię i zwierzęta i ludzie.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Gdy mi się nudzi to robię małą potyczkę z paladynami w porcie i górnym mieście :rolleyes: . Od czasu do czasu bawię się w snajpera, i robię bitwy pomiędzy bandytami a paladynami :trollface:
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja najbardziej lubię zabijać wszystkich,. niezależnie czy jest to Ork, Palladyn, zwierzę czy smok. Można przy tym nabić niezłego exp.Choć później nie mam życia i muszę zaczynać od nowa;). Lubię także zabawiać się w wyborowego strzelca który zabija wszystkich z kuszy oraz łuków. Gdyby było można walczyć na arenach było by genialnie i to tam spędzał bym najwięcej czasu.
 
Do góry Bottom