Zabawa

trudent

New Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
4
ja lubie kupić dużo piwa,ginu,wina i ziela a potem spędzić noc w czerwonej latarni i oczywiście ćpać,pić i zabawiać się z Nadją :)
 

adamek06

Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
77
ja lubie iśc do rycerzy powalczyc z nimi i chodzic do gurniczej doliny powalczyc z orkami
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jarać,pić albo przywoływac dużo potworów w mieście i robić rozruby.Wybijac farmerów,robić magiczne bitwy w klasztorze, pobawić sie z orkami.
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Przyzywać demony w mieście, rzucać deszcze ognia i pierścienie śmierci. Siedzieć na tronie w opustoszałym zamku w GD.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja najbardziej lubię przyzwać Armie Ciemności w górnym mieście, albo otworzyć bramę od zamku w GD.
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
skakać z latarni do morza :) i robic rozrube apokalipse według św Xardasa :D
 

Kreeg

New Member
Dołączył
23.10.2008
Posty
1
A ja to najbardziej lubię robić rozróbę i od niedawna tyję albo chudnę bohaterem.
P.S: Jak zrobić tak jak w apokalipsie, żeby potwory z nieba spadały?
 

Marcinek1737

New Member
Dołączył
26.10.2008
Posty
25
Robić rozróby, albo takie inne walki np. stoją 2 obywatelki to ja patrze na jedną i naciskam "O" i zaczynam walkę z tą drugą i potem wracam w swoje ciało, fajna zabawa :D
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Nietypowy temat; przyznaję ...

Ja natomiast jak chcę nieco odejść i odsapnąć od pędzącej fabuły, po prostu wpisuję Marvin, oblatuję kilka razy tu i ówdzie i robię malownicze screeny ;)
 

aleksbaba

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
fajnie jest zabijać orki pobliżu zamku w górniczej dolinie :angry: :angry: :angry: [z kodem]
 

MxvDark

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
6
Ja lubię robić filmiki. Tylko mam problem, nie wiem jak się robi jakieś efekty!! Może ktoś z was wie?
:(
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A o jakie efekty ci chodzi?

Żeby nie dostać warna, napiszę coś. Ja tam wpisuję kody na różne animacje, robię własną postać (przez facehelpera), bawię się w myśliwego itp.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Odpalanie wszelakich czarów w większych skupiskach ludzi, rozwalanie cieniostwora nożem na wilki (24 minuty xD) , doprowadzanie owiec do wilków, oglądanie filmiku związaniego zza dalekim odpłynięciem, przechodzenie wzdłuż i wszerz całego świata, wchodzenie na wysokie skały i oglądanie górniczej doliny, wykorzystywanie wszelakich bugów (ale bez kodów), próba jak najszybszego przejścia gry i wiele wiele innych, dla których zabrakło tutaj miejsca.


pozdrawiam:)
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Moja ulubiona zabawa to robienie różnych potworów (za pomocą marvina oczywiści ;p), np. smoki w Khorinis xP
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Moja ulubiona zabawa, hmmm.
Jak już czuję, że nie chcę mi się grać , to robię save'a, a potem sieczka na całego. Wybijam wszystko, co się da, opróżniam Khorinis, teleportuje się do innych miejsc i tam też każdego zabijam.. No i nie zapisuje tego, ofc.
Zabijam wszystkich obywateli, farmerów i ludzi, którzy nie są w grze potrzebni, potem sobie tylko grzywnę płacę i po sprawie.


Przywołuję jakieś demony i potwory ( najczęściej w górnym mieście, przy paladynach), oni się leją, a ja sobie nagrywam telefonem... Spróbujcie, na prawdę bardzo fajna zabawa, a walka wygląda na bardzo realistyczną, jakby była na dworze, na żywo nagrywana :p Najczęściej się w to bawię ;)
 

__|Wenzel|__

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
15
Ja chodzę :D :D :p do Czerwonej Latarni regularnie xD.A różnie jaranie zielska w Nowym Obozie oraz Opróżnianie klasztoru czy łażenie po lasach i wybijanie każdego potwora na drodze albo szukanie po planszy różnych rzeczy czasami się trafią wartościowe dobra
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jejku rozruby :huh:
no ja lubie wybijać wszystkie potwory a najbardziej lubie mordować orków w górniczej dolinie i rozwalam je z kuszy bez kodów itp :p , nie ważne że prawie zawał mam na miesjcu :lol: , najbardziej mnie śmeiszą orkowie jak mówią "po co ci to" heh. w G1 jak bezi chodził z tym ulumulu :lol: :lol: :lol: te miny orków :lol: :lol: :lol:
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja zrobilem cos takiego:

Pierdzielnolem w khorinis strażnika( w 5 rozdziale)i oni sie wszyscy.. nie wiem z 10 na pewno, i wtedy polazlem na farme lobarta strażnicy mnie pobili a potem sie na orków rzucili.. Mowie wam super to wygladalo.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja najbardziej lubię szukać jakichś wysokich wzniesień i skakać do wody.Albo tworzyć własne postaci na FaceHelperze.
EDIT:
I jeszcze zmienianie edit focusem topory dwuręczne na kusze na odwrót i w ogóle eksperymentować edit focusem.
 
Do góry Bottom