załoga

Status
Zamknięty.

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
Jakich ludzi wzieliście na statek jaka jest niby wasza "niepokonana załoga"
moji ludzie to Lee,Torlof, Milten, Lester, Vartas, Gorn, Wilk, Diego, Benet
chciałem wziąść jeszcze Laresa ale już załoga była pełna :D
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Ja wziąłem wszystkich których tam napisałeś oprócz Wilka,noi wziąłem Laresa
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja wziołem tylko starych znajomych Diegoa,Laresa,Gorna,Lee,Lestera,Miltena,Wilka i jeszcze kogoś
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ja wziołem tylko starych znajomych Diegoa,Laresa,Gorna,Lee,Lestera,Miltena,Wilka i jeszcze kogoś

Dokładnie to samo mam sentyment do starych druchów ;)
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
A ja nie mam sentymentu do starych ziomków, bo nie grałem w Gothica I :p. Nie moge dostać ( może za mało się staram?? ) aaa, dobra pojade na giełde ( oczywiście do EmPiku :D:D:D ) i kupie Noc Kruka ( Ave ReVeN :D:D ) i Gothica 1. To taki off-topic, a teraz powaga: Eee... Co do załogi to brałem każdego kto chciał :D Wiem, że liczy się jakość, a nie ilość... Lecz, na Irdorath każda siła sie przyda :) Pozdrawiam, SoniC
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
ja chyba zabrałem Cor angara gorna laresa miltena vatrasa diega benneta jacka lee wilka chyba tylko ich
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
A ja wziołem:Torlof,Lee,Milten,Diego,Lester,Gorn,Angara i Beneta to moja nezwyciężona Załoga :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
może jush niezwiązane z postem ale czy nieszkoda wam że niemożan gwałcic :D no pmyślcie sobie zabiliście czarnego trola i wracacie przez góry i tu nagle niewiasta i co robicie :D:D:D:D:D:D a tak na powarznie to szkoda że niemożna zabrać na statek kobiet :D:D:D:D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
To niezły pomysł :D
Czy tałem Na innym forum odpowiedz na to pytanie posłuchajcie:
Zamało ci w G2 idz do burdelu i zaspokuj sfoje żądze :evil:

Tak bło napisane na serio :D :D :D :D :D
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
"Panowie o czym my tu mówimy" powrócmy do cywilizowanego tematu
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
a skumajcie taką akcje wpadacie na koniu do jakiejś małej wioski Pochodniom wykonujecie rzut z bek hendu w dach ze strzechy a drugą rękom łapiecie za niewiastę :D hehehehehehe ja po kolejnym przejściu gothica będę musiał się leczyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
milten, vatras, lee, gorn, diego, lester, bennet, lares i angar. dobre jest to, że angar może nam pomóc w wycinaniu części wrogów na wyspie.
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Moja to: Milten, Torlof, Diego, Lee, Lester, Bennet, Lares, Angar, Gorn
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
a tak to oproocz tych osoob co podajecie i mariana :D i wilka i bifa jorgena i jacka czy jak mu tam :D są jeszcze jacyś chętni??
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Do wyboru są tak :Angar, Lares, Lester, Milten, Vatras, Mario, Lee, Bennet, Gorn
Na kapitana : Jorgen, Jack, Torlof
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Moja załoga to :Lee,Torlof,Diego,Milten,Lester,Benet,Vatras i Mario w 6 rozdziale nas zdradza spotykamy go w świątyni i daje nam 5000ex.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja wziolem lee ,beneta ,torlofa,vatrasa,wilka,diega ,laresa
smile.gif
smile.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja wziąłem tak: Jorgena, Diego, Miltena, Vatrasa, Lee, Gorna, Lestera, Giriona, Mario, Beneta, Laresa. Sam nie wiem jak ich tulu wziąłem bo wydawało mi się, że można tylko 10, ale Giriona spotkałem przy statku, jak wszyscy weszli i nie zaliczono go chyba jako załogi
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom