Z jakim levelem do nowego świata?

Status
Zamknięty.

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Dobry znany sposob z GI 8) Wykorzystam go, nawet nie pomyslalem o tym
tongue.gif
 

Sarmoras

New Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
6
to mozna w koncu pojsc do nowego swiata w 4 rozdziale albo w dalszym (oprocz 6)
tongue.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Zabiłem wszystkie smoki w Gd i jeszcze raz wyruszyłem do nowego świata. Mam już 43 poziom i ... Zauważyłem że przybyło tu strasznie dużo smoczych zębaczy co jest?? Chciałem zabić te potwory których wcześniej nie zabiłem a ty jest full innch do zabicia. Ale to dobrze może więcej doświadczenia będzie. Zabiłem wszystkich bandytów i pobiłem piratów no i Grega (wziołem go na 3 strzały smoczą zgubą).
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Moim zdaniem to jak sie gra magiem to trzeb isc do new world dopiero w 4 akcie bo bez kitu lipa isc tam jak sie nie ma dobrych czarów
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
WIdac ze niegraliscie w NK czy cos
tongue.gif
...bo do Jarkendaru MUSISZ isc w 2 rodziale (albo na poczatku 3 , ale nie radze)
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Moim zdaniem najlepszym sposobem jest coś takiego:
:arrow: wchodzisz do drugiego rozdziału, robisz wszystko co się da w Khorinis i zabijasz to co się da
:arrow: wyruszasz do Górniczej Doliny, robisz wszystko co się da, ale nie kończysz zadania "Dowody" ( nie zdajesz relacji Garondowi ) - wtedy nie zacznie Ci się 3 rozdział
:arrow: dopiero wtedy wyruszasz do Nowego Świata
 

Pawllo

New Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
11
dlaczego nie w 3 rozdziale? Ja już jestem w 3 rozdziale zdobyłem zepsute oko innosa i musze je tylko naprawić lecz przed tym poszedłem do nowego świata i dobrze sobie radze
smile.gif
A co do poszukiwaczy to albo uciekać albo mała burza ognista lub inne czary. Jedyna wada tego jest, że pełno mikstur many zmarnowałem :/
 

Cztery7

New Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
3
Bender chyba zastosuje się do Twojego schemaciku
tongue.gif


Mam pytanko czy na 12 levelu ork nie sprawi mi większych trudności ???
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
QUOTE
Mam pytanko czy na 12 levelu ork nie sprawi mi większych trudności ???

Raczej sprawi Ci problem
biggrin.gif
Jednego da się pokonać, jeżeli dobrze machasz mieczem na lewo-prawo, ale to będzie dużo machania - przy taranie da się ich trochę załatwić.

QUOTE dlaczego nie w 3 rozdziale?
Sam sobie odpowiedziałeś - trzeba się bawić z poszukiwaczami. Poza tym byłeś już w Nowym Świecie wiec masz więcej punktów niż ktoś kto tylko polazł do GD
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Możesz iść zaraz po 2 rozdziale.
Zdobędziesz trochę exp. na zadaniach z piratami które do najtrudniejszych nie należą.
I zawsze możesz wrócić.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
pryszcz co ty wkrecasz!! ja przeszedłem w 4 akcie i sie ciesze , jest gites !!!!!!
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
JA poszedłem na 12 a jak kończyłem Jarkendar to miałem z 36 ale na koniec to sie nie popisałem 68lv(cieniutko) Teraz gram Magiem postaram sie naprawić mój błąd min 70lv
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Ziom Xardas, czy przypadkiem nie przesadzasz? :shock: A może grasz na kodach i nie chcesz się przyznać, co? :roll:
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
W zyciu nie uzylem kodow i caly czas oczywiscie kiedy tylko moge to pisze i nie mam zamiaru ich uzywac nawet nie wiem jakie są nawet braciakowi nie pozwolilem ich uzywac pod groźba skasowania savow
biggrin.gif
8)
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
ja poszedłem magiem na 11 ale magiem sie łatwo gra . przeszłem magiem na 18 lvl gothica 2 zwykłym troche mały jeden mały błąd jak rozmawiałem z bratem feomathra smokiem to nie miałem założonego oka innosa hhhaaa
 

PiotrekknewB

New Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
29
czyli jak pojde magiem na 11 lev do nowego swiata to sobie poradze??bo do tej pory nie bylem do tego przekonany skoro mam problemy z jaszczurem jak podejdzie za blisko
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Ja poszłem do Jarkendaru w drugim rozdziale na 12lvl. (Paladynem) i jakoś żyję Nic się tam żywe nie ostało
tongue.gif
Za to potem miałem postać w sam do kolonii, na orków
 

Aaron14

New Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
16
ja tam poszedlem chyba z9 levele zaraz potym jak Hagen kazal mi isc do gorniczej doliny w 2 akcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom