Z jakim levelem do nowego świata?

Status
Zamknięty.

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja trafiłem do Nowego Świata, jak miałem 10 level. Myślę, że taki wystarczyłby, aby przetrwać w Zaginionym mieście.
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
11 lvl napewno wystarczy ... Sam na takim chodziłem i jakoś niemiałem najmniejszych poroblemów. ( Pierw idz z piratami do kanionu sporo expa dostaniesz na dobry początek )
 

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
Ja wyruszyłem do nowego świata z 17 lvl paladynem w 3 rozdziale.Nie polecam iść w tym rozdziale,poszukiwacze są bardzo trudni do pokonania, walą kulą ognia
sad.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja miałem 11 lvl a wyszedłem na 24lvl.Musiałem wszystko wybic .Aha ludzie jeżeli już macie wykonany cały wątek NK warto przyjsc do nowego swiata w 5 rozdziałe ponieważ są nowe silniejsze potwory np w kanionie 4 czy 5 trolli
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Ja poszłem do Jarkenedaru w 2 rozdziale żeby umocnić się przed atakami orków.
Nie pamiętam który miałem poziom może 8. Ale wiem że przed wycieczką do Jarkenedaru zabijałem wszystko co miało więcej nic 2 nogi. Ale Nowy Świat nie okazał się aż taki trudny bo piraci pomagali.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
poszedłem do jarkendaru tuż po wstąpieniu do kręgu wody i gdzieś na 4 levelu poszedłem do jarkendaru
 

Lord Maciej

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
13
Poszedłem tam na 12, a wyszedłem z 20 poziomem. Poziom 11 lub 12 jest odpowiedni do wejścia w Jharkendar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom