Xardas Wróg Czy Przyjaciel

Status
Zamknięty.

Urhak

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
26
Xardas jest teraz wrogiem Bezimiennego. Jak myslicie czy pomagał mu tylko dla tego ze chciał mieć większa moc, a może jest między nimi jakaś więź??
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Grałeś w Gothica II??? Przeszedłeś go??? Jak tak to jesteś typowym spamerem bo Xardas po tym jak Bezimienny zabija Ostatniego Gada mówi nam iż chciał on mieć większą moc. Chciał tak zrobić ze Sniącym ale mu niewyszło. Dlatego wskrzesił nas w cześći II aby mógł zabrać całą potęge Smoka. Pozdro All


P.S. Pomysl zanim coś napiszesz. Chyba że faktycznie nieprzeszedłeś GII. Wtedy zwracam honor
cool.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Mi sie wydaje że go wykorzystał do tego by zabił Śniącego i potem po nie osiągnieciu planu w Świątyni Śniącego po Smoka Ożywięca (Smoka Bezimiennego)
QUOTE To co nieudało sie w Świątyni Śniącego udało sie teraz powiedział Xsardas. Jednak myśle że w trójce beziemy walczyc z Xsardasem ale nie bedzie to walka z wrogiem tylko jak z przyjacielem (troche źle to ujołem)

Podobno w trójce bede różne zakonczeniu to moze bedziemy walczyc z Xsardasem lub sie sprzymierzyc z nim


Jednka dobrze ze potak go zjechał sam niewiedziałem ze taki temat juz jest
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Zobacz co mi sie udało znaleść w 30 sekund:

http://gothic.g4ce.pl/forum/index.php?show...=7222&hl=xardas

Czy to zbiego okoliczności czy spam z twojej strony że te tematy są takie same???

Następnym razemu urzyj opcji szukaj!!! I ja sie nie dziwie potakowi że po nim pojechał. I tak uważam że zrobił to za słabo!!!

ps. Sory za off-topica ale nie moge już patrzeć na tematy które zakłada Urhack
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Teraz juz nie mam wąpliwości. Konto Urhak zostało założone dla jaj. Wszystko na to wskazuje.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Drodzy admini na poczatku mojego postu chcialem was prosic ŻEBY ZBANOWAĆ TEGO USERA mimo iż każdy go poprawia ten gość ciagle robi swoje spujrzcie tylko na jego tematy i powiedzcie czy chociaz jeden nie jest spamem???/?? z calym szacunkiem proponuje bana lub cztery ostreżenia. a co do tematu to sam taki zakladalem i jest tam mnustwo wypowiedzi wystarczylo poszukać pare minut tak jak ci muwil s_e_b_a.
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Zdaje mi sie że Xardas chciał od początku wykożystać bezimiennego. W świątyni śniącego chciął posiąść jego moc. Jest fałszywy i nie wiadomo komu służy.
 

Lord_Beregond

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
24
Mym zdaniem Xardas będzie wrogiem. Będzie głównym przeciwnikiem do pokonania.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja czytałem Story z G3 ale to nei jest poewne czy to dobre story coś n stornie Pyrania bytes i było napisane że Xsardas będzie nam pomagał w stłumieniu orków.nie wiem czy muwie dobrze ale mi się też wydawało przed przeczytaniem tego story że xsardas worgiem raczej nie będzie.Ale nic nie jest pewne narazie morzemy tylko przypuszczać choć po przeczytaniu tego story to się bardziej już odzwiercielda.Ale kto wie........
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Według mnie Xsardas będzie wrogiem bo po tym co nam zrobił może być przyjacielem ale beliara więc będzie WROGIEM






-----------------------------------------------------------------------------------------------------
NIECH SIĘ STRZERZE BO BEZIMIENNY MA NA NIEGO CHRAPKĘ!!!!!!!!!
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Moim zdaniem xardas będzie na początku jeszcze orzyjacielem potem odnas odejdzie by znowu robić swoje i dostaniemy za zadanie unicestwić xardasa. Powiem szczeże lubie xardasa ale jak będe musiał go zabić w gothicu III to to zrobie bez wachania. Mówie Xardas to Przyjaciel
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja myśle że xardas będze naszym przyjacielem od początku do końca i będze chciał żebyśmy mu pomogli zabić beliara i on przejmie jego moc.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja bym chcial zeby Xardas byl przyjacielem jednak wykorzystal nas i sam nie weim co z tego wyniknie... ja go uwazalem za jednego z ciekawszych...
mam nadzieje ze nie bede go musial zabic..
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moim zdaniem Xardas jest z jednej strony naszym przyjacielem bo przecież , ratuje nam życie wydostając nas z pod gruzów świątyni śniącego , pomaga nam podczas całej fabuły G2 , ale z drugiuej strony mozna go nazwać częściowo wrogiem , ponieważ wykorzystuje nas do zdobycia energii smoka-ożywienca narażając życie bezimiennego, chociaż w sumie jest chyba bardziej naszym przyjacielem przynajmniej ja tak to odczówam ,przekonuje mnie do tego jego wypowiedź : "Nie jestem badziej posłuszny Beliarowi , niż ty Innosowi.
rolleyes.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
MUSZE COS POWIEDZIEC TYM CO W ODPOWIEDZI NA TEMAT PISZA TYLKO TO ZE TEN KTO zalozyl temat jest spamerem nie prwada to wy spamujecie tym ze piszecie posta mowiac o tym ze tamten jest spamerem a to wy spamujecie

a co do tematu to tak mysle ze xardas mial wszytko z gory zaplanowane ze beliar kazal mu to wszytko zrobic zeby potem zdobyc poteznego generala
 

Balian

New Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
8
mysle tak samo jak robinhood co do tego tematu xardas z gory od gothica 1 mial zaplanowane wykorzystanie nas tylko nie prezwidzial ze staniemy sie tak potezni ze kiedys go zgladzimy;)
 

Gabriel

New Member
Dołączył
31.5.2005
Posty
22
Moim zdaniem Xardas bedzie wrogiem ale nie takim jak sam Beliar.
Xardas przecież nie służy Belarowi(tak mysle). O ile kojarze to Xardas nie mówił do czego tą moc chce wykorzystać. Może chce zniszczyć Beliara lub zapanować nad Kontynentem. Kto wie...
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom