Xardas, Vatras, Pyrokar

  • Thread starter Rysioo
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
R

Rysioo

Guest
" Po powrocie do klasztoru [12] Pyrokar skieruje cię po pomoc do Vatrasa [66], ten powie ci, że oprawę może naprawić tylko jakiś zręczny rzemieślnik i każe ci sprowadzić do kamiennego kręgu [25] Pyrokara i Xardasa oraz zdobyć trzy łodygi bagiennego ziela."

To jest cytat z solucji. U mnie w grze jest troche inaczej. jestem najemnikiem, wcześniej byłem strażnikiem i problem był taki sam. A mianowicie, mam już oko innosa, wracam do klasztoru i faktycznie Pyrokar kieruje mnie do Vatrasa, on jednak mówi mi ze nigdzie nie pujdzie jeśli nie będzie miał go kto zastąpić w mieście. Nic mi nie mówił o żadnych ziołacha, tym bardziej nic nie mowił o zręcznym rzemieślniku. Jednak na tego rzemieślnika sam wpadłem i naprawiłem oprawe oka i dostałem od niego pancerz łowcy. Tak sobie myśle ze moze Vatrasowi chodzi o Saturasa, do którego mam sie zgłosić z listem od Vatrasa, w którym mamy wszcząc poszukiwania nijeakieog kruka. Do niego mam mnie niby zaprowadzić Lares, ale on w rozmowie z nim takiej opcji nie ma. Wiec ide tam na własną ręke, bo dowiedziałem sie wcześniej ze prowadzi on badania w jakiś starych budowlach, zajeło mi baardzo dużo czasu znalezienie tego miejsca, ale wkońcu mi sie udało. Dotarłem na miejsce, ale on tylko sie po mnie wydarł i kazał iść po jakiegoś tam kolesia bo ma z nim do pogadania, pewnie na temat tego ornamętu który mu przyniosłem. W rozmowie z nim też nie ma opcji która by mówiła cokolwiek o liście od Vatrasa. Pyrokara nic ze mną nie che mówc, chce mnie tylko błogosławić, Xardas wogule nic do mnie nie mówi, a Vatras tylko mi opowiada o bogach i takich tam. Co mam z tym fantem zrobić, dzieje mi sie już tak drugi raz, poprzednie podejście z roli strażnika/palladyna skończyło sie tak samo. Moze ktoś z was spotkał sie z takim samym problemem jak tak bylbym wdzięczny co mam teraz zrobić.
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
Vatras nigdzie sie nei ruszy bez zmiennika. Ja przeszedlem dodatek czyli zabilem kruka i wtedy pogadalem z magami. Jeden z nich bodajrze Myxir czy jak mu tam powiedzial ze wraca do Khorinis. Wtedy pogadalem z vatrasem i namowilem go do pomocy przy naprawie Oka. Ten list jakos w miedzy czasie oddalem, ale nie pamietam w jakich okolicznosciach. Poproboj.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja ci ti wytłumacze trochę jaśnej. Gdy idziesz do Vatrasa by naprawić oko innosa on mówi ci że się nie ruszy dopóki nie załatwisz mu zmiennika. Wtedy musisz iść do magów wody i Nefarius da ci zadanie ze znalezieniem oranamentów. Gdy je zdobędziesz Magowie Wody stworzą ornament otwierający portal do Jarkendaru. Tam już powinienes się wszystiego domyślić bo musisz wykonawyać wszytsko według poleceń i zgodnie z fabułą. Według mnie temat trzeba przenieść bo jest to problem dotyczący G2 NK a nie G2.


Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom