Xardas przyjaciel czy wróg

Status
Zamknięty.

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Jak uważacie Xardas to przyjaciel czy wróg???? z jednej strony uratował nam życie i pomagał a z drugiej to nas wykorzystał bo przejal moc smoka ożywieńca moim zdaniem jego dusza została zaprzedana Beliarowi... Jedno jest pewne kiedyś sie jeszcze spotkamy...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Heh... Xardas nie jest po niczyjej stronie... on dążył tylko do tego żeby posiąść wielką moc i dlatego uratował Bezimiennego. Pozostawił go przy życiu tylko dlatego że potem może się przydać. Takie jest moje zdanie. 8)
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Uważam tak jak mój poprzednik, Xardas poprostu nas wykorzystał
smile.gif
, aby zdobyć wielką moc. Posłużyl się nami , bo sam nie był jeszcze wystarczająco mocny
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
Xardas jest obojetny caly czas dazyl do zwiekszenia swoich mocy a posluzyl sie nami a na koncu mu sie udalo przejmujac moc smoka. W G3 napewno go jeszcze spotkamy ciekawe po kturej stronie stanie w G3 po naszej czy bedzie naszym wrogiem.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Matko, co za temat! A może nowy topic, czy Lee to zakurzona pochwa do miecza? A Gorn to pomywaczka?
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
NOm bez kitu jak draco powiedz ale to co stego ze ans uratowal uratowal tylko zeby nas wykorzykozystac wiec wiecie
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Taki cicho ciemny z niego koleś
tongue.gif
, jednak mysle że on sam nie jest po żadnej ze stron, chce poprostu zdobyc jak największą moc, chociaż troche mnie zastanawiają jego słowa pod koniec ''Beliar wybrał mnie'' przez to niewiadono jakie ma prawdziwe intencje
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi się wydaje że mimo wszystko jest on naszym przyjacielem. uratował nam życie pomagał nam ocalić świat pomagał nam w różnych misjach kierował nami co mamy robić jest to bardzo przydatna postac! To że przeszedł na strone beliara to nie oznacza że zerwie z nami kontak chodziasz kto wie może on będzie naszym wrogiem w Gothicu III ale tego się dowiemy niedługo!
 

Annihilator

New Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
28
według mnie Xardas stoi po nicyjej stronie w Gothicu I i II ale w Gothicu III może być takim Yberionem w kulcie Beliara.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
E tam niby przyjaciel ale jak zdobyył tą moc to pewno nie zawacha się zabić bohatera jesli wkroczy mu w droge na pewno
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Już to gdzieś mówiłem że moim zdaniem Xardas tylko wykorzystuje bezimiennego do swoich planów dzięki niemu chce zdobyć moc smoka lub bezimiennego! nie jest jego przyjacielem a bezimienny jest mu uległy i nie widzi że Xardas nim manipuluje i że bezimienny jest tylko narzędziem!
Gdyby Xardas zdobył moc Śniącego nie uratowałby bezimiennego!!!
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
a co oznaczają słowa "Nie mam imienia, tak jak ty nie masz imienia, nie jestem bardziej wierny Beliarowi, niż ty Innosowi", więcej nie pamiętam
tongue.gif
. To co to oznacza, że to bracia? Czy tylko godni siebie przeciwnicy?
ps. Piszę żeby nowego topica nie zakładać
tongue.gif
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Xardas na pewno jest przyjacielem ale po pewnym czasie wybraniec Innosa (bezimienny) i Adanosa (Diego :))będzie musiał zmierzyć sie z wybrańce m Beliara (Xardasem)
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Zawsze lubilem Xardasa, trudno mi bedzie go zabic jesli bedzie takie zadanie GIII. no ale"nie jestem bardziej posluszny Beliarowi niz ty Innosowi" tak mowił . Nie uwazam go za zdrajce.
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Nie no wiecie, zło jako całość jest dośc obszerne, a mimo to nie zna takiego pojęcia jak przyjaźń. Dla zła drugi człowiek jest tylko człowiekiem, którego w razie potrzeby, bądź konfliktu można się pozbyć. Źli owszem współpacują ze sobą, ale o przyjaźni czy jakichś bliższych kontaktach nawet nie ma co myśleć.

Sam bezimienny może i darzy Xardassa przyjaźnią, ale ten drugi z pewnością nie. Uważam, jak ktoś błędnie pisał, lubienie Xardassa mija się z celem. Jesteś zły - nienawidź, zabijaj, gwałć, ale nie zaprzyjaźniaj się.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Xardas martwi się tylko o siebie pomógł nam przezwyciężyć zło z dwóch powodów:
:arrow: chciał zdobyć wielką moc
:arrow: gdyby zło zwyciężyło wszyscy ludzie byli by zagrożeni nawet Xardas.
Ale mimo to go lubie(ma fajną zbroje i w ogóle..
laugh.gif
)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Taki temat był... ale co tam. Xardas jest po niczyjej stronie...pragnie tylko potęgi i daltego wykorzystał bezimmiennego do swoich, złych celów...
 

Escalus

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Moim zdaniem xardas mówiąc w swoich ostatnich słowach w gothicu II jeszcze się spodkamy te słowa miały znaczenia dlamnie taki , że Xardas będzie służył Belliarowi i myśle że w gothic 1 i 2 ,2 NK wyręczał się nami a my mu tylko mieliśmy zabić smoka i to było ukartowany żeby przejoł moc ożywieńca !! takie jest moje zdanie !! ale ja go i tak lubie
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom