Wysoka Cena Risen 2

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
W konkurencyjnym serwisie, do którego oczywiście linka nie umieszczę zostały umieszczone preferowane ceny dla gry Risen 2. Będzie to 50 Euro (ok. 200zł) dla wydania standardowego, 70 Euro (ok. 280zł) dla edycji kolekcjonerskiej, oraz 100 Euro dla bogatszej edycji kolekcjonerskiej, czyli jakieś 370 zł. Są to ceny, że tak się wyrażę "europejskie" i miejmy nadzieję, że w Polsce będą adekwatne do naszych reali, jakoś nie widzi mi się kupowanie zwykłej wersji Risen 2 w cenie 200zł, nie mówiąc już o tym, że na żadną z edycji kolekcjonerskich na pewno sobie nie pozwolę (kto widział wydawać 400 zł na jedną grę komputerową!).
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wiedźmin 2 w Niemczech kosztował w czasie premiery 45 ojro (premium). Jednak w Polsce nie kosztował on 180 zł (premium). wystarczający przykład?
Cena gier jest dostosowana do rynku (w mniejszym lub większym stopniu) - przeliczane cen zachodnich do naszych jest po prostu głupie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Spaliłem :/. Zostało się tylko cieszyć.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Romuś Crisis2 2 edycji kolekcjonerskiej kosztował nawet i 600 zł ;p


Aczkolwiek Romeczku przeliczanie cen z Europy na złotóweczki nie ma sensu :eek:jciec:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przeliczanie cen nie ma sensu. Jednak należy na tapetę wziąć fakt, za ile Cenega (tudzież inny wydawca) nabędzie Risen 2 u twórców. Jeśli cena będzie stosunkowo duża, to i cena końcowa u nas będzie ciut większa. Risen 2 jednak nie jest tytułem, który będzie kosztował więcej jak 109 zł. Wszak nie jest to Diablo III, którego cena będzie oscylować w granicach 200 złotych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No sorry Yeedeczku i Kacperku, poniosło mnie jak to czytałem i chciałem zaświecić na forum :) a tu d*pa.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Cieszymy się, że jesteś aktywny na tym polu i że szukasz informacji. po to jest forum, aby dyskutować i wszelkie ewentualne niepewności rozwiewać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No sorry Yeedeczku i Kacperku, poniosło mnie jak to czytałem i chciałem zaświecić na forum :) a tu d*pa.

Między innymi temu nie publikowaliśmy informacji o cenach, choć wiadome to było od dłuższego czasu. Bo ceny w Polsce i tak będą na innym przeliczeniu. A potem wiara będzie się denerwować jak ty, że kolekcjonerka za 400 zł :)
 

Meek

New Member
Dołączył
10.6.2011
Posty
20
Ja bym nie kupił za takie pieniądze :( Chodź mam 800 złotych oszczędności, to zbieram na coś innego :). Niedługo może na allegro będą, to się zobaczy, czy tańsze, czy nie. :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wcale nie tak niedługo, bo dopiero w 2012.
 

Meek

New Member
Dołączył
10.6.2011
Posty
20
Czyli za 8 miesięcy nie licząc czerwca. No, można powiedzieć, że za niedługo :)
(yeed, wysłane) <-- do "Dżedaja" :p
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Też myślę, że cena Risen 2 w Polsce będzie oscylować w granicy 120zł, plus ewentualne zniżki. Po paru miesiącach i tak opadnie, więc nie ma co się na zapas martwić.
 

lechita

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
5
Prawdopodobnie nie doczytałem , ale "Cenega" raczej pełnej polonizacji nie robi , tak jak w przypadku "Skyrim" . Czy może coś się zmieni ? Może i tym razem stanie na wysokości zadania ? W tedy i cena na pewno była by odpowiednia .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom