Wymiana Gier Konsolowych

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Czy gametrade.pl jest najlepszym tego typu serwisem służącym do wymiany grami? (chodzi mi czy jesteście obeznani w temacie, czy ktoś z Was już się w to bawił) Co tu dużo mówiąc, chcę wyzbyć się fify 12 na rzecz pesa 12 ;p ale ogólnie na przyszłość planuje podobny system u siebie prowadzić. Gra mi się znudziła to wymieniam na inną.

Jak z cenami w sklepie PSN? Przystępne są?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jeśli chodzi o sprzedaż/kupno/wymianę gier to polecam ps3site. Sam sprzedałem tam kilka tytułów, trafiłem na samych dobrych kontrahentów. Użytkownicy zazwyczaj zabezpieczają się przed oszustwami i po zarezerwowaniu jakiejś gry proszą o wystawienie jej na allegro (aukcja prywatna) bądź też dobicie targu na wspomnianym przez Ciebie gametrade. Dobra opcja jeśli chcesz szybko coś sprzedać czy się wymienić.
Innym źródłem czerpania gier jest allegro, ale to chyba oczywiste. Jeśli nie przeszkadza Ci fakt kupna używanej gry to można znaleźć naprawdę dobry tytuł w przyzwoitej cenie, a już na pewno sporo niższej niż cena sklepowa.
Z cenami na PSN niezbyt się orientuję, gdyż jestem zwolennikiem kupowania wersji pudełkowych gier.

To tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia.
 
Do góry Bottom