Wyglad Orkow

Jakich orkow wolicie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

owen10

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
47
moim zdaniem w gothicu 3 brązowe orki będą o niebo leprze chociarz zielone też nie były niczgo sobie
wink.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Szczerze muwiąc gdy poraz pierwszy obejrzałem filmik z orkim i śćierwojadem nie od razu zakapowałem że jest to ork.
PB strasznie popsuli wygląd orkuw co to wogule za kolor? Przecież potocznie na orkuw muwi śie zielonoskurzy to jak teraz bedzie?brązowoskurzy?beznadzieja mam nadzieje że to śie jeszcze zmieni rozumiem zmiany grafiki itp ale mogliby chociaż zmienić kolor.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Mnie się tam najbardziej podobał ORK-elita z G2 i tak pozostanie bo miał zarąbista zbroję i był zielony a nie brazowy (widzieliście w innej takiej grze brązowego orka niedługo jeszcze będą robić różowe ogrzyce
tongue.gif
(żart, żeby ktoś nie pomyślał że mówię prawdę))
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Macie tu wszyscy racje. Ten brązowy kolor to może być, ale wygląd to nędza, płacz i zgrzytanie zębów! Przecież to coś wogóle nie przypomina orka tylko jakiegoś koczkodana i małpiszona w jednym
mad.gif
mad.gif
mad.gif
! Te stare orki, tylko troche bardziej ulepszone i poprwione byłyby w sam raz. Mam nadzieje, że twórcy pójdą po rozum do głowy i zmienią wygląd orków.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
PO tym nowym trailerze zmeinilem zdanie na temat nowych orkow ONI SA ZARABISCI sa po prstu swietni te zirlone to jakeis nie dorobione prototypy
 

DEXTER jr...

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
14
Ja powiem tak widziałem tylko orka z scierwojadem sadze ze w miare wyglondał ale elita mi sie bardziej podobała a s kad macie pewnosc ze ork np elita z 3 nie bedzie wyjebany w kosmos nie mam o tym zdania:)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
TE ORKI Z g1i g2 wygladaja na twardzieli??? te nowe orki wygladaja na twardzieli sa zarabiste szcegolnie ze maja zbroje i zamaist toporow dzidy miecze i bog wie co jeszce nowe orki sa zdecydowanie lepsze te stare nie kopaly a te nowe kopia
sa o niebo lepsze tez jestesm za ewolucja gry
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ejj... ale orkowie wg mnie nie powinni miec zbyt skomblikowanej zbroi
w koncu to porymitywy ktore nie mysla jak walcza (cos w tym stylu gadal LEE)

tongue.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ejj... ale orkowie wg mnie nie powinni miec zbyt skomblikowanej zbroi
w koncu to porymitywy ktore nie mysla jak walcza (cos w tym stylu gadal LEE)

tongue.gif


SORKI ZA PODWOJNE :/ DZIS TO JUZ DRUGI RAZ IDE Z FORUM BO ZOSTANE POSADZONY O SPAM usuncie jeden...
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Fkat faktem ze ci orkowie niewyglądają ja kci z g1 i g2ale graficznie wyglądają lepiej a to juz cos
tongue.gif
a pozatym postawmy sprawe w ten sposob :
może są inni bo to cos ala urukhai czyli silniejsza odmiana orków? bo w końcu g2 kończylismy juz a takim lvl ze orków karalismy bez większych problemów a w recenzjach piszą ze niebędziemy zaczynac od zera a wiec ci starzy orkowie mogli by poprostu niestanowic juz dla nas wyzwania
tongue.gif
:p tak więc ja to tak widze:)
 

Obi-Wan

New Member
Dołączył
4.6.2005
Posty
16
Widziałem tych orków z G3, przez chwile myślałem, że pomyliłem strone z grą ale kiedy zobaczyłem podpis Gothic 3, przestraszyłem się. A co do tematu uważam, że orki z G1 i G2 były lepsze a orki z G3 odrarzające.
smile.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
troche odejde ot tematu ale ten temat jest najlepszy zeby to umiescic nasz bohater bedzie niezly hero na poczatku patrzycie na ten cytat"Na początku będziemy w stanie walczyć z orkiem, silniejsi przeciwnicy pojawią się w grze później. "no po prsotu ablo te orki bede takie lole albo bezimmieny naprawde nareszcie jest hero dlatego radze ludzia ktorzy maja zamiar grac w gothica 3 kupis se najpierw i prezjsc gothic2 i noc kruka oraz oczywiscie gothcia1
 

owen10

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
47
roinhood i ja mówimy że z g3 są leprze i to my mamy rację teraz orki są bardziej dzikie i przypominają człowieka
cool.gif
 

jabba

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
21
ludzie powaliło was czy co.Co to za orki z gothica 2 no ludzie wygladali jak jakies downy nie mają mięśni a w g3 mają i co to za ruznica czy zielony czy braz.ważne by byly bardzo mocne i zabujcze.
biggrin.gif
 

Gabriel

New Member
Dołączył
31.5.2005
Posty
22
Nowi orkowie całkowicie zmieniaja klimat gry. Wogóle nie podobają mis się orkowie z GIII. Mam tylko niadzieje że jest to tylko tylko budowa a zbrójki i bronie dołączą po prostu później. Jeśli nie to spotka ich moim zdaniem wielkie oburzenie ze strony fanów serii G.


Z wyrazem szacunku...
cool.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Robinhood @ 04-06-2005, 18:51) troche odejde ot tematu ale ten temat jest najlepszy zeby to umiescic nasz bohater bedzie niezly hero na poczatku patrzycie na ten cytat"Na początku będziemy w stanie walczyć z orkiem, silniejsi przeciwnicy pojawią się w grze później. "no po prsotu ablo te orki bede takie lole albo bezimmieny naprawde nareszcie jest hero dlatego radze ludzia ktorzy maja zamiar grac w gothica 3 kupis se najpierw i prezjsc gothic2 i noc kruka oraz oczywiscie gothcia1
Hmm... twoj post nasynal mi dosc wg mnie realny pomysl...

A co jesli beda normalne orki w G3 (te z G2) bedziemy mogli z nimi walczyc z duza przewaga... a co powiecie na to ze nowe orki to elitarne oddzialy podobne mniej wiecej do urukhai (czy jak to sie pisze
tongue.gif
) wiec beda normalne orki z ktorymi bedziemy walczyc na poczatku ale przeciez zeby wygrac wojne orki musialy miec tajna bron czyli te NOwe orki... ktore sa juz o wiele silniejsze
smile.gif

hm... chyba troche zamieszalem no ale dobra
tongue.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Moim skromnym zdaniem nowy wygląd orków jest lepszy. Wyglądają jak jakieś dzikie plemie. Przecież ubranek raczej sobie nie posrzywają.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Nowi orkowie w ogóle nie podobają mi się, wyglądają jak jakiś leśny zwierz. Piranie wydaje mi się że popsuły część klimatu. Mam nadzieję, że zmienią na starych orków.
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
,,Nowe" Orki wygłądają jak :eek:stro opalony Pudzianowsi z dredami i z zmasakrowaną mordą .Ale czemu nie?Taki wygłąd pasuje do ich charakteru.Mi się tam podobają te ,,nowe "orki!!!




Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom