Wyglad Orkow

Jakich orkow wolicie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Siema
smile.gif


ogladalem jakis czas temu filmik z pokazanym orkiem ktory walczy ze scierwojadem na bank czaicie o co chodzi
tongue.gif


no wiec co sadzicie o wygladzie orkow w g3 ?? wygladaja lepiej czy wolelibyscie te
z g i g2 ? w sumie to duzych zmian nie ma a jednak... jakies tam drobne sa...

bo wg mnie stare sprawdzone orki sa eleganckie ale z koleji te "nowe" tez nie wygladaja na takie zle... mam nadzieje ze chociaz beda madrzejsze
tongue.gif
tongue.gif


biggrin.gif



PS. Szukalem "Orkowie" i nic nie znalazlem jesli jednak cos w tym stylu bylo to przepraszam za spam
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Wg. mnie twórcy strasznie zepsuli wygląd orków. Wtedy byli zieloni, a teraz brązowi
wink.gif
? Wyglądają raczej na jakieś małe trolle
biggrin.gif
. Nie podobają mi się te orki, ale już raczej ich nie zmienią...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Racja te orki jakies takie eeehmm dziadowskie
laugh.gif
jak zobaczyłem myślałem że to jakies yeti ,może dlatego się nie podobają zę przyzwyczailismy się do wyglądu starych orków.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Do ch**a z nowymi orkami!!!
mad.gif
mad.gif
mad.gif
Wtedy wyglądały groźnie, ryczały, miały prymitywne uzbrojenie i NIE były zielone tylko zgniłozielone. Oglądam tem filmik, aż mnie myśli nachodzą żeby pójść do ich biura i pozmieniać ten wygląd, a przy okazji rozwalić tego co wymyslił te nowe orki. Wygladają jak jakieś imbecyle z downem, w skomplikowanych pancerzach i z takimi mieczami. Zaraz nad oczami czoło się kończy, a morda zdziwiona jak by sie naćpał. Orkowie to przecież groźni, prymitywni wojownicy, a jak się widzi tych nowych to aż sie płakać chce. Jak grałem pierwszy raz w Gothica, to gdy usłyszałem ryk, a później zobaczyłem orka to aż się przestraszyłem, tak groźnie wyglądał. Teraz gdy zobaczyłem tego z Gothic 3 to spadłem z krzesła ze śmiechu, ale potem aż mi się go żal zrobiło jakim wyglądem obdarzyła go Matka Natura (programiści).

Pozdrawiam.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Niestety muszę stwierdzić , to co moi przedmówcy , że wygląd orków jest dziadowski , nieudany, do kitu ... itp. . No poprostu orkowie wygladaja jak małpy , no wręcz beznadziejnie , lecz nie tylko orkowie inne zwierzaki też są z leksza zchrzanione , ale nie aż tak jak Ci orkowie , według mnie G3 dużo straci na tym badziewskim wygladzie tych stworzeń przynajmniej w moim odczuciu. Tylko mam nadzieję że to mnie nie odrzuci od gothic'a , no chyba nie przecież uważam sie za fana gothic'a i tu właśnie twórcy gry poddali mnie próbie czy na prawdę uwielbiam tą gre , zresztą pozyjemy zobaczymy , ale niestety jak narazie moje odczucia do G3 są negatywne.
sad.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
QUOTE (Smok-ożywieniec @ 29-05-2005, 11:52) . Tylko mam nadzieję że to mnie nie odrzuci od gothic'a , no chyba nie przecież uważam sie za fana gothic'a i tu właśnie twórcy gry poddali mnie próbie czy na prawdę uwielbiam tą gre , zresztą pozyjemy zobaczymy , ale niestety jak narazie moje odczucia do G3 są negatywne.
sad.gif

To tak samo jak i ja, myślę że jestem fanem Gothica. Wszystkie stwory są zwalone, najlepiej jakby wyglądały jak w poprzednich częściach, tylko nowe graficznie.
Powiedzcie mi, czy nosorożec pasuje do Gothica? Albo krokodyl? NIE. Widzieliście te dinki z dziobami? One są wporzo, to chyba nieobecne w G.2 Kąsacze, no ale te orki są BEZNADZIEJNE.

Pozdrawiam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
W sumie wszyscy tu mają racje.Bo te orki to dzadostwo.Wyglądają okropnie.Morze i są dopracowane ale mnie się nie podobają i to bardzo.Wyglądają jak jakieś małpy.Już w 1 i 2 fajnie wyglądały.Myślałem że choć troche będą podobne ale się myliłem.Wogule 0 podobieństwa.Mam na dziejeże od gry mnie nie odrzuci wygląd orków i że okri nowe będą miały coś lepszeo od orków z 1 i 2.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
no tez mowie że źle wyglądja ale nie podchodze do tego aż tak sceptcznie, moze te orki to coś tak jak udoskonalone uruk-hai z LOTR. Moze jeszce beda te normalne orki, ale wwatpie trzeba bedzie sie do nich przyzwyczaic. Moge tez powiedziec o zbrojach , wg mnie orkowie jako takie dzikie barbarzynska cywilizacja nie wykula by takich pancerzy jak mieli na screenach,






PS. Widze dudekkss ze tez czytasz LOSUX, pierwszy był bobek z Tomem, pozniej ja z pingwinem, a teraz ty
biggrin.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
biggrin.gif
Mi też się osobiście nie podobają. 100 razy lepsze są te z Gothica I i II. Ork w GIII bardziej przypomina jakąś małpę niż przerażającego i spragnionego krwi potwora. Cóż, chciałbym, żeby zastanowiło to twórców gry, ale może i tak to nie będzie ostateczny wygląd orka, przecież to była tylko taka jakby wersja demonstracyjna...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Orki z gothica 1 i 2 są lepsze, ponieważ, te nowe jakieś takie brązowe i wogóle prymitywniejsze i wyglądają jak downy. Tak więc ja również jestem za starymi orkami, a nie nowymi.
PS możesz zrobić ankietę
tongue.gif
.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
A mi te orki nie przeszkadzają. Rozumiem was macie sentyment do orków z poprzednich części, ale przecież każdy wiedział że G3 to będzie rewolucja graficzna i ja sobiście spodziewałem się, że orki się zmienią. Oczywiście mi bardziej podobają się te z G1, G2 i G2 NK bo nie wsyztsko musi być owłosione (już trudno mi było soę przyzwyczaić do Trolli że są włochato bo byłem przekonany, że wszędzie są łyse[coś w stylu LOTR]). Kończąc chciałem powiedzieć żebyśmy się tak nie denerwowali bo przecież wygląd orków to nie konieć świata, a jestem przekonany że s8ię przyzwyczaicie.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Wszyscy jesteśmy tego samego zdania. Ja również opowiem się za wami. Ci Orkowie wyglądają jak jakieś lalki z Kreskówki. Wogóle nie przypomina rasy z GI i GII. Spartolili ich na maksa. Tak samo Ścierwojad. Wygląda jak papuga. Wszystko rozumie że Piranha chce jak najlepszą cześć tej gry zrobić ale przesadzają z tym wyglądem owych istot. Porażka!!! Totalna!!! Pozdro All
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wiec na prosbe jednego forumowicza bodajze EdGaR-a dodalem sonde
smile.gif
smile.gif


GLOSUJEMY!!!
Zapraszam
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Mieszanka małpy z barbażyńcą
dry.gif
. Takie myśli przychodzą mi do głowy gdy patrzę na to coś. Niestety nie popisali się tutaj panowie z Pirania
sleep.gif
. Mam tylko nadzieję że tylko w tym jednym przypadku. Jak widać pełzacze i ścierwojady także zostały znacznie zmienionę. Pytanie to z innyni zwieżętami ?
wacko.gif
. Do premiery gry jeszcze trochę zostało, powinni to jak najszypciej poprawić, bo puźniej wielu graczy będzie miało mieszane uczucia
dry.gif
grając w G3
 

Balian

New Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
8
przyjrzyjcie sie uwazniej screnom te brazowe to sa prawdopodobnie tylko robotnicy te stare kochane zielone orki tez sa przyjrzyjcie sie screnowi gdzie sa drzewa i orki na dole screnu idzie nasze kochane zielone stworzonko:D;)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ludzie nowy kontynent nowe orki widzicie ze na kontynencie same mutanty zyja moze z niektorymi prezsadzaja troche orki wygladaja jak no nie wiem przynajmniej im zyly na bicepsach widac ale i tak wole te zielone byly przyjemniejsze
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Balian @ 31-05-2005, 22:03) przyjrzyjcie sie uwazniej screnom te brazowe to sa prawdopodobnie tylko robotnicy te stare kochane zielone orki tez sa przyjrzyjcie sie screnowi gdzie sa drzewa i orki na dole screnu idzie nasze kochane zielone stworzonko:D;)
Przykro mi Balian, ale ty się przyjrzyj, ten ork jest brązowy
unsure.gif
, co do sondy to zagłosowałem na te orki z G3 z dwóch powodów:

--->Żeby wam zrobić na złość bo wiedziałem, że będziecie głosować na te z G1 i G2
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


--->Bo jestem za "ewolucją" gry i nie chce żeby wszyscy tutaj gadali i zasmucali, że jest do d**y bo nie są zielone. Dajcie spokój, przecież orki to nie wszystko. Chociaż te orki z G1 i G2 były fajne
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
orki z g1 i g2 sa o niebo lepsze wygladaja na twardzieli umiesnionych i dzikich a moze to jest tak sluchajcie
--->orki lesne (byc moze dobre orki)

--->orki prymitywne czyli te z g1 i g2

--->orki zimowe itd. itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom