Wybory 2005

Na kogo byś zagłosował/zagłosujesz gdybyś mógł?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zauważyłem ostatnio że mam manie zakładania tematów ( w tym miesiacu juz 2
biggrin.gif
), ale ten temat jest chyba jednym z ważniejszych w ostatnim okrsie. Ok do rzeczy: Na kogo będziecie głosować, albo zagłosowalibyście gdybyście mogli w wyborach na prezydenta ? Ja osobiście zagłosowałbym na Donalda Tuska. Może dlatego że pochodzi z mojego rejonu i brał aktywny udział w strajku robotników stoczni Gdańskiej. Pozatym mimo iż ma wade wymowy ( zupełnie nie rozumiem co to ma do rzeczy :/ ) to najbardziej przekonuje mnie z pośród kandydatów. Oczywiście Olka Kwaśnego jakym mógł zostawiłbym na tym stanowisku ( nie lubie zmian
tongue.gif
) ale nie moge ;] No wiec na kogo byście głosowali. Zróbmy sobie wybory na forum
tongue.gif
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Mnie żaden z tych polityków nie przekonuje wszyscy moim zdanie są nie wporządku . Ale jednak zagłosowałem na Tuska bo jako jedyny w tych swoich reklamach przekonał mnie i w swojej karjeże troche zrobił.W przeciwieństwie do innych polityków.
Pozdrawiam.
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Ja będę głosować tylko i wyłącznie na Donalda Tuska, mych znajomych i rodzinę też do tego namawiam. Giertych i Borowski to dwaj komuniści! Kaczyński zachowuje się jak dziecko, ale mógłby też być. Co do Andrzeja Leppera nie będę się wypowiadał.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
No cóż Ja o jako takich faktach politycznych wiem od niedawna(chociaż w Mojej klasie to wymiatam, większość dziewczyn zna chyba tylko maks 3 nazwiska kandydatów, a Borowski i Korwin-Mikke to już dla nich są z Peru
tongue.gif
)to muszę Swój głos osądzić po tym co wiem. Ja jestem za Borowskim, te picowane ryje z reklam Mnie nie przekonują, a jak widziałem Marka w Kubie Wojewódzkim to wyniósł z tam tąd dobre wrażenie. Wkurza Mnie tylko używanie tego cwela w reklamach(zgadnijcie kogo...).
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Mimo iż posiadam mozliwość głosowania. To nie zamieżam wybierać się na wypory, ani do sejmu ani na wybory prezydenckie
Ja poprostu pawam dość dużą niechęcią do wszystkich polityków. Nie to żebym był jakimś tam anarchistą, tylko chodzi o to że moim zdaniem politycy w naszym kraju doprowadzili to totalnego chaosu w gospodarce, dużego bezrobocia oraz korupcji
dry.gif
.
A ci ''wpaniali'' ludzie jakimi okresłają się oni sami, obiecują nam słote góry zawsze i wyłącznie przed wyporami. Puźniej robią co im sie podoba
mad.gif
.
Więc dla mnie nie ma znaczenia kto wygra i tak będzie to samo.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja bym z chęcią zostawił na stanowisku Kwaśniewskiego, moim zdaniem był to najlepszy prezydent III RP. No ale niestety na niego nie można glosować. Chętnie wśród kandydatów zobaczyłbym Wojciecha Olejniczaka, moim zdaniem człowiek ma przed sobą przyszłośc i za 5 lat jak dal mnie jest murowanym kandydatem na prezydenta. A zobecnych kandydatów wybralbym hmm Donalda Tuska, mimo wszystko równy z niego gość ;]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mimko iż wszystcy kandydaci są niewporządku bo o tym można śmiało mówić bo to prawda że w neijedą afere zamieszani itp.Lecz najbadziej w porządku jest Donald Tusk choć było głośno o jego parti jak wrobili kogoś kto się odwołał z kandydató nie pamiętam kto
dry.gif
.Lecz zagłosował bym na niego włąśnei z powodu że jest najbardziej normalny , jest z Gdańska - ja też , pracował w Solidarności.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ja mam 15 lat, więc w tej sprawie nie mam wiele do gadania.
Ale nawet gdybym miał wybór, to nie wykorzystałbym go.
Ci politycy strasznie mnie denerwują. Każdy obiecuje niewiadomoco, a później okazuje się, że leciał w kulki. Takie obietnice to niech sobie wsadzą... wiecie gdzie. Widać, że to oni.. politycy są winni sytuacji w tym kraju. To przez nich Polska jest uważana za nieudolną i zacofaną. I chociaż to nieprawda to jednak szybko do tego się zbliża...
Powinna nastąpić jakaś rewolucja, która tych wszystkich komuchów i zakłamańców wywali ze stołków.
Sorx za taki off, ale musiałem się wypowiedzieć.
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
QUOTE (Kan @ 22-09-2005, 06:59)Mimo iż posiadam mozliwość głosowania. To nie zamieżam wybierać się na wypory, ani do sejmu ani na wybory prezydenckie
Ja poprostu pawam dość dużą niechęcią do wszystkich polityków. Nie to żebym był jakimś tam anarchistą, tylko chodzi o to że moim zdaniem politycy w naszym kraju doprowadzili to totalnego chaosu w gospodarce, dużego bezrobocia oraz korupcji
dry.gif
.
A ci ''wpaniali'' ludzie jakimi okresłają się oni sami, obiecują nam słote góry zawsze i wyłącznie przed wyporami. Puźniej robią co im sie podoba
mad.gif
.
Więc dla mnie nie ma znaczenia kto wygra i tak będzie to samo.
Wiesz co? Też myślałem tak jak Ty, ale zrozumiałem to, że jeśli wszyscy myśleliby tak jak Ty zostałby wybrany kolejny idiota na stanowisko prezydenta. Ja także pawam złością do polityków, lecz wiem że lepiej jest iść i zagłosować na porządnego kandydata niż potem narzekać że znów kretyn grzeje dupsko na stołku prezydenta. Każdy głos się liczy, także i Twój, także proszę, idź i zagłosuj.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
E tam wszyscy mowią że będzie super extra itp. wiadomo że mówią jakieś pierdoły u nas w kraju była jest i będzie bida z nedzą i bezrobocie:/ .Jeżeli miałbym zagłosowac głosowałbym na Leppera dlatego że chętnie zobaczyłbym jaki bedzie prezydent czy popchnie Polske do przodu czy do tyłu.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Głosuje na Lecha Kaczyńskiego i nic mojego zdania nie zmieni. Polscy politycy są śmiszni, myślą tylko o sobie, a problemy zwykłych obywateli mają gdzieś. To będą moje pierwsze wybory tutaj i zobaczymy jak Polacy traktuja swój obowiązek. Niestety wielu młodych ludzi nie pójdzie do urn, bo po co? Kadencja rządu jest zbyt krótka aby choć naprawić część szkód wyrządzonych przed poprzedników. I tak nic nowego nie nastanie. Wg sądaży prezydentem zostanie Tusk a PiS wejdzie jako partia z dość dużym poparciem, ale po wczorajszych rewelacjach w Fakcie, może to ulec zmianie.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Cush z początku byłem za Religą , bo skory politycy nieumiją się bawić w politykę to niech się wezmą za nią lekarze.
tongue.gif
Niestety Religa sie wycofał przekonując wyborców by głosowali na Tuska (i właściwie mu sie niedziwie ze zrezygnował.. Jak jednostka mogła walczyć z kandtdatami wsieranymi finansowo przez całe partie?). I gdybym mógł to własnie na niego bym zagłosował.
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja mam 16 lat i nie mogę głosować, ale nawet jakbym mógł nie poszedł bym ( no chyba że chciałbym zabawić się w totolotka) , teraz niewiadomo komu ufać, wszyscy obiecują ale nigdy nie wiadomo czy obietnice spełnią, nie wiadomo na kogo głosować. Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz, ile w telewizji tych reklamówek z kandydatami, na drzewach i na oknach sklepów, autobusów pełno plakatów! Chyba musieli wydać na to trochę pieniędzy, może wstrzymaliby się trochę i dali trochę pieniążków na ludzi potrzebujących, bo większość ludzi m.in jak ja nie zwraca uwagi na durne reklamówki i plakaty...



pozdrawiam
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Martwia mnie poglądy w stylu: "wszyscy kradną, myślą tylko o sobie i ogólnie mam dupie polską politykę".
NIE wszyscy kradną. Choć jest wielu polityków, którzy swą władzę wykorzystują np. aby pozyskanie korzyści materialnych to nie znaczy, że kazdy jest taki i kropka.
Są także politycy, którym zależy. Taki jest np. Donald Tusk. Nie po to pomagał SOLIDARNOŚCI aby teraz kraść pieniądze obywatelą. Takie zdarzenia motywóją ludzi aby robili coś dobrego. Wieże w to.

Nie wiem czy po tych wyborach coś się w polsce poprawi. Chce w to wierzyć. Jeżeli koalicja PO-PIS nie dojdzie do skutku nic się nie zmieni. Bądźmy dobrej myśli.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
No cóż, mi jakoś odpowiada Donald Tusk ma takie znajome imię, hmm donald?... kaczor donald... coś mi to przypomina
tongue.gif
ale na serio jakoś zachęcająco podziałała na mnie ta jego reklama i wygląda na to że jest w porządku, więc jeżeli mógłbym zagłosować to z pewnością zagłosowałbym na niego...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Osobiście zagłosowałbym na Marka Borowskiego... Jednak, jako, że nie ma on szans na wygraną mój głos po wędrowałby do Donalda Tuska...

Marek Borowski: Bardzo inteligentny, wykształcony (ekonomista) uczciwy człowiek... Nigdy nie był powiązany z żadną aferą. Na pewno godnie reprezentowałby Polskę na arenie narodowej.

Donald Tusk: Uczciwy, inteligentny, reprezentatywny polityk. Nie obawiałbym się, że zbłaźni się na forum między narodowym

I troszkę o innych kandydatach:

Lepper: Obciach i żenada

Giertych (ojciec): Były doradca Jaruzelskiego... Jeden z najbardziej wpływowych ludzi za czasów komunizmu. Nie wiem jak w ogóle śmie twierdzić, że jest prawicowcem...

Bochniarz: Ogromna wiedza na temat ekonomi i finansów... Niezwiązana z polityką i z pomysłem na Polskę.

Korwin-Mikke Samo to, że chce odebrać prawo do głosów kobietom w moich oczach go dyskwalifikuje

Kalinowski: Mało reprezentatywny... Zna się na rolnictwie i problemach tej grupy społecznej. Najwyżej powinien zostać ministrem rolnictwa... Nic więcej.

Tymiński: Od wielu lat mieszka w Kanadzie... Nie zna problemów Polski.

Lech Kaczyński: Dla mnie człowiek ten jest żałosny i zakłamany... Zacznijmy od jego postury. Jego wzrost jest śmiesznie mały... Może dla kogoś nie jest to ważne, ale w porównaniu z prezydentami innych krajów jest naprawdę niezwykle niski i w negocjacjach nie działałoby to na jego korzyść... Co do zakłamania to obecnie wielce gada o tym jaki jest tolerancyjny (jest za udostępnieniem zawodu nauczyciele dla homoseksualistów) a całkiem nie dawno zabraniał parady homoseksualistów... Po za tym jest niby taki uczciwy a miał już kilka procesów o zniesławienie a zabraniając parady homoseksualistów złamał konstytucje, która każdemu daje prawo do urządzania parad.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ja osobiście zagłosuje na Donalda Tuska. Najlepiej spośród wszystkich kandytatów wypada. Mam nadzieję ze choc troszeczkę zmieni sytuację w Polsce. Kaczyńsaki nie bardzo mni się podoba, to co w Warszawie powyprawiał to się w pale nie mieści. Co do partii to nie wierzę w to co obiecują w reklamach bo i tak nie spełnią swoich obietnic. Namawiam wszystkich do głosowania na Donalda Tuska.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
A ja najprawdopodobniej nie zagłosowałbym wogóle... Niechciałbym się czuć winny, za wybranie kolejnej bandy złodzieji... chyba, że stałby się cud i nagle przestaliby kraść (nie mówię, że wszyscy politycy kradną, ale porażająca większość jak najbardziej). A jeśli już miałbym głosować, to na Leppera... Jak ma być śmiesznie, to na całego!!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja swoją postawą bym nie pomógł Polsce ale co mi tam
smile.gif
Ja bym nie poszedł na wybory bo niechciało by mi się. Niestety wychodzę z założenia, że jak trafi się porządny prezydent to i tak zostanie on skorumpowany. Wiem, że mam złe podejście ale ja poprawy w kraju jakoś nie widzę w swoich marzeniach. Jak będzię dobry przezydent to i tak by musiał wymienić pół sejmu itp co raczej spotkało by się z oburzeniem. Jak dla mnie Andriu lepper mógł by nas reprezentować na świecie.
Nie no żartuję sobię, może Ten cały Tusk coś poprawi w naszym kraju, lecz ja w to nie wierze. Czemu? Ponieważ, każdy z nich coś obiecuje ale na tym się kończy. Tak więc sytuacja w kraju się nie poprawi
dry.gif
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
JKM.
JEDYNY logiczny program.
JEDYNY tak wykształcony polityk.
Jedyny ktory jest za przywróceniem kary smierci(BTW wiecie ze sam Papież jeszcze jako kard. Ratzinger potwierził ze sady maja prawo skazywac na kare smierci?)

Program konserwatywny bardzo mi odpowiada - w tym przypadku badziej niz programy LPR czy PO.

Chociaz Tuska też lubie. Chociazby za to ze pracowal na wysokosciach - jak ja wiec wie co to znaczy ciezka praca
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom