Www.game.pun.pl

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
SMF, pierwsze słysze? Widziałem kiedyś darmowe ipb 1.4, legalne oczywiście ale po angielsku, i bez dostępu na serwer, warto może takie cuś?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
To mało słyszałeś ;p SMF jest po polsku, przynajmniej to co ja mam. Jak chciałbyś zobaczyć jak wygląda to sprawdź choćby forum Tawerny gothic.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dud, a jak ze stylami? Można jakieś darmowe pobierać czy trzeba bulić?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ręki sobie nie dam uciąć, ale na pewno gdzieś znajdziesz jakieś darmowe style. Albo poszukasz na innych portalach innych "darmowych".
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ok, stronka zrobiona, narazie pod adresem Sluger.yoyo.pl jeszcze nic na niej nie ma więc proszę rejestrujcie się i obserwujcie nasze poczynania, bądźcie aktywni i spamujcie ile wlezie.
Jeszcze jedno Dud, przy instalacji nie wybrałem tytulu forum(nazwy) i pisze tylko index, a w panelu nie mogę znaleźć opcji tytuł. Mamy to SMF i mamy styl nawet jakiś.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja nie wiem po co zmieniać forum...Przecież nikt nie będzie od nowa pisać tych samych postów i tematów...Nie zmieniamy forum na żadne sluger.yoyo.pl
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Dzyl, nie płacz, yoyo.pl jest lepsze od pun.pl Ja osobiście jestem na tak :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
W czym niby jest lepsze ? Zamula, wszystko otwiera się bardzo długo i ma zrąbany wygląd. A po za tym po co wszystko od nowa zaczynać skoro właśnie wszystko się rozkręca...Pomyśl logicznie.
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
To ty pomyśl - yoyo.pl jest bezpieczniejsze (ma lepsze zabezpieczenia antybotowe) i można zrobić w nim rzeczy, o których na pun.pl można jedynie pomarzyć (np. layout pasujący do stronki itp.). A co do rozkręcania - chyba się coś zacięło, bo dzisiaj na forum wbiły 3 osoby...
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
przenieście sobie tę dyskusję na GG co? to wasz portal, i wasze sprawy nie muszą być chyba omawiane na g.upie...
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Dragomir dobrze gada...Skończcie w końcu ten spam...Aha, jeszcze ostania rzecz jaką chciałem powiedzieć. Twierdzisz że yoyo.pl jest bezpieczne...Czyżby ? Jak wbiłem na to forum Romka to tam wszystkie działy się usunęły i wszyscy użytkownicy byli skasowani, oprócz użytkownika "pansamochodzik" Myślę że to on wypiepszył wszystko :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Na nasze forum nastąpił atak, "pansamochodzik" usunął wszystko co się dało. Nie wiem czy to jakiś haker sie włamał czy inne goowno ale nie była to miła sytuacja bo forum nabierało kształtu. No cóż forum odbudujemy i mamy nadzieję że taki atak się nie powtórzy.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
A tak gadaliście że yoyo.pl jest bezpieczne...RoMek, już postanowione - nie zmieniamy forum. Więc się nie trudź...Skończmy w końcu ten spam...jaka macie coś do powiedzenia na temat game.pun.pl to tam pisać a nie tutaj spamujecie...
 
Do góry Bottom