Www.game.pun.pl

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
www.game.pun.pl jak można się domyślić jest forum o grach, ale nie tylko komputerowych.Forum jest Slugera i moje. Tak, więc bez owijania w bawełnę zapraszam do rejestracji i przyczyniania się do rozwoju forum :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Potrzebni userzy? Spoko, zaraz się rejestruje i zobaczę jak można posmapić :D
Poza tym zareklamuję Was na kilku stronkach i polecę kolegom z sieci ;)) Na razie chyba tylko tyle mogę Wam pomóc.
No i powodzenia w rozwoju forum ^^

Od kiedy forum istnieje?
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Forum powstało dawno temu, w tamtym roku, lecz nikt już na nie nie wchodził. No ale w tym roku, pod koniec wakacji postanowiliśmy z Dzylem reaktywować, więc działa ponownie od jakiś 2 tygodni xD A za pomoc wielkie dzięki ;*
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Sorry, że się wtrącę, ale już widzę wielką działalność Waszego forum... pun.pl, to mówi za siebie :p

Niemniej jednak życzę powodzenia w rozwoju i porządnej reklamy.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja też się zarejestruję i bede wam spamował, bo w tym jestem dobry ;). Ale jednak Pun.pl to nie jest najlepsza strona do zakładania forum, ale to nie zależy wszystko tylko od porządnego skryptu tylko od ludzi którzy są na tym skrypcie :). Życzę wam powodzenia.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
pun.pl to tak jak słuchawki firmy Sonia. Wszystko działa na tej samej zasadzie.

Powodzenia życzę, szans nie ma na przebicie, musiała by być mega reklama i coś lepszego od pun.pl, inaczej tylko pomarzyć ;]
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
http://pawel123556.wrzuta.pl/plik/4qTlefzk9SO/pc_player_1

Pierwszy numer naszego miesięcznika :) Zapraszam do ściągnięcia!
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Miesięcznik zupełnie nietrafiony, wszędzie w oczy biją orty, dział "Kody do gier" to śmiech na sali, kody do 2 gier wytrzaśniętych z czapki, zapowiedzi zawierające w sobie praktycznie nic... kilka linijek tekstu, poza tym nazwanie Fable kultowym to herezja.. Podobnie sprawa się ma z recenzjami, kilka linijek tekstu, nawet nie przypomina to recenzji. Poza tym nurtuje mnie płeć tej osoby na okładce...

A forum też raczej nie ma szans powodzenia.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No niektóre recenzje są krótkie ale np, recenzja G2NK jest nawet długa ( bo ja pisałem xD ) Fakt, kodów mało, też mi się to trochę nie podoba ale cóż...Pierwszy numer nie musi być od razu najlepszy :p Aha, no i lepiej otwierać to w firefoxie w IE nie pokazuje obrazków i screenów. A co do ortów to już nie nasza wina, bo niektóre polskie znaki nie pokazują się w htmlu.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Nie wykręcaj się od ortów kodem w takich przypadkach jak:
-żecz
-chumor
wszystko z 1 "artykułu"
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja nie wiem, ale pisałem w wordzie recenzje i nie było żadnych błędów. Sluger powiedział że to wina kodu, bo niektórych polskich znaków nie odczytuje.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dziwne... Bo np. "ż" jest polskim znakiem, a napisaliście "żecz", zamiast "rzecz"...
Tak samo ze słowem "humor", napisane przez "ch", przecież "h" nie jest polskim znakiem i na pewno go odczytuje, skoro w tym słowie się znalazł, szkoda tylko, że przed nim jeszcze "c" dodałeś...

Ale jak już napisałeś pierwsza gazetka nie musi być idealna... Radzę do nast. numeru się przyłożyć, bo błędy ortograficzne raczej nie są problemem nie do rozwiązania. Czekam na kolejną edycję, bardziej poprawną :p ^^
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ej no wyluzujcie troche oni dopiero zaczynaja, Xenex zamiast gadac to zarejestruj sie i pomoz, stronka ma nie wiele czasu wiec musi sie rozwinac to jest rzecz naturalna, a pozatym te dwie literowki bedziecie wymieniac?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Jest sporo więcej, po prostu nie mam czasu żeby wszystko wytykać - jak mówiłem to jest z jednego artykułu...
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Kod nie odczytuje poprawnie "ą", "ś" i "ź". Reszta ortów to już nasza wina :p (a raczej moja, bo ja pisałem w notatniku :/)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dajmy im spokój... Niech mają swój własny kącik. Mają ok. 40 użytkowników, więc popisać razem da radę...
Zamiast gadać moglibyście ich polecić komuś, zrobić jakąś reklamę... Na pewno stworzyłaby się jakaś mniejsza społeczność, bo nie mówimy tutaj o wielkim forum, np. takim jak Gup.
Zamiast podcinać skrzydeł, lepiej pomóc, dać jakieś rady.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No właśnie planujemy zmianę skryptu na PHPBB3 ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Można by się zapytać expertów(zakładam że tacy tu są). Jaki według was skrypt jest najlepszy? Ja myślę że PHPBB3 albo PHPBB By Przemo, ale na tym drugim jest dużo błędów.
jest jeszcze PHP Blue Dragon ale go nie znam.
 
Do góry Bottom