Wsołych Świąt :)

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niech się spełnią wszystkie marzenia - te małe i te ogromne. By uśmiech na twarzy dodawał Ci wiary i nadziei na lepsze jutro. A gwiazdka z nieba przypominała Ci o rodzinie, znajomych oraz tych, którzy nie mają tyle szczęścia co Ty i są sami. Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2009 Roku życzy. Kacperex

A prócz tego to jak najlepszego Gothica 4, dobrego patcha do Zmierzchu Bogów, Masy prezentów, mniej warnów, lepszych moderatorów i lepszeg Administratora ;)

Więcej czasu, większego dystansu do siebie oraz spraw przyziemnych. Miłego czasu spędzonego w gronie rodzinnym :)

No kofffam was luje i lujki pasiaste ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
To i ja się przyłącze do tych życzeń.

Od siebie dodam żeby nasza mała społeczność się rozrastała, bo wy również tworzycie ten portal. Oby on dalej trwał i prężnie się rozwijał. Obyśmy mieli jeszcze wiele okazji do złożenia sobie życzeń światecznych.


Pozdrawiam i zyczę wszystkiego naj

loffciam was panienki i gejuchy ;****
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No to ja sie też przyłączę :)

Życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt, a poza tym - jak najmniej warnów, wymarzonych kolorków i czego sobie tylko życzycie.

Ave
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Wszystki najlepszego drodzy i kochani userzy, żebyście spełnili noworoczne postanowienia, mieli mnóstwo powodów do życia i stale trwali w zdrowiu. Oczywiście bogatego i chojnego św. Mikołaja czyli worów prezentów pod choinkę i wspaniałego głośnego sylwestra na rozpoczęcie nowego 2009 roku.


:) :) :) :) :) :) :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Życzę wam i sobie z całego serca, byśmy poczuli tą atmosferę rodzinnych świąt. By te święta były czasem wybaczania, miłości i szczęścia. Niech nikt nie będzie dziś wieczorem sam. Życzę wam spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia swoich celów na rak 2009 oraz wszystkie co najlepsze.
A Gothic Up życzę by powrócił z banicji google i dalej rósł w potęgę.
[SIZE=18pt]Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
[/SIZE]
 
E

Electric_Dragon

Guest
No dobra, żeby nie wyjść na drania.

Mile spędzonych dni i spokojnych nocy, bez moczenia się ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Wszystkiego dobrego, mikołaja bogatego, choinki wysokiej i śniegu białego. Moje drugie święta z G Up, i cieszę się z tego bardzo że jestem z Wami. Rodzinnych i spokojnych świąt, spełnienia marzeń i wspaniałej atmosfery na czas świąt oraz wystrzałowego i hucznego sylwestra 2009.
Życzy Wam drodzy userzy El Bastardo
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Przyszedł świąt czas, tak więc wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych rodzin, byście miło spędzili ten radosny czas :) ..a i życzę każdemu hucznego i rzecz jasna upojnego :p Sylwestra :) :) :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Niech Narodzona Dziecina
otwiera jeszcze bardziej Wasze serca
na wiarę, która dodaje sił,
na nadzieję, która rozjaśnia mroki,
na miłość, która wszystko umacnia.

Niech nadchodzące Święta
staną się czasem rozsiewania ziarenek dobra,
aby owocowały w drugim człowieku...

Kochani życzę Wam, by te chwile
spędzone przy wigilijnym stole
pozbawione były pośpiechu, trosk i zmartwień.

Zasiądźcie w jedności i zgodzie,
z koledą na ustach...
Niech Boże błogosławieństwo
spocznie na Was i ożywi Wasze życie.

Życzę Wam także uśmiechu,
aby rozjaśniał i ogrzewał Waszą codzienność,
dobrych i odważnych decyzji życiowych,
dużo dużo zdrówka, wytrwałości,
wiary, nadziei oraz
miłości wybaczającej i nieskończonej...

dla Was i Waszych rodzin...
Abisynka
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Żeby na chama nie wyjść.

Wesołych Świąt życzy Lord Sithów Darth Revan :p

Acha widział ktoś moją kanapkę z szynką :D ?
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Z okazji zbliżających się świąt życzę Wam skrajnie post-nuklearnych pustkowi. Oby wojna atomowa przybyła, a ja zamienił się w 250-letniego, ponętnego ghula. <podnosi opłatek w geście triumfu>


Wasz - cierpiący na psychodeliczny kurwizm wnętrza - wujek Albert.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Żeby nie było :)

Z całego serca życzę wszystkim wesołych, pogodnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia :)

- Zakonnikom - nie upijcie się klasztornym winkiem ;]
- Buntownikom - nie rozrabiajcie za bardzo ;]
- Najemnikom - żeby Wam w rękach oręż był lekki ;]
- Adminom i J. Adminom - nie banujcie za często! ;D
- Modom i Globom - nie warnujta nas za bardzo ;>

Wesołych Świąt życzy Kyrcia :D
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Dużo prezentów i smacznego pokarmu na stole dzisiaj ;) Wesołych świąt - nie szaleć za bardzo energię zostawić na sylwestra. Co do ostatniego to co by wam się za cudze piło i kaca nie miało... I tyle ;} Wesołych Świąt
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Ja się dołączę do życzeń z góry oraz coś od siebie :) tak więc aby się wam dobrze wiodło, nie musieli się na siebie wkurwiać oraz wielu ciekawości związanych z rokiem 2009 :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A ja Wam życzę: ;)


Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wystrzałowego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń
w Nowym Roku iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............
żeby Gup przetrwało na wieki xD
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Z racji, że ja jako ja świąt nie obchodzę, ale uznałem ,że wypada złożyć te życzenia chociaż wam ;] Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i czego sobie tylko pragniecie w tych waszych kapucynkach. Abyście się dobrze bawili w nowym roku i tym podobnych duperelek. I tegorocznym maturzystą ... żebyśmy zdali dobrze tą maturkę, tak aby się dostać na wymarzone kierunki studiów albo czegokolwiek.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
To ja również dołączam się do życzeń. Sam nic złożyć nie potrafię, a kopiować z neta każdy potrafi :)
Mimo to, wszystkiego najlepszego :)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ja po prostu życzę wam zdrowych i wesołych. Żebyście zapamiętali te święta na zawsze :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Skoro wszyscy się dołączyli ja też muszę :D
Życzę wam moi drodzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. No i zdrówka, spełnienia marzeń i czego tam jeszcze wam trzeba. No i nie szalejcie za bardzo w Sylwka. Oblewajcie rok ale z umiarem! To był żart :p
Kocham was wszystkich! ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Otóż ja wam życzę spełnienia waszych najskrytszych marzeń i celów :) oraz wkroczenia w ten nowy 2009 rok z uśmiechem na ustach i bólem głowy po udanym sylwestrze ^^'. Spędźcie ten czas z rodzinką, w jego magicznym nastroju!

... swoją drogą, ja też was Koffam słodziaki :**

pozdrawiam serdecznie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom