Wrażenia :0

Status
Zamknięty.

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Tiaa ta część Gothica moim zdaniem jest najlepsza ponieważ fajna grafika,nowy system walki itp.itd ale jak to gothic ma błędy
Ale to tylko dla wybrednych dla mnie gra sie z roskoszą a pathe wchodza :p także...SPOX
Mi nie przyszkadza że jak idziemy pod góre i juz prawie doszlismy to sie zapadamy czy tze dostajemy po plerach za sciany ale to jest magia Gothica ;)

Pozdro dla wszystkich :rolleyes:
 

zabi

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
2
Moim zdaniem Gothic 3 jest troche gorsze od poprzednich czesci poniewaz : duze wymagania, troche zrabany tryb rozgrywki, fabula z respektem w miastach doprwadza czasami do szalu. Ale tez jest spoko za to ze fabula gry jest fajnie wymyslona, grafika w grze jest poprostu wysminita i ogolnie potrafi wciagnac na dlugie godziny. Teraz nic tylko czekac na Gothic 4 i miec nadzieje ze nowy wykonawca gry tego nie spartoli :rolleyes:
 

**Milten**

New Member
Dołączył
18.9.2007
Posty
7
Co do wymagań mam małe ale ale taraz mam nowego kompa to gram na fiull detal i możer być. No oczekiwałem od g3 więcej. Ale poprawić tego już nie mogą no chyba że w 4 cz. Najbardziej to podobał mi się tu początek i koniec, tak zakończenie było dość fajne po zniszczeniu artefaktów i zabiciu Robara i Zubena. Nie obrałem jeszcze ścieżki Innosa iBeliara ale wkrótce zobacze jakie będą te 2 zakończenia. Bardzo wkurzył mnie dziecinni prosty styl walki (klikanie na lewy klawisz myszy) i to że mógł cie tam zabić każdy potworek np. dzik - to jest chyba błąd w grze. Słuszna uwaga innego gracza że nie można było przyłączyć się do żadnej gildi, teoretycznie bo praktycznie wykonałem pare misji i mogłem kupić sobie strój buntownika i szpanować ale to jest dużym błędem tej gry. Zdarzły się też błędy graficzne takie jak kamienie czy drzewa wiszące w powietrzu lub niekształtna pustynia i wiele innych błędów graficznych. ALE mimo wszystko jestem ogromnym fanem tej gry przeszedłem 3 razy 1, 2 i dodatek do 2 i troche pograłem w mroczne zakątki i 3 cz też zamierzam pograć na 3 zakończenia (Innos, Beliar i Adanos - to już przeszłem). Mam nadzieje że 4 część która ma być zrobiona przez inną firmę trochę w innym stylu, no cóżpozostaje mi tylko czekać i oczekiwać w końcu tytułu który pobije wszystkie części chociaż myśle że 1 i 2 była najlepsza (z tym chyba sie zgodzi ze mna wielu graczy). Pozdro for all fans GOTHIC :)
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
w Gothiku 3 jeszcz wszystko trzego można zapragnąć.Fajny system walki,jednym i dwoma mieczami.Dwuręcznymi sie super gra ataki są bardziej silniejsze i lepiej uchwycone.Magia też jest bardzo rozwinięta można nauczyć sie praktycznie wszystkich zaklęć.Tylko jedno mi sie nie podoba mapa jest troche za mała ,przyala by sie o raz więkrza :p .Myśle że Gothik 4 bedzie jeszcze lepszy.POZDRO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom