Wolfin - Twoja Niezależność Finansowa

Status
Zamknięty.

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Witam

Powracam na forum z nadzieją na znalezienie ambitnych ludzi, którzy dzięki swojej inteligencji i charyźmie będą chcieli skorzystać z szansy jaką im w tej chwili daje - uzyskać wolność finansową... ale po kolei.​

Starsi userzy pamiętają moją postać, a ja zapamiętałem was.​
W mojej głowie został obraz userów; inteligentni, dojrzali, pełni pasji ludzie - ludzie którzy mogą osiągnać SUKCES.​

Proponuję wam teraz wstąpienie do grupy ludzi, którzy chcą zyskać wolność finansową grupy "WOLFIN"​

Czym jest Wolfin?​

Tak jak pisałem to grupa osób które chcą uzyskać wolność finansową.​
Grupa która stworzyłą innowacyjne narzędzia, szkolenia i pomoce które umożliwiają w krótkim czasie dojście do znacznych zysków.​

Jak by to było gdyby na twoje konto zaczęły wpływać coraz większe pieniądze nawet wtedy kiedy śpisz? Co by było gdybyś poświęcając tylko kilka godzin w tygodniu po paru latach uzyskał pełną niezależność finansową?
Ciekawa perspektywa, prawda?​

Dla kogo ta propozycja?​

Dla każdego, kto chce zarobić, nie ważne 5,10,100,1000,10000 złoty, daleko od nakazów, daleko od zrzędzącego szefa, daleko od "niewolniczej" pracy.​

Chcesz wiedzieć więcej?​

Wejdź w ten link(a, potem skontaktuj się ze mną), lub napisz do mnie osobiście.​

http://www.ivandidenkow.wolfin.pl/

Oto kontakt do mnie​

Facebook: Ivan Michał Didenkow​
Skype: Ivan.Didenkow​

I oczywiście PW.​
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Spam? Nawet jeśli nie to i ciężko żeby znaleźć frajera który uwierzy w to.

Piramida. Prawda?
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Wiedziałem, że spotkam się z niedowiarkami, aczkolwiek masz do tego prawo, często w przeszłości spotkałem się z "projektami" które były piramidą, wyłudzeniem itp itd, jednakże TUTAJ JEST INACZEJ, co teraz udowodnie :).

Ale po kolei?

Czy spamem jest post o propozycji współpracy ?
Czy frajerem jest osoba która dzięki bezetatowej pracy może zarabiać wielkie pieniądze?
Czy piramidą jest system w którym możesz zarabiać dużo więcej od osoby nad Tobą i w której znajduję się produkt?

Pytania retoryczne.

Proponuje zapoznać się z linkiem, żeby komentować idee, zamiast nic nie wiedząć i patrząć na treść posta go negować, choć rozumiem, bo też w przeszłości nieufanie podchodziłem do takich rzeczy, na szczęście do tego projektu wszedłem i jestem szczęśliwy, że mogę tutaj zarabiać :).

A, co do argumentów posłużę się filmikiem.

To co proponuje jest marketingiem sieciowym :), a bardziej różnice wyjaśnia to : http://www.youtube.c...h?v=P8tQrK3M1cg

A jeśli nie możesz z jakiś przyczyć obejrzeć tutaj w formie cytatu:

"Wielokrotnie w swoim życiu słyszałam, że MLM to piramida finansowa i, że na pewno ma coś wspólnego z sekciarstwem.
Piramida finansowa ma pozornie identyczną strukturę co piramida sprzedaży. Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wpisowego wnoszonego przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Olbrzymia większość uczestników piramidy na niej traci.
Na czym więc polega biznes sieciowy (wielopoziomowy - MLM) i czym różni się od piramidy finansowej?

Przede wszystkim MLM sprzedaje rzeczywiste towary, z których korzystają dystrybutorzy. Wejście do biznesu MLM także wiąże się z zakupem towaru, a nie samego „wejścia". Zazwyczaj jest to tzw. „starter", czyli towar lub zestaw jego próbek. Kolejny ważny element, stanowiący o biznesie MLM (w przeciwieństwie do piramidy finansowej) to sprzedaż zewnętrzna, czyli sprzedaż prowadzona przez dystrybutorów klientom zewnętrznym.
Czym więc różni się biznes MLM od „zwyczajnej" firmy, czy korporacji?

1. W biznesie MLM Twoja „pozycja" i wynagrodzenie zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania, a nie od humoru szefa.

2. Dobry biznes MLM pozwala na szybkie i trwałe efekty - możliwość zbudowania sobie dodatkowego lub głównego źródła zarobku w 2-4 miesiące, a w perspektywie mozliwość osiągnięcia wolności finansowej.

3. W biznesie MLM pieniądze nie są wyrzucane na drogą reklamę (np. TV), po której nie będzie za chwilę śladu. Dostaje je dystrybutor, który rekomenduje wybrany towar innym.

Wizerunek biznesu sieciowego oprócz bezpodstawnych skojarzeń z piramidą finansową, szargany jest też niestety przez niektórych dystrybutorów, którzy zapominają, jak ważna w długoterminowej sprzedaży jest ekologia działania i dobro klienta.
To, czego ja nauczyłam się w biznesie sieciowym -- to przede wszystkim -- sprawdzać. Jeśli będziesz wierzyć we wszystko, co mówią inni -- będziesz żyć w ich świecie, a nie w swoim.

Dla mnie „świat" biznesu sieciowego to nowa możliwość do rozwoju i osiągnięcia finansowej niezależności. Czym ta możliwość będzie dla Ciebie? Decyzja należy do Ciebie !"
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wszystko ładnie pięknie i w ogóle cukierkowo. Ale są jakieś dowody że to w ogóle działa? Ktoś zarobił na tym jakieś pieniądze? Nie wierze w to że zwykły śmiertelnik może bez większych problemów zacząć zarabiać niezłą kasę, pracując niewiele i to w domu. Po prostu to nie jest możliwe.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Czym więcej pracujesz tym więcej masz.
Ktoś kto pracuje mało, oszczędza i zarabia małe kwoty natomiast ktoś kto angażuje się mocniej zarabia potężne sumy.

Na tym filmiku mogłeś zobaczyć jedną osobę, Łukasza który zarabia już ponad 2 tysiące pasywnego dochodu miesięcznie, jest to osoba z która będę mieszkał na studiach w projekcie Wolfin House. A jest ich więcej, jednak ty chciałeś przykład, osobę która znam na żywo :).

Moja kobieta dorabia na aktywach mniejsze sumy gdyż jest zangażowania jest mniejsze, jednak nadal to "darmowe" 150zł na miesiąc.

Ja sam buduje podwaliny pod potężne zyski.

Można tu zarabiać od małych kwot do potężnych wszystko zależy od zangażowania i chęci. Oczywiście bez pracy nie ma kołaczy, jednak praca wykonana raz zysk cały czas.

A co do dowodów, firma z która współpracujemy jest topową firmą, która posiada 500+ tyś współpracowników, występuje w Forbsie i innych czasopismach tematycznych, jej rynek jest aktywny w +50 krajach, a jej właściciele są na 74 miejsu najbogatszych polaków mimo, iż firma istnieje od 2004 roku.

A, co do tego, że to niemożliwe, system chce nam to wkręcić, że jak praca to tylko na etacie, jednak to nie prawda, ja się o tym przekonałem, a czy ty przekonasz? Przyszłość jest sprawą otwartą.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie taki jest cel tego forum. Dlatego pomijając intencję dobre (czy raczej złe), nie widzę sensu dla istnienia takiego tematu. Zamykam.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Forum jest po to, żeby rozmawiać. A to że rozmowy dotyczą czegoś niezwiązanego z tematyką serwisu to nie powód żeby je przerywać :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To nie są rozmowy, tylko kryptoreklama. Już miałem okazję spotkać się z takim mechanizmem finansowym.

Do tego wkleja gotowe formuły, które ktoś napisał, by robić papkę z mózgu naiwnym ludziom.
Jestes doradcą zatrudnionym w ramach tej piramidki i od podpisanego klienta masz procent.
Żenujący jest fakt, że nawet na forum szukasz naiwniaków. Zamknijcie ten topik, bo tu nie ma nic do dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom