Wolfenstein: Enemy Territory...

Status
Zamknięty.

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Cóż szukałem czy nie było takiego tematu ale był tylko taki temat ale jest zamknięty
tongue.gif
i wogóle nie dotyczy tego co ja chcę tu powiedzieć.

Mam pytanie czy ktoś z was gra w ET jeśli tak moje gg razem pogramy (moje gg znajduje się w sygnaturce).


Opiszcie tu jaką klasą najczęściej gracie, swój nick, jakie mapy lubicie, itp.

Osobiście możemy zrobić konkurs i założyć klan Enemy Territory G UP. Myśle że pomysł się przyjmie bo na pewno pare osób gra w enemy territory a napewno wielu jescze zacznie grać
wink.gif
.

Coś o ET:

To strzelanka zrobiona przez: Splash Damage i Activison. Gierka jest na statusie freeware czyli dostępna nie trzeba za nią płacić. Jeśli nikt nigdy nie grał w ET to wejdzcie se na www.enemyterritory.pl i kliknijcie mirrory i tam macie pełno linków skąd możecie sciągnąć ET. Polecam ściąganie z ftp mi jakoś to wszybko idzie. Jak ściągniecie to dalej chyba wiecie co robić. Aha i nie radze ściągać spolsczenia psuje całą zabawe XD . No chyba że ktoś zielony z angielskiego ma maksa i nie wie co to play, host game, options, sever itp bo to wstyd nie znać chociarz podstawowoych słówek.

Więcej mi do głowy nic nie przychodzi może ktoś zaproponuje jak zacząc nasza rozmowe o ET
smile.gif
.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja grałem, ale to chyba wiesz
tongue.gif

Ulubiona klasa, hmmm raczej med. Co do klanu to pomysł mógłby byc niezły, tylko ja bym musial sobie przypomnieć jak się strzela, bo teraz to nawet heda bym z metra nie załadował
tongue.gif
Jeszcze dodam iż moja ulubiona mapą było Goldrush i Supllydepot2 (nie wiem czy dobrze napisałem) aa a nick to oczywiśce Modano9 (bez tagu klanu, bo sam nie wiem czy jeszcze w niem jestem
tongue.gif
)
Jeśli chodzi o gre to jest naprawde świetna, jak dal mnie jedna z lepszych (darmowych) strzelanek przez neta...polecam
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Hmm. Kiedyś grałem w ET i bardzo mile to wspominam. Ze trzysta XP na plansze zazwyczaj medykiem. Fragowałem aż miło, ale to znudziło mi się z czasem na rzecz czego innego. Ulubiona klasa medic , a bron Thompson. Plansza? Oasis.
A co do klanu... Hmmm...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ha no to sie teraz wyżyje
biggrin.gif
ET - super darmowa gierka internetowa, gram od ponad roku ( z przerwą góra 2 miechy ) i ostatnio zauważyłem u siebie poprawe formy ( czytaj: Jestem w formie
smile.gif
). Najczęściej gram Fild opsem i najbardziej go lubie, ulubione mapy... To moze napisze te których nie lubie najbardziej: Wurzburg Radar ( jak cos to u z kreskami
tongue.gif
)... i to chyba tyle ;] Mapka jak dla mnie za mała. A najbardziej lubie Venecje, Gold rusch, Oasis, Base Race beta 3 ( czy jakos tak ). Gram pod nickiem =WiPL=szczurek, ale w sumie to taki z tego klan jak ze mnie baletnica ;]
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja nareście coś porządnego ja gram w to bo to jest jedna z najlepszych gier sieciowych według mnie ja niegram w te calow duty albo inne bajery. Moją ulubioną
klasą jest medyk zresztą jestem medykiem w klanie dlategop polubiłem ten zawód a mój nick to =WIPL=rex A moje gg 5087472
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Bardzo fajna darmowa gierka internetowa, polecam bo naprawdę warto czekać aż się ściągnie nawet do 7 godzin ;]. Gram od jakiś 2-3 miechów i już się wczułem w grę, chyba najlepiej mi idzie Inżynierem i Medykiem może dlatego że lubię nimi grać ;] innymi profesjami gram jak mi się znudzą inżynier albo medyk. Ulubiona mapa: Seawall Battery. Nick:[BB]Gorn2, zazwyczaj gram na polskich serwach
tongue.gif


PS>Klan? czemu nie....
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Też bym chętnie zagrał tyle że mam problem z ET.tzn. nie moge go włączyć bo wylatuje mi w konsoli :

GLW_StartOpenGL() - could not load Open GL subsystem

...created window@0,0 (800x600)
Initializing OpenGL driver
...getting DC: succeeded
...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (3)
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
...assuming '3dfxvgl' is a standalone driver
...initializing QGL
...WARNING: missing Glide installation, assuming no 3Dfx available
...shutting down QGL
----- CL_Shutdown -----
RE_Shutdown( 1 )
-----------------------
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem


Jako że jestem w tych rzeczach kompletnie zielony,proszę o pomoc.(Niby ściągnąłem tego całęgo Open GL ale czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić??)PLZ

edit: tak to było to samo co ci mówiłem kiedyś na gg.ok spróbuje przeinstalowac sterowniki
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Sterwoniki do karty graficznej. jeśli masz nowe to ściągnij jakieś starsze... szczerze nie wiem jakie nadają się do ET i jaką msz karte graficzną..ale napewno sterwoniki jak , kiedys zainstalowałem jakieś nowe i póxniej chciałem grać w Et to było to samo..więc przeinstalu stery i będzie ok

P.S Ta sprawa co na gadu pisałes to było to ?? ;]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmmm ja mam tak samo zawsze po zainstalowaniu Windowsa, ale ja mam 2k3 Server. I robie tak: Najpierw właściwości pulpitu i zakładka Rozwiązywanie Problemów - tam przesowam przyspieszenie sprzętowe na maxa. Potem z menu start biore uruchom i wpisuje Dxdiag, potem zakładka Ekran i wszystko co jest możliwe ustawiam na właczone. Powinno działać ;]
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Oh, ET :] Ze znajomymi założyliśmy klan ET, nazywał się StarKillers, był na TOP'ie :] Mieliśmy wspaniałych żołnierzy, i bardzo wielu do nas doszło. Ale była jazducha
biggrin.gif
Pamiętam ulubioną mapę: FuelDump. CovOps to moja ulubiona postać, wymiatałem z K43, pamiętam jak wszedłem na wieżę, a z kumplami z klanu graliśmy i gadaliśmy na TeamSpeak, to było tylko "Falku, szkop na dziewiątej, ściągnij go", albo "Falku, osłaniaj mnie". Fajnie było też na Wurzburg Radar, ja i kumpel z klanu graliśmy jako niemcy, tylko nas dwóch przeciwko 5Aliantom, gadaliśmy przez Skype i nikt nie wlazł :] Ja minowałem, on leczył itd. Nikt nie wlazł do bunkra
biggrin.gif
To była jazda
biggrin.gif
W ET już nie gram, a jak ostatnim razem sobie załączyłem, wziąłem K43 w ręce to nie umiałem z tego strzelać
sad.gif
Straciłem wprawę.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Jak ja dawno gralem w wolfa. Musze przyznać ze nawet niezly bylem ale nie gralem dlugo bo mialem ten sam blond co pisaliscie o nim wczesniej. Teraz zamiezam znowu zacząc grac. Ciekawe jak teraz bede wymiatal szwabów !
tongue.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
ja gralem tylko w zwyklego wolfeinstena i nawet przypadl mi do gustu lubie wolfeinstena ale o tej grz nbie slyszaklem
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
He he... Ciągle gram w ET (i ciągle nieźle dostaję w głowę
tongue.gif
)
Klanu nigdy nie posiadałem (głównie dla tego, że szukam klanu, ale się tym nie interesuję - czekam na zaproszenie
wink.gif
).
Nick ciągle używany:
[PL] Piro

Częst gram - najczęście w towarzystwie Tomek (gość zawsze mnie wyszuka w ASE)
Klasy najróżniejsze - Czasem Solider z Panzerem lub Mobile Gunem (czy czymś takim).
Żadko Field Ops (fajny ale nie mój styl). Na Fuel Dumpie i Seawall Battery Covert Ops (z najlepszą snajperką). Gdy jestem jako samotny Axis (gram na kilkuosobowych serwerach) Mechanik. W wielu przypadkach Medyk.
Więc jeśli widzicie Mechanika lub Medyka lecącego na złamanie karku do celu - to ja
tongue.gif

Lubię każdą z podstawowych 6 map (Fuel Dump najbardziej, Rail Gun najmniej - Allies często wpędzają Axis do respa co dla obu stron fajne nie jest - mało zabawy).
Nie uważam się za najgorszego - często pudłuje, ale wierzę w poświęcenie.
Tyle o mnie.

Klan G.up chętnie bym zobaczył. W każdym razie mi pomysł się podoba.
Co więcej? Chyba nic...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jak juz byśmy ten klan założyli to można by sie po kilku miesiącach ciężkiej pracy i strasznych treningów zapisać do jakiejś ligi czy cuś ;] Tylko potrzeba troszke chęci. Jak coś takiego miałoby powstać to ja sie na to pisze ;]
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Liga hmm PifPaf ? tma by nas wzieli jakbysmy sie zgłosili
wink.gif

No hmm ja też bym zagrał tylko musialbym sie wielce poświęcic żeby odpuścic sobie Lineage'a II i przerzucić się spowrotem na ET..no ale jak będzie jakis konkretny pomysl to zobaczymy
 

KluSeq

New Member
Dołączył
6.9.2005
Posty
17
Gra jest wypas!!! Tylko prosiłbym o jakies IP na servy na których gracie... bo jakos ciezko mi sie z niemcami albo ruskami porozumiec
biggrin.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Gram w et ze 4 miechy ale ze sporą przerwą 2 miechy(ponieważ niedawno rozwiązałem problem mialem taki sam błąd jak sword zainstalowałem nowe stery i działało
biggrin.gif
)
Ulubiona klasa: mechanik, szpieg
Ulubiona mapa: hmm Venecja
Ulubiona broń : thompson i akimbo colts
biggrin.gif


O grze dowiedziałem sie od szczurka i od razu gra mi sie spodobała
ogólnie wypas


Edit: sporo osob z forum gra na 82.149.227.58:27960
Edit2: Mój nick to Lares
tongue.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja najczęściej gram Field Ops'em
Moja ulubiona mapka to Gold Rush i Osais ( nie wiem czy dobrze napisalem )
Gram pod nickiem: Mooszka PL, a można mnie znaleść na serwie: 58.71.20.229:27960.

Jak już wcześniej pisalem gierka jest spoxik i nadal w nią gram.

Pozdro all.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE (Lares_)sporo osob z forum gra na 82.149.227.58:27960

No nie przesadzaj. Kilka osób góra ( w tym ja
tongue.gif
)
Od tamtego czasu troszke sie zmieniło. Jestem w klanie Armia Krajowa i gram pod nickiem [A.K]_=szczurek=_
Dodam że lubie grać na Venecji. Postać to Field Ops a broń Sten i Thompson
smile.gif
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Ooo... Wreszcie jakis porządny topic
ohmy.gif
. Cóż, gram w ET od premiery (czyli ponad 2 lata). Przewinąłem się przez kilka dobrych klanów, więc wyrobiłem sobie całkiem dobrego skilla
smile.gif
. Preferuję grę engiem z miotełką (rifle), czasem lubie pograc medem w 3v3 ;p. Ulubione mapy? Hm... chyba SupplyDepot2 i starusieńka Oazka
wink.gif
.
Zwykle gram pod nickiem beliar~, na klanówkach /omg/beliar (wiem, bardzo orginalnie).
Mój klan (#omg.et @ qnet lub gg:7050322) chętnie zagra spara 3v3, skill low+. Posiadamy własny server (prywatny ofkoz), więc nie będzie komplikacji. Mogę oczywiście zagrać jeszcze 1vs1 na te_valhalla lub et_headshot (albo na jakiejkolwiek innej mapie). Zgłaszać się do mnie na gg:9039898
tongue.gif
. Pozdrawiam.

PS Może ktoś chciałby zaciągnąć się do mnie do klanu? :> Sprawdzianem będzie 1v1 na jakiejś mapce ;p. Wymagany mikrofon, obsługa TeamSpeaka, mIRC'a i min. 1,5 roku w ET. Wiecie, gdzie sie zgłaszac :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom