Wolfenstein: Enemy Territory...

Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
To co z tym klanem ??
Ktoś mówił że ma własny serwer może mogłby go udostępnić pod klan w Et
Pozostaje wybrać szefa, nazwe klanu , znależć serwer itp itd
Może po miesiącach treningów zapiszemy sie do jakiejś ligi
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wiesz, do takiego klanu potrzeba wielu chętnych. 6 osob minimum, a przecierz nie wsyscy mają na razie czas na wspolne granie i to o jednej porze ;] Większość ma juz pewnie swoje klany, więc pozostaje nam na razie tylko wspólne granie towarzysko. Może kiedys, damy sobie jakiś znaczek [G.UP] przed nick
biggrin.gif
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Cóż, mój klan omega soldiers dołączył do multiklanu (chyba wiadomo, o co chodzi) team-paragraf. Mamy sponsora, itp., więc będzie możliwość użyczenia servera
smile.gif
. Pozostaje tylko sprawa TeamSpeak'a i czy wszyscy chętni potrafią się nim obsługiwać...
Jeśli wogle klan powstanie, to będe go traktował całkowicie 4fun, żadnych megaturniejów, walk o nagrody etc. (oczywiście w pifpafie moge sobie pograć
wink.gif
). Jeśli chodzi o CL'a, to powinno odbyć się głosowanie w tej sprawie (ja osobiście polecam szczurka, który gra w ET wystarczająco długo aby się tym zająć
tongue.gif
). Ja mogę przygotować jakieś taktyki ;]. pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Xelitas, z tego co widze to masz większy staż w ET i masz możliwość organizacji tego wszystkiego. Jeśli już by takie coś powstało, to oczywiście tak jak napisałeś 4 fun. Jeśli zglosiłoby się dużo osó to możnaby pograć np 3vs3 ;] Ale to zależy od checi ;] 3 osoby jak na razie widze
tongue.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Taa 3 osoby z czego jeden gracz pro(Xelitas) jeden zaawansowany
tongue.gif
(szczurek) i jeden Noobek(ja)
Dlatego trzeba zarządzić nabor do klanu
biggrin.gif
4 fun oczywiście ...

Jeszcze pozostaje nazwa propozycja g.up
tongue.gif
P
Na szefa klanu proponował bym Xelitasa bo z tego co widać ma największe pojęcie o Et z całego foro
Co do ts to nie posiadam słuchawek to bedzie ciężko, obsługi można sie nauczyć
więc z tym problemu nie ma(słuchwaki też około 20 dych to porblemu nie ma)

respect 4 Xelitas and Szczurek za poparcie pomysłu i jakieś plany


Edit: oczywiście bym chciał aby szczurek był Cl ale jak on nie chce
tongue.gif

Edit2: Xelitas twój klan gra jeszcze w pif pafie ??
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Dziękuję za poparcie.
smile.gif
Lares, nie gramy już w pifpafie, (szczeże mówiąc to nie gramy w żadnej lidze) ale dołączymy do CB w najbliższej przyszlości ;p.
Jeśi chodzi o szefostwo... oczywiście mogę się zająć rzadzeniem klanu, ale mam inny pomysł: nie będzie konkretnego CL'a, każdy będzie sprawował inną funkcję w klanie (chociaż nie wiem, czy to wypali).
Rekrutacja.. hmm.. myslę, że na razie obejdziemy się bez tego, jak będzie jakiś kryzys, to od biedy możnaby poszukać jakiegoś merca (albo wezmę kogoś z klanu
tongue.gif
).
To chyba tyle... pozdrawiam
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Gra mi sie tak srednio podoba. Gralem dosyc dawno i w najblizszym czasie raczej sobie nie pogram, gdyz nie mam czasu. Moze gra nie oszalamia grafika oraz animacjami, ale ma to "cos. Wg. mnie autorzy gry najwieksza gafe odwalili podczas tworzenia map. Nie ma sie co oszukiwac podstawowe mapy sa beznadziejne, a wykonanie leprzych (nawet na moje mozliwosci- n00ba w gkt radiant czy jak to tam sie zwie) nie jest az tak mocno trudne. Animacje rowniez sa do kitu, jednak mimo tych wszystkich nie dociagniec gra jest nawet, nawet i do tego darmowa.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Mi również podoba się ta gra
cool.gif
i to, szczerze mówiąc, nawet bardzo. Mimo, że w grze występują czasem błędy, a także dość lipna grafika
wink.gif
, gram w nią codziennie. Lubię zespołowe walki, w których czasem trzeba się porozumiewać "bez słów" i pomagać sobie nawzajem (w tępieniu wroga
smile.gif
), dlatego też ET polubiłem odrazu...

Pozdrawiam...
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
mam podobne zdanie co thorbrjon. Niezbyt mi się giera podoba, po prostu mnie nie wciągnęła. Grałem pare dni i wystarczyło; do tej gry nie wróce juz, to nie ma porównania z chociażby call of duty - przepasc dzieli jedno i drugie. Zamiast mieć darmowego wolfa, wole juz zabulić te 59 zł i kupić call of duty. To będzie z pewnością lepsze niz granie na siłe w wolfa. Po prostu mi nie podpasił, tak bywa
smile.gif


a jesli chodzi o mapy, to ja nie grałem na standardowych tylko na tych, które mi podrzucił kumpel. Bo podobno standardowe nie są warte świeczki
smile.gif


za to zapraszam do klanu innej giery, soldat. Mam klan i chetnie se z kimś pogram... ale to juz inna sprawa
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
ET, coś dla mnie. Gram już w ET od dobrego miesiąca, niestety tylko w soboty i niedziele, wtedy Internet w miarę dobrze chodzi. Grafika moim zdaniem jak na grę tylko z trybem grania przez Internet, jest bardzo dobra. Tekstury również niczego sobie. Dźwięki w grze bardzo mi się podobają. Najczęściej gram na serwerze: 83.136.89.125:28988 mój nick to: Shoox_[PL].
Polecam tą grę.

Pozdawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom