Witcher 2

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witam ponownie :)
Udało mi się pokonać te królowe, nie było łatwo, ale lubię wyzwania. Według poradnika wykonałem prawię wszystkie zadania poboczne z aktu I zostało mi tylko "w szponach szaleństwa". Za niedługo będę musiał wybrać, którą ścieżką skończę grę. Jaką ścieżką wy przeszliście grę, może któryś z was przeszedł już wszystkimi możliwymi i mógłby mi polecić, co wybrać.
Natknąłem się również na ciekawy przepis miecza "Zębate Ostrze", ale nie wiem skąd wziąć tyle zębów endriag. Mam tylko 2 a pamiętam., że jak polowałem to zbierałem wszystkie składniki alchemiczne. Ktoś wie od kogo można kupić te zęby a może sobie odpuścić? Chwilowo używam Kordelasa.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Z tym to jest przeprawa. U tej guślarki, czy innej babki (umm, tej z questem Serce Melitele) możesz kupić, ale jest bardzo mało. Idź gdzieś do lasu, koło posągu Vejopatokogośtam i medytuj do północy. Zabijaj endriagi i zbieraj ich zęby. Mnie też to sprawiało kłopot, ale tak po kilkudziesięciu minutach zebrałem wszystkie składniki.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Tylko czy jak wybiłem gniazda, to endriagi zrespią się ponownie?

EDIT : 8.09.2011

Właśnie przed momentem ukończyłem Wiedźmina 2. Jak wszyscy przyznam, że gra jest genialna, chociaż zakończenie nie powala na nogi. Ukończyłem grę ścieżką Roche i tak się zastanawiam, czy nie przejść ją drugą ścieżką, Lorwetha. W szkole na razie lajty, więc może się wyrobie a wy jak uważacie? Która ścieżka bardziej wam przypadła do gustu?

Nie pisze się double postów....

czasami trzeba napisać double posta w celu odswiezenia tematu ;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak najbardziej ścieżka Iorwetha. Według mnie bardziej klimatyczna i ciekawsza. Walki lepsze oraz więcej starych znajomych.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
W końcu sprzęt pozwolił mi normalnie na średnich detalach zagrać. I jak na razie idę do przodu i nie wiem, czy nie zarwę większej części nocki na grę. Doczekałem się w końcu od maja ^^ Jak na razie, scieżka Vernona Roche'a, z prawdopodobnym ubiciem Loredo. Jak na razie zbieram wszystkie zadania i po kolei wykonuję. Radzę sobie spokojnie na Normalnym poziomie walcząc samą bronią białą i pomagając znakami.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Jeżeli idziesz drogą Roche'a to na pewno musisz Loredo ubić ^^
Ale moim zdaniem ścieżka Iorwetha jest o wiele ciekawsza ^^

Nie spoilerowac mi tu !
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Oj tam oj tam :trollface:
Btw Ciekawe jak w praktyce będzie sprawdzała się wersja 2.0 ? ^^
Ubijanie mięsa armatniego na arenie, mroczniejsza kolorystyka ( czego w Wieśku 2 brakowało, i to bardzo)+ parę innych bajerów. Smakowity kąsek na pierwszy rzut oka ^^
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Wybacze mu to, bo i tak mnie od początku Loredo wkur*/** W Kamiennym Kręgu też d*pę na niego wypiąłem przy zakładach. A jeśli mowa o spoilerowaniu. Jakoś powiem Wam, że znając dalszy ciąg fabuły jakoś potrafię z równym stopniem wczuć się, nawet nie śpiesząc się do kulminacyjnego momentu. Coś miałem jeszcze tego

Odnoście DLC, posiadacze EK jakie mieli dostępne? Specjalną kurtkę oddziałów Roche'a plus misja z trollem, tak? Bo przynajmniej to teraz widzę, grając.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Tak, ale można było to potem sobie w każdej chwili ściągnąć na byle jaką wersję wieśka.
Wystarczyło do bota wysłać mail i za moment dodatek miało się na kompie ^^

Oprócz kurtki i trolla były bodajże jeszcze zestawy ulepszeń broni i pare silnych eliksirów
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Yhym, nie wiem jakieś tam mam. Zobaczę. Na razie jeszcze niczego nie ulepszałem, jadę na gołych przedmiotach i zastanawiam się po co mi tyle ziół i innego zielstwa.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja przechodząc Wiedzmina ściężką Roche na normalnym poziomie nie miałem jakichś większych problemów i alchemia nie była mi w ogóle potrzebna. Teraz grając na trudnym poziomie ścieżką Lorvetha też mało używam alchemii, może dlatego, że picie eliksirów różni się diametralnie od tego, jak mieliśmy w pierwowzorze.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy ktoś z was zassał sobie podrasowanego Wiedźmina 2.0?

9 DLC
Nowy poziom Dark Mode
Dark Itemy
Zupełnie nowa opcja Arena
Sporo nowych poprawek

Jakie wrażenia warto ściągać ponad 900mb?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witam ponownie ;)
Otóż mam problem z zadaniem "Zlecenie na harpie" Wykonałem pułapki i udałem się do kamieniołomu, w celu zniszczenia gniazd. Tutaj się pojawia nie wiem, bug gry? Chodzi o to, że udało mi się zniszczyć 4 gniazda a pozostałych nie dam rady, ponieważ harpie nie zwracają uwagi na moje pułapki, tylko mnie atakują. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim, może sobie odpuścić to zadanie?
Mam jeszcze prośbę, czy ktoś mógłby wrzucić listę składników do Zbroi Vranów, bo nie mogę w necie znaleźć. Z góry dzięki
 
Do góry Bottom