Witamy Ponownie

Status
Zamknięty.

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
O kuuu... :D G.up znów akcji ;P Nie źle... Może bede tu czasem zaglądal ;p

Hahah... ale hardcore :F

Pfff... Ja nadal Weteranem. Hahaahh! Mega schizz.. ;pp
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Gup powróciło... Niezmiernie mnie to cieszy, gdyż bardzo mi go brakowało przez ostatnie pół roku. Mam nadzieję, że powróci do dawnej świetności, bo przecież za miesiąc premiera G III!
Pozdrawiam nowych i starych userów, i gratuluję clone'owi & Kacowi reaktywacji strony, bo nie było to proste, ale sie udało. Co nie znaczy, że nie doceniam wkłądu inych, który niestety został zaprzepaszczony.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A ja jak zwykle pod postem Jaya. :D Fajnie znów widzieć stare twarze a właściwie avatary. :) Kan bardzo dobrze ujął ten stan, który ja też miałem. Szukałem sobie miejsca w necie głównie związanego z Gothiciem, ale nie znalazłem, bo mój internetowy dom jest tutaj razem z wami. :)

Obyśmy znowu zatrzęśli światem Gothica w naszym kraju i znów wspięli się na sam szczyt. Tego życzę całemu gup no i szybkiej premiery Gothica 3 każdemu.

No i na koniec wielkie dzięki dla Clone i Kacperexa.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
witam was piszę z kafejki.
Walczę z dostawcą internetu i niemam go w domu. Dlatego nie piszę.
No i prace nad g.up nieidą pełną parą. Ale myśle,ze jeszcze troche i zrobimy sajt i g.up wróci do życia :)

Za jakieś 10 dni będę na stałę.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
G.up jest już od miesiąca a ja nawet tego nie zauważyłem :p .
Nie, tak na serio dobrze że wróciliście. :)
Wypytywałm się na innych forach (wog.pl i gothicsite, na tym drugim temat o g.up został usunięty :angry: ,a z kolei na tym pierwszym spotkałem się z życzliwością i pomocą w tej sprawiem. Pozdro dla Necra, który zainteresował się sprawą Gothic.up :) ) i nic nie wskazywało na to że powrócicie :( .
Ale było i minęło :D .


Życzę powodzenia w przywracaniu tego serwisu do dawnej świetności i służę pomocą (na swój sposób, ale zawsze ;) )


Pozdrawiam.
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Tak myślałem że G.up powróci :p :) . Nie myliłem się i bardzo się ciesze , że znowu moge wrócić na " stare śmieci " :D Nooo i wogóle miło widzieć nowe g.up

Pozdrawiam
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Witam was ponownie Panowie i Panie. O g.up nie wiedziałem aż do dziś, ale gdy się dowiedziałem pomyślałem, że fajnie będzie powrócić i pospamować na tym jakże klimatycznym forum :p W czasie gdy nie było forum próbowałem swoich sił między innymi na Gothic Site, ale nie czułem się tam dobrze, dopiero tutaj zaczynam czuć się jak prawdziwy fan Gothica. Miałem nadzieje, ze ten dzien kiedyś nadejdzie i stało się - ukochana stronka i ukochane forum powraca a ja jestem bardzo szczęśliwy ;]
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Jestem na nowym G.upie od niedawna ale kiedys nie bylo u mnie neta i nie mialem jak pisac na forum a nie chcialem sie ograniczać tylko do pisania postów na informatyce czy w bibliotece :) Jednak kiedy G.up przezywalo najlepszy okres to odwiedzałem je kiedy tylko mialem dostęp do netea i powiedzialem sobie, że muszę tam być bo to jedno z najlepszych forów jakie spotkalem :)
I jak widać jestem :D :D Cieszy mnie to bardzo, ze wróciliście i że moge twierdzic iz jestem jakas tam(mala ale zawsze :p ) częscia G.up :D
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Jak wszedłem znowu na te forum to łza zakręciła mi się w oku :rolleyes:
Jak to dobrze znowu widzieć te forum, wszystkich jego userów, adminów! Pozdrawiam was wszystkich i miło mi znowu widzieć wasze avatary! :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam :) . To mój piewszy i mam nadzieję że nie ostatni post na forum Gothic Up. Wiele dobrego słyszałem o tym forum.
Jednak słyszałem że zostało shackowate :( . I tak oto kolega na GG napisał mi o Gothic Up. Zobaczyłem, uwieżyłem :p weszłem i mi się spodobało. Jednak czegoś mi tu brakuje. Tylko czego? Sam tego nie wiem. Ogólnie jest dobrze tylko czegoś brakuje... Mam nadzieję że znowu będą tu zaglądały dziesiątki, setki(?) userówi cały czas będą przybywały posty i tematy.

Pozdrawiam Anioł Stróż (AS)
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Ech kanalie... no dobrze więc, można powiedzieć, że powoli wracam na forum. Zobaczymy co będzie, jak się ułoży wszystko i mam nadzieję, że forum nie będzie musiało znosić kolejnych ataków, dokonywanych przez niezbyt inteligentnych wandali. Życzę wszystkim miłej zabawy i pobytu na forum.

PS. Dla wszystkich dyslektyków... polecam nową wersję FireFoxa 2.0, który ma wbudowane wykrywanie błędów. W trakcie pisania słowa napisane błędnie zostają podkreślone jak w Wordzie. Niestety nazwy własne oraz wyrazy napisane bez polskich znaków diakrytycznych również, ale i tak narzędzie to jest przydatne.

[Edit]
Albo i nie... chrzanię to i żegnam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na ten post czekałem długo :D Nareszcie forum wraca ciesze się, że i ty wracasz.
Wiedziałem, że coś Cię tu kanalio przywoła. Portal jest dobrze zabezpieczony i przed kid-skrypterami:p jesteśmy zabezpieczeni.

Pozdrawiam
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
NO i wielki powrót. Nareszcie...
Ooo nawet zostałem w redakcji, witam wszystkich tych fajnych i mniej przyjemnych.
Myślę, że tym razem wojny z Hakerami i noobami już nie będzie B)
Dużo ludzi jeszcze nie wie, że foorum wróciło.
Trzeba zwołać ekipę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
To zwołaj ekipe bo część ludzi wie tych co miałem jak i mogłem poinformowac jestes w redakcji, ale zagadj na GG to pogadamy.
Welcome :D
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ojej niespodziewałem się że forum naprawdę wróci... .Ale wróciło... więc i ja wracam... Witam wszystkich (zwłaszcza tych którzy jeszcze mnie pamiętają) Pozdro i mam nadzieje że wkrótce zjawi się tu więcej starych userów UPA... . Bardzo się ciesze że stronka wróciła... Ema wam.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Witam serdecznie,
miło widziec znow servis u działalnosci,ciesze sie z tego
i powodzenia w dalszym jego prowadzeniu.
To forum było, jest i zapewne bedzie , inspiracją dla wielu.
Pozdrawiam was,
i podziw za wytrwałosc.


P.S.
zasmucił mnie fakt braku mojego avatarka,
wiec interesuje mnie kwestia odzyskania go:)
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Witam po dłuuugiej przerwie! :)
Chłopaki, ale ja się cieszę, że znowu forum działa :)
Ahh a już całkowicie straciłem nadzieję
Bardzo bardzo się cieszę :D
Mam nadzieję, że zleci się więcej starych userów
NO TO JAAAZDA!
 

Joocker

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
2
Widze, że strona uzyskła wygląd taki jaki powinna, rozumiem Kacperex, ze przestaniesz wysylac mi smsy:(, a juz sie przyzwyczailem do nich :):):)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Joocker @ 03-11-2006, 08:27) [snapback]125696[/snapback]

Widze, że strona uzyskła wygląd taki jaki powinna, rozumiem Kacperex, ze przestaniesz wysylac mi smsy:(, a juz sie przyzwyczailem do nich :):):)




No nareszcie jest lay :)
Joocker spoko będę Cie nękał, tak jak nekałem. Nadal jestesmy w kontakcie.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Nie wierzyłem, a jednak... Gothic UP znów żyje ;] Trzeba jednak stronę trochę dopracować, ale to kilka marginalnych błędów, które z pewnością zostaną poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom