Witamy Ponownie

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witamy Ponownie.

Razem z Clonem dołożyliśmy wszelkich starań, aby forum g.up wróciło.
Baza jest stara jak widać bo z marca trochę się od tego czasu zdarzyło. Niestety była to nasza jedyna dobra kopia. Ważne, że forum wróciło. Jak ktoś będzie chciał uczestniczyć w życiu forum to zapraszamy.

Jak widać na razie forum działa pod niebieską szatą. W ciągu kilku dni powróci stary lay czarny jaki pamiętamy za czasów g4ce i nucode. Nie ma jeszcze strony, co jest opóźnione przenosinami sponsora na nowy serwer. Nastąpi zmiana skryptu i w późniejszym czasie zostanie wprowadzonych kilka istotnych zmian.

To tyle słowem wstępu. Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów na jakie natraficie.
Forum będziemy udoskonalać z dnia na dzień.

Życzymy miłego pobytu na forum.

cLoNe_xx i Kcpx
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Pozwolę sobie na zamieszczenie jednego z pierwszych postów na odrodzonym forum ;) (mam nadzieję że definitywnie odrodzonym). Po kilku miesięcznej przerwie w „bytowaniu” forum i przemierzania całego netu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca dla siebie zacząłem tracić nadzieję że może być drugie takie samo miejsce jak G.up. I tym samym że G.up może powstać z popiołów. Jednakże okazuję się że dopóki są ludzie którym zależy dopóty G.up będzie trać. Na dzień dzisiejszy chyba nie można jeszcze dużo powiedzieć ale mam nadzieje że stonka i forum odzyska dawny błysk ;)
 

Vincente

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
4
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Słyszałem o nim wiele dobrych rzeczy, natomiast złych informacji nie dane mi było słyszeć. Zarejestrowałem się za prośbą mojego przyjaciela Kacperexa. Mam zamiar pisać tutaj dużo i często, gdyż ostatnio nie miałem okazji pisać na innych forach o tej tematyce, ani nawet o żadnej innej. Bardzo lubię pisać opowiadania o tematyce fantasy, dlatego często będę wzbogacał dział "Opowieści" o swoje utwory. Postaram się pomóc przy odradzaniu forum najlepiej jak mogę, mówiłem nawet z Kacperexem o posadzie redaktora. Cóż pozostaje mi powiedzieć w ostatnich słowach mego postu? Mam nadzieję, że forum odzyska dawną świetność i nie zostanie ponownie shackowane.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Szczerze się przyznam, że powoli zacząłem tracić nadzieję. :) Po próbach odtworzenia g.up'a i ich upadkach, miało się już tylko czarne myśli.
Krążyły pogłoski, że Clone nawet nie wie, że jego forum/strona padło/a, ale tu mnie mile zaskoczyliście. Weteran, który samowolnie odszedł ze stanowiska admina (a wiele przeszedł) razem z ,,dziadkiem" (za przeproszeniem) Clone'm ustalili sobie cel, i jak widzimy, na razie wszystko idzie zgodznie z planem. :)
Jak wiemy, g.up został shackowany przez pewnych osobników, którzy odebrali nam na kilka miesięcy to forum oraz stronę. Była to bardzo smutna wiadomość dla wielu z nas, acz jednak teraz znów mamy przyjemność się spotkać. :)
Mam wielką nadzieję, że Clone będzie swoim portalem bardziej zainteresowany niż poprzednio, oraz, że lubiany przeze mnie Kacperex powróci na swoje stanowisko (administratora) i będzie pełnił swoją funkcję z wielką odpowiedzialnością i przyjemnością.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów... Tobie także, przyjacielu. ;)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
rofl po tylu miesiącach dostaje jakiś link na gadu, nawet nie wiem od kogo, patrze a tu G Up...
Nono brawo panowie. Wiele się zmieniło przez ten czas, szczerze to straciłem nadzieje, że jeszcze kiedys tu zajrze...a tu niespodzianka. Mój zapał do tej gry troche stopniał, no ale co jakiś czas będe wpadał zaglądnąć co się dzieje :)
Jeszcze raz gratulacje za powstanie z popiołów
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
No cóż, wypada pochwalić i pograltulować, że mimo wszystkich przeciwności, nie ustąpiliście i nie pozwoliliście zapomnieć o tym wspaniałym portalu, jakim jest G Up. Co prawda, na poprzedniej edycji starego G Up nie byłem zbyt częstym gościem i nie pisałem zbyt dużo, ale sądzę, iż teraz się to zmieni.

Mam nadzieję i liczę na to, że strona i forum będzie się prężnie rozwijać i nigdy nie powtórzy się sytuacja z kiedyś.
 
G

Gray_Fox

Guest
Nah, nareszcie gup ;] Kac i clone gratz, Good Job :p

Ja również zostałem poinformowany o tym na gg, że gup jednak będzie, co mnie bardzo ucieszyło. Zapraszam do udzielania sie w tematach :]

Pzdr.
 

†EvIL†

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
2
:ph34r: Witam pewnie większosć (chyba nikt) mnie niezna. Trafiłem tutaj dziś przypadkowo (zobaczyłem link w opisie znajomego). Chciałem wam powiedzieć jedynie że wasze forum jest słabo zabezpieczone. Uwierzcie mi wiem co mówie.

Pozdrawiam EvIL ;]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Chcialoby sie powiedzieć "Przezyliśmy najazd szwedzki, przeżyjemy i radziecki" ^_^
Ciesze sie że G.Up powoli wraca i że odpowiednie osoby interesuja się tym co się tu dzieje. Razem przywrócimy portal do dawnej świetlności i choćbyśmy musieli rozprawić się z hackerami i spamerami - zrobimy to :)

Powodzenia panowie :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Szata? Zmnieniac nie trzeba, ta jest miła dla oka i przypomina stare czasy.
Jeśli potzrebujecie pomocy moge pomóc, bo coś nie widze zeby kushi i reszta robili z Gup'em w wykonaniu userów... Ale przecież Gup to userzy, wiec jak beda userzy to i je bede. Stara baza (szczurek my ją już podziwialiśmy xD), ale ważne ze jest, łatwo nadrobi się te 150 postów ;], pozatym posty to nie wszystko, liczy się wartość. Kacpi wiesz ze sie nadaje do pracy, jestem zawsze chętny. A takie pytanie czy tematy bedzie mozna zakładać od nowa, przynajmniej te stare, hodzi tu o Hobby, nasze zainteresowania itd, bo wiekszość się już zmieniło :]. I mam nadzieje ze teraz nasz nikt nie zostawi jak Clone wtedy, nie znam powodów ale ja bym takiego cuda nie opóścił. :/
I naprawcie to logo ;d, hmmm co tam jeszcze jest do napisania, chyba nic narazie, no to pozdro ziomy.


PS: Kushi nie zdrazam was, poprostu nic nie robicie ;], gup jest trzeba sie nacieszyć do następnego hacka :p.



Alleluja i do przodu! DO następnego hacka panowie ;f :p.


Evil ja cie pamiętam.
 

†EvIL†

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
2
Tak czytam wasze wypowiedzi, i naschodzi mnie pewna myśl... kacperex jest Adminem GUP ?? jeśli tak to neich domnie zagada na gg. (ma moje gg) Chciałems ei dowiedzieć więcej o tym hacku sprzed paru miesięcy... może uda mi sie wam pomoc. Niepoznajecie mnie. Boba, jodełko Niepamiętacie starego poczciwego EvIla??:p
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Miło być na G.Upie, ale to już nie to samo, co kiedyś ;) Może brakuje mi dziesiątek gości, pytających o to samo? Po prostu za mało nowych nas odwiedzia. A i klimat ciut się zmienił po tych atakach, gdy okazało się, że nie wszyscy lubią nasze forum. W każdym razie mam nadzieję, że tym razem do żadnego "haku" nie dojdzie.

Witam i pozdrawiam ;)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hehehe no coz trzeba przyznac ze zajelo to troche czasu... bo zajelo... (ciekawe czemu? :unsure: )
ale skoro wszystko wraca do normy to jest to juz COS :D
mam nadzieje ze wszyscy ktorzy u nas byli wroca a kktorych nie bylo ze przyjda :p
tyle po krotce wstepu ode mnie i ogolnie luzzz czekamy za KOTAMI :D :D :D

no nie chlopaki ? tzreba kogos pomeczyc ;P

pozdrawiam :) :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jodłeko tak można zakładać Remake tematów, gdyż jak wiemy wszystko się przez te parę miechów zmieniło :) bynajmiej u mnie.
Co do odwiedziń jak napisał Meg. Wszytsko w swoim czasie. Dopiero jesteśmy chwile na serwerze, nie ma ejszcze strony, a to głownie ona pozycjonuje się w gogle. Nawet tam nie jesteśmy zgłoszeni. Dajcie miesiąć, a będzie dobrze :)

Co do starego klimatu, klimat jest i był wiadomo wiele rzeczy się zmieniło itd. Teraz trzeba odbudować potęge g.up. Tak jak za dawnych czasów


Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Eeee właśnie, zauwazylem pewien bład, mianowicie nie wyświetlają mi się obrazki, czy to jest
, czy to jest
... TO raczej nei bład przegladarki bo i na IE i na Mozilli to samo jest ;/.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jeszcze dzisiaj jak tylko skończe zajęcia postaram się aby obrazki w się wyświetlały. Najprawdopodobniej w ACP jest cos źle ustawione. Pozatym dzięki za zgłoszony błąd jeśli ktoś jeszcze jakiś znajdzie zaraz piszcie bo sam nie jestem w stanie wszsytkiego wyłapać.
Pozdrawiam cLoNe_xx

[URL="http://link.pl"]link[/URL]
[img]http://link.pl/img.jpg
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Cóż, mozna powiedzieć, że do póki zostaną ludzie, którzy są wierni G.up'owi, będzie on trwać wiecznie. Szczerze mówiąc ja prawie straciłem nadzieję na powrót G.up'u, jednak w końcu się doczekałem i moja cierpliwość została wynagrodzona. I cóż tu można jeszcze powiedzieć, może tylko to, że mam nadzieję, że G.up przetrwa jeszcze dużo czasu i nie będzie już nękany przez żadnych hackerów. A jeśli chodzi o lay, jest fajny, ale ja jestem przyzwyczajony do ciemniejszych kolorów.

Pozdro :) .
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
No wiec pokolei :p , rowniez sie ciesze , ze forum powrocilo ... juz kiedys doszlismy do wniosku , ze forum powinno odrzyc po premierze g3 kiedy trafi do nas masa "newbie" (ofc nie tylko oni ) , co wedlug mnie najprawdopodobniej sie stanie : ) . Watpie by ktos pamietal mnie tu xP , bo z nikim z forum nie "zaprzyjaznilem" sie jakis sposob trwalej . Nie powiem bym byl zaskoczony powrotem forum , bo sadzilem , ze clone z kcx , nie poddadza sie tak latwo i ze ich strona nie straci tej wielkiej renomy na ktora ciezko i dlugo pracowali xP . Reasumujac sadze , ze czeka nas kolejny (oby udano ) "rozdzial w zyciu g up" . Pozdrawiam .
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Yhm. Premiera G3 na pewno pomoże forum, tylko wszystko w swoim czasie. Jak na razie pomału wracają dawni userzy, zaś samo forum zaczyna ociężale ruszać do przodu. Na dodatek forum nie ma jeszcze strony ale Admini już nad tym pracują. Jeżeli sami userzy nie odwrócą się od sprawy to za jakiś miesiąc sytuacja powinna być całkiem, całkiem.
 

Joocker

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
2
Witam,
Nazywam się Joocker i jestem redaktorem naczelnym www.giery.eu . Pewnie mało Wam to mówi, ale to właśnie nasza ekipa z podsystemu technicznego stworzy nowego g.up’a. Nie obiecuje, że wszystko będzie od tak, gdyż jak zawsze mogą się zdarzyć jakieś obsówy. Dodatkowo pragniemy też zmienić serwer na większy i mocniejszy po to aby Wasza strona i forum (i nasza też) chodziły jeszcze lepiej. Nie lubię też obiecywać, że dużo wniesiemy do serwisu, bo nie oto mi chodzi. W Polsce za dużo ludzi mówi, o czymś, a potem tego nie wykonuje. Niemniej jednak postaramy się, aby G.up błyszczał jak za dawnych lat. Jak nam to wyjdzie? Mam nadzieję, że dobrze, ale to Wy już ocenicie.
Na zakończenie pragnę przywitać się ze wszystkimi użytkownikami forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom