Witam

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Również witam na Gup, milo powitać nowego.
 
 
Szkeleton napisał:
Kucharz? Dogadasz się z EB'em, on też gotuje zawodowo :)
Ano trochę gotuję tak wyszło ;) O gastronomi można powiedzieć wiele ale na pewno nie jest to praca jak każda inna. Sam zapewne wiesz. Szef kuchni mówisz?? Ładnie,  dość szybko. Cóż, mój szef też jest ode mnie o rok starszy, czyli dokładnie w Twoim wieku.
 
 
psyched napisał:
:ebface:

dawno Eba nie widziałam, nie mam z kim w statki grać :(
Monia, wiesz dobrze, że zawsze możesz się odezwać. Kiedy tylko będziesz miała ochotę przegrać, jestem do Twojej dyspozycji ;)  Zapewne jeszcze nie raz zagramy!!
 
 
 
Evernal napisał:
Ja raczej też w takich będę jak nie nocnych praca nie będzie pozwalała inaczej ale tez będą wolne dni :)
Wiem o czym mówisz, czasami ciężko zajrzeć na forum ale zawsze się ta chwila znajdzie. Jakby tego było mało, to właśnie zbliża się sezon, wiec czasu pewnie jeszcze mniej będzie ale zawsze jakoś to będzie. Jak my nie damy rady, to kto da radę :p
 

Evernal

Casanova a'ka Romeo
Dołączył
10.4.2014
Posty
1
Dokładnie ale wbiłeś przywitałeś się to już się znamy pierwsze który za płoty :D a co do tego szefowania to wiesz w gastro siedzę już 7 rok tu się liczy doświadczenie jak i czas i chęci ale ludzie zawsze będą głodni wiec tak jak napisałeś ktoś musi to ogarnąć ...Tak czy siak wielkie Elo ! :D
 
Do góry Bottom