Witam

Evernal

Casanova a'ka Romeo
Dołączył
10.4.2014
Posty
1
Siemanko!
 
Witam wszystkich zgromadzonych, jestem Kuba mam 25lat, przybyłem tutaj aby jeszcze bardziej zbliżyć sobie temat Gothica. Jest to mój pierwszy RPG w który miałem zaszczyt zagrać i przez te wszystkie lata mam do niego straszny sentyment. ​
 ​
Często pogrywam na Gothicowych serverach MMO, jak oczywiście jakiś stabilnie stoi.​
 ​
Jak coś zawsze możecie mnie tam zobaczyć pod nickiem Evernal !​
 ​
Ostatnio grałem na serverze SAOR pod nickiem Wester, o samym servie nic złego nie powiem natomiast ludzie tam grający to dzieci które zniszczą ten święty owoc jakim jest Gothic i jego potomstwo składających się z takich serverów.​
 ​
Pozdro dla kumatych i maniaków może znajdę tu taka duszyczkę z która powspominam sobie dawne czasy.​
 ​
Elo! Ever​
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witam kolegę, zapraszam do czynnego udziału w życiu forum. Wydaje mi się, że Ci się tu spodoba. Pis joł.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam
widzę kolega czerwony kolor lubi. :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
trololo, mam nadzieję, że nie wyparujesz tam szybko jak inni nowi ;)
 

Evernal

Casanova a'ka Romeo
Dołączył
10.4.2014
Posty
1
Co do czerwonego koloru, to niby w nim mi do twarzy :) A czy wyparuje zobaczymy strona jest już w ulubionych, pożyjemy zobaczymy.. Może nie będę osobą która będzie tu 24h bo życie płynie i trzeba z niego brać 
jak najwięcej :)
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Opowiedz coś o sobie prywatnie, poza zamiłowaniem do gothica.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy witamy nowego kolegę kubę :D
 
a spróbuj uciec, to już ja cię znajdę :p
 

Evernal

Casanova a'ka Romeo
Dołączył
10.4.2014
Posty
1
Jestem z zawodu kucharzem, akurat zacząłem prace jako szef kuchni w restauracji z Bydgoszczy z której pochodzę, po za gastronomia która jest moją druga miłości interesuje się komputerami, grafika, dobrym pierdol**ęciem w głośnikach i głosem Romka to mój jedyny autorytet w swetrze hip-hopu :) Co to moich innych dodatkowych zainteresowań są to.. Beatbox oraz pływanie :) Chyba starczy bo za dużo się dowiecie i nie będzie rozmów na później :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kucharz? Dogadasz się z EB'em, on też gotuje zawodowo :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
W snach Monia.
 
Evernal, wypatruj go wieczorami na sb. Zazwyczaj jest :)
 

Evernal

Casanova a'ka Romeo
Dołączył
10.4.2014
Posty
1
Ja raczej też w takich będę jak nie nocnych praca nie będzie pozwalała inaczej ale tez będą wolne dni :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Witaj Dżejkobie, rozgość się, bądź grzeczny i takie tam :)
 
Do góry Bottom