Witam ;)

Xsionc

New Member
Dołączył
19.9.2012
Posty
0
Czołem ;). Chciałbym przywitać się ze wszystkimi osobami na forum ;).
Zarejestrowałem się tutaj z powodu tzw. "Koloni Karnej". W sieci nie ma żadnych PBF/sesji na podsawach Gothic'a, więc to mnie tutaj przyciągneło. Cześć raz jeszcze ;).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Witamy, witamy.

Aktualnie prowadzimy różnej maści zmiany dotyczące ogólnie naszej kolonii, lecz możesz dołączyć do jednego z obozów bawiąc się tam w wewnątrz obozowego RPG :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witamy, bardzo fajnie, że kolonia Cię do nas przyciągnęła. To całkiem sympatyczny system który sami stworzyliśmy a w tej chwili trwa burzliwa dyskusja nad polepszeniem i rozbudowaniem możliwości. Napisz coś więcej o sobie a tu masz trochę do poczytania:
http://gothic.org.pl...h-uzytkownikow/

Udanego pobytu w Koloni Karnej Skazańcze :p
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
WItamy. Mam nadzieję, że nie zaliczysz się do tzw. prze ze mnie mięsa jednopostowego. :D

Ani jednolinijkowego :p Staramy się pisać sensowne i rozbudowane wypowiedzi. Xsionc nie bierz przykładu z Wojusia - EB
Podpisuję sie pod tym rękami i nogami - Lodzia.

Jak tak bardzo chcesz rozwinięcie EB...
Postaraj się dołączyć do któregoś z obozów w naszej kolonii - da ci to dostęp do wielu rzeczy, niedostępnych zwykłym użytkownikom.
Jeżeli interesuje cię również świat Gothic i masz spore informacje o nim, zapraszamy do Zakonu Świętego Miecza - przydadzą się nam nowe dusze. Tylko tam trza pracować. :D
Te i wiele innych atrakcji czekają na ciebie. Tylko się udzielaj, bo się zdenerwuję :) Taki żarcik.
Witamy na Gothic Up.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Witamy chlebem, solą i ryżówką.
Ciekawe, jesteś drugą osobą pod rząd deklarującą, że zarejestrowała się ze względu na PBF - oby bardziej wytrwałą niż poprzednik ;)
Rozejrzyj się po naszym grajdołku, pisz dużo i mądrze i baw się dobrze :)
 

Xsionc

New Member
Dołączył
19.9.2012
Posty
0
Dzięki za miłe przyjęcie :).
Cóż mogę napisać o sobie więcej. Na imię mam Krzysiek, zacząłem właśnie klasę maturalną(lecz można powiedzieć, że do matury mi się nie śpieszy ;p), uwielbiam wołowinę i chodzę na kurs prawa jazdy kategorii B. W wolnych chwilach oczywiście gram w Gothica, oprócz Arcani bo dla mnie osobiście to jakaś marna próba kontunuacji kultowaj serii.
Postaram się nie zawieść i być wytrawłym o ile mój czas mi na to pozwoli ;P
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
uwielbiam wołowinę
Toś pocisnął, hehehe :D. Też lubię. A co do matury się ucz, po najprawdopodobniej będzie masakryczna z majcy. Tak mi przynajmniej brat mówił.
A co do aktywności na forum - nie każemy ci być 24/7 , po prostu tam pół godzinki nawet pobądź aktywnie :D
 

Xsionc

New Member
Dołączył
19.9.2012
Posty
0
Mam jeszcze dwa głupie można powiedzieć pytania.
1) Jak dadać avatar? Bo coś nie chce mi się wgrać ani z dysku ani z urla.
2) Jak napisać coś na sb? Chciałem tam włąśnie zadać pierwsze pytanie, ale nawet takiej prostej czynności nie potrafię wykonać(lama ze mnie;p).
Przepraszam za spam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Musisz załozyc konto na Gravatarze i tam wrzucic avatar, automatycznie wyswietli się na forum.

Na sb możesz pisać jak będziesz miał 5 postów na koncie.
 
Do góry Bottom