Witam...

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No to walną mi roczek na tym forum. Wypada coś o sobie powiedzieć?
Zwę się Marek (Dla dziewczyn Mareczek). Mieszkam w pobliżu granicy Polsko ? Ukraińsko ? Białoruskiej. Przemyt kwitnie pełną parą, ale o tym ciii?. Niedługo stuknie mi 17 lat. Chodzę do pierwszej L.O.; profil Biologiczno ? Chemiczny. Jak się uda to będę wyrywał zęby i jeszcze będę kosił za to szmalec xD.
Ostatnią moją wielką pasją jest F1. Żałuje bardzo, że dopiero Robert Kubica skłonił mnie, by zainteresować się tym pięknym sportem motorowym. Jak większość lubię od czasu do czasu obejrzeć jakiś mecz, jednak powoli me podniecenie piłką nożną wygasa. Oprócz tego jestem uzależniony od komputera. Nie mam jakiegoś najlepszego gatunku gier. Każda może mnie wciągnąć na tygodnie. Czasami lubię pogrzebać w necie.
Jestem zadowolony z mego dotychczasowego żywota. Wszystko co sobie zamierzę to osiągam. I oby tak dalej :D.
Na to forum wpadłem 13.11.2007. Grzebałem w necie szukając czegoś o G4, no i wypadło na was. Na początku byłem noobem (było to moje pierwsze i jak dotąd jedyne życie formowe). Teraz natomiast, po tylu godzinach spędzonych z wami, nauczyłem się czym jest forum i jak z niego korzystać. Ale i tak dalej jestem noob i dobrze mi z tym :D.
Moje statystyki/osiągnięcia:
- 5 warnów
- 1294 posty. Z niektórych jestem dumny, innych się wstydzę.
- niezliczone godziny spędzone pośród was.
- przyrost mięsni brzucha w wyniku "padaki" spowodowanej waszą "pomysłowością".
- trochę artów w redakcji.
- (tu sobie sami coś dopowiedzcie xD).
To forum ma w sobie to coś, co codziennie mnie do niego przyciąga. Na pewno po części jesteście to wy - krejzole i za to was lubię.
Przychodzi jednak taki czas, w którym trzeba powiedzieć "Żegnam". Mam swoje powody przez które muszę powiedzieć - "To jest już koniec". Dziękuje wam za te piękne chwile spędzone wśród was. Nigdy tego nie zapomnę. Mam nadzieję, że wy zapamiętacie mnie jako trochę "roztrzepanego" ale jednak dobrego użytkownika. Także adios moi Internetowi przyjaciele. Może czasami wpadnę, by oblekać co się dzieje na naszym wspaniałym forum.
P.S. Kac, nie usuwaj mnie na razie z Redakcji. Chcę dokończyć to co zacząłem...
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Rangiz dopiero co przybyłem na forum a ty już pakujesz walizki?
Jak ja mam cię zapamiętać?
Jako kolesia który odszedł?
Bo nic o tobie nie wiem.(po za tym co napisałeś).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
xD.....w końcu będzie spokój....wpadaj czasem loko
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
CYTAT
Bo nic o tobie nie wiem.

Tym lepiej dla ciebie. ;p


Zignarze, <kiwa ryjem> było miło.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Uważaj, bo Ci uwierzę xD. Stąd się nie da uciec. To forum jest cholernie silnym narkotykiem :p.

Ave
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Spróbuj odejść a przyjadę do ciebie i obiję ci ryj!!! Tak naprawdę to i tak nie odejdziesz. Pamiętaj co ci napisałem. Nie żartuje :p
Pozdrawiam Karpielek ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Od Gup się nie da odejść... Każdy czym prędzej wraca. Ot co!
Rangiz nie świruj, nie odchodź, skoro mówisz, że Ci tu dobrze, to zostań... Mówisz, że masz swoje powody, ale jest też wiele innych powodów, żeby zostać.
No, ale to Twoja decyzja, rób jak chcesz, jednak zapamiętaj moje słowa - i tak kiedyś tu wrócisz!


Pozdrawiam, Daria.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Rangiz nastepnym razem osobiście warnika dam, wiesz za co ;]

(07:37 PM) Rangiz - [Mod] Ale liczyłem na jakieś lamenty a tu tylko krzyżyk na drogę dostałem xD

(07:34 PM) Rangiz - [Mod] To się myślicie, muahaha. Nie mogłem się powstrzymać i machnąłem hidtoryjkę o odejściu xD

(07:33 PM) Rangiz - [Mod] Myślicie, że odchodzę xD?

(07:33 PM) Rangiz - [Mod] Patafiany
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Witam, Jestem Marek i mam 23 lata. Lubię szynkę i polędwicę. Wróciłem? 
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
<frenetyczne oklaski dobrze opłaconych klakierów>
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie znam Cię gościu. Wyglądasz podejrzanie.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
<siedzi w kącie obserwując nowego użytkownika>
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Generalnie to wypada przeprosić za zniknięcie z forum w trybie natychmiastowym. Na szczęście Abi już ogarniała władanie jako moja królowa, i po mojej cichej abdykacji dobrała sobie Romka za pocieszyciela nocnych smutków i ogrzewacza "kordły". Zadowolony jestem z tej decyzji, gdyż z tego co pamiętam i widzę, Romek ogarnia joomle i ipb, więc techniczne sprawy są ogarnięte (a wiadomo, że królowa jest od rządzenia, a takich rzeczy jak wymiana kranu to nie umie). 
 
Wracając do mojego spieprzenia. Przepraszam jeszcze raz, usprawiedliwienia nie mam, ściemy wymyslać nie będę. Po prostu musiałem odpocząć, odstawić to na bok po, nie wiem, 5 - 6 latach zapieprzania na forum w imię uj wie czego. Dzisiaj, tak z dupy, wszedłem tu ponownie i poczułem chęć posadzenia mojego zgrabnego tyłka w którejś z tylnych ławek i poobserwowania, co tam na scenie się dzieje. A nuż, coś zza kurtyny pomogę, doradzę? Who knows? 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no mam nadzieję że nie tylko z tylnich ławek, wiesz ze my sie zawsze dogadamy ^^, cieszę się zę jesteś :*
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zignar powrócił, chwalmy Króla. Dobrze, że wróciłeś Knurze, przydasz się, bo ta Wiedźma to tylko bałaganu narobiła i Romek musiał naprawiać. Weź się za nią i przywróć porządek. 
 
Do góry Bottom