Witam

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
No to nazywam się Dominika , mam 13 lat. Mieszkam w Krakowie
Mam psa o imieniu Lady
Trafiłam na to forum ponieważ gram w tej chwili (no może nie dosłownie ;p) w gothica 2. No i chcialam sobie tak tu o tej grze poczytać bo jest świetna, najlepsza z wszystkich w jakie do tej pory grałam. No to tyle nie wiem co mogę jeszcze napisać :p
 
E

Electric_Dragon

Guest
CO możesz napisać więcej?

Opowiedz nam więcej o sobie, zainteresowaniach, spostrzeżeniach na temat gry. Możesz wiele rzeczy powiedzieć. Każdy wie e Gothic jest super :). Jak zaczęła się przygoda z grą

Aha i podstawowe pytanie: pirat czy legalna ?? ^^ (nie musisz odpowiadać)

W każdym razie miło powitać i zachęcam do udzielania się w życiu forum oraz sensownych postów ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witam bardzo serdecznie, i zachęcam nie tylko do czytania ale również pisania na tym forum. Właśnie opwiedz nam jak to sie stało że dziewczyna gra i jeszcze jej się podoba Gothic, bo to raczej żadkość . Tu dziewczun jest mało więć to bardzo dobrze kiedy następna przybywa. Jeszcze raz witam i zachęcam abyć była aktywan. :p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Witam... Mam nadzieje że forum ci się spodoba i że będziesz czynnie uczestniczyć w dyskusjach - ale ja paplę :p ... Dziewczyna i Gothic to rzadkość (mam nadzieję że nie okażesz się noobką :p ). Dziwnym zbiegiem okoliczności jesteśmy rówieśnikami (i imię to samo tylko że twoje jest rodzaju... Hmm... Kobiecego :p ). LoL
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Z zasady nie witam nikogo w tym temacie ale jedna rzecz mnie mocno zaciekawiła. Nazwa twojego psa. Ja mam sukę Lady. Jaki dziwny zbieg okoliczności.
Bym zapomniał.
WITAM i mam nadzieję, że dużo twoich postów sensownych przeczytam.
 

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
To znaczy ja zawsze wolałam grac w gry gdzie sie strzelało i walczyło niz w jakieś inne. Pierwsze moje zetknięcie z gothicem jak miałam bodajże 7/8 lat :p Tylko moja mam zaczęła się przyglądac jak gram i uznałą że to nie dla dzieci. Ja byłam bardzo smutna bo najbardziej mi sie spodobało że mogę wybierać co postać będzie mówić i w ogóle. A od niedawna odzyskałam moją grę tylko niestety jeszcze jej nie przeszłam a nie chce grać cały czas na kodach. Może zawiodę wszystkich ale jeszcze nie przeszłam drugiego rozdziału. teraz jestem przy szukaniu kopalni jako strażnik.

Rangiz no zbieg okoliczności ;d

ArminaS hmm ja myslałam że mało osów moim wieku w to gar bo te ograniczenia. Ale kto teraz na to patrzy :lol:

Dziękuje za miłe powitanie :)
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Siema też mam 13 lat i też jestem z Krakowa:p Zachęcam do dyskutowania na forum :p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Hehe... Taki Babochłop z ciebie jest (bez urazy) :p. Mało widzę takich dziewczyn... Jak czytam poprzednie posty to strasznie dużo zbiegów okoliczności się z tobą wiąże :p hm... Co tu jeszcze napisać... Wiem!... Paplaninę o "Miłym i blabla spędzaniu czasu na forum"...

P.S. Tak na serio to poczytaj sobie reg. Nie chcę żebyś za szybko "poleciała" :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
miło..oprócz Dari i Sever...no i CAT oraz Nadi...jesteś kolejną dziewczyną, która bawi się w klocki zwane gothic :)
Życzę miłego spędzonego czasu na forum i przestrzegania regulaminu :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oj yeed, jeszcze ścierwojad jest dziewczyną :)
Ciesze się że coraz więcej lepszej części poulacji zagląda na nasze forum :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
OO witam Ci bardzo serdecznie... Bardzo sie ciesze, ze nie jestem tu prawie sama :) Mam nadzieje, ze sie rozwiniesz i zostaniesz z nami na dlugo, tak jak ja zostalam, naprawde zachecam Cie - jest swietnie :D Tak wogole jak bedziesz miala okolo 70 postow zapraszam do Lesnikow... Choc ja od dluzszego czasu tam nie zagladam - nie wiem czemu, ale mam nadzieje, ze z Toba sie tak nie stanie ... ;p
 
V

Vergil

Guest
EEe... Cześć^^ Eeee... Mam nadzeję, że dużo popiszesz na forum... :D A mówisz, że grasz w strzelanki... Grałaś w Crysisa, Painkillera lub Wolfensteina? Polecam. I nie jesteś najmłodszą osobą na forum..
Pozdro
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Witam szanowną damę ;P ;)...
Ja w twoim wieku zacząłem pisać na forum, i zostałem do dziś. Mam nadzieję że i ty tak zrobisz, przydało by się tutaj więcej przedstawicielek płci przeciwnej :).
 
Dołączył
21.2.2008
Posty
46
Hej witam na forum gram w gothic od 9 roku zycia mam lat 13 przeszedlem je kilka razy ale mi sie nie znudzilo gralem w gothic3 i jeden
 

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
No No, widze że nie tylko mnie od małego ciągnie do gothica :lol:

Vergil raczej nie, bo ja zawsze gram jak przychodze do wujków, kuzynów itp itd :p

A no to super , że nei jestem jedyna dziewczyna tu ;d. no dobra to ja idę przejrzeć forum xD
 
Do góry Bottom