Witam Wszystkich

swiats

New Member
Dołączył
9.2.2010
Posty
5
Witam wszystkich na forum ! :D :mellow:
Mam 16 lat bardzo interesuje się gothic 2 <_< chciałbym zagrać w gothic 1 ale nie mam z różnych stron probowałem ale nigdzie nie było za darmo a jak za darmo to demo :/ ale ciul bede dalej przechodził gothica 2 chyba już 4 raz xd
Aha i nagrywam filmy na YT YouTube Moja nazwa na YT ZiomusH
Aha i mam na imię wojtek :)

sory że az 4 razy ale myślałem że się nie zapisalo bo pisalo cos tam że przekroczyło czas połączenia . Sorki :/
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
No wiesz nikt nie da swojej ciężkiej pracy za darmo, a do tego Gothic 1 jest stary i nie opłać już się ściągać. Jeszcze niedawno w sklepach byłą saga gothic (G1 i G2 + NK) za jakieś... hm... 20 zł? poprawcie mnie jeśli się mylę. A jak nawet tyle kasy szkoda ci z portfela wyjąć, to poszukaj po kumplach, może któryś ma oryginała.

Ja pamiętam G1 odkupiłem od kumpla xD. HieHie, chyba za 10 zł ;). Szkoda że teraz nie wiem gdzie on jest. No ale mniejsza, trochę z tematu zszedłem.

Więc witam cię Panie Wojtku :). Patrz na ortografie, przecinki kropki - może to nie jest lekcja polskiego, ale o wiele łatwiej się czyta takie wiadomości. Patrząc na twój styl to chyba masz internet od niedawna, tak? Albo niedawno zacząłeś wstępować na fora internetowa, dobra mniejsza z tym :).

Nie bluzgaj, nie gryź się z innymi, patrz co piszesz, gdzie piszesz i ile razy wciskasz "napisz nowy temat", a będą z ciebie ludzie :). Oczywiście przeczytaj regulamin.

No to trzymam z ciebie kciuki że pokażesz klasę na forum :D
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Witamy. Nie spamuj i przeczytaj regulamin. Nie denerwuj innych. Zostań dłużej na forum.
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Witaj miło z mojej strony i zostań na dłużej bądz aktywny na forum i przestrzegaj regulaminu i ja też mam 16 lat:D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witaj Garondzie.
Ściąganie Gothica, a przynajmniej pierwszej i drugiej części to potworny grzech ^^. Jak powiedział kolega ArminaS - teraz możesz bardzo tanio kupić w sklepach... Tak z ciekawości patrzyłem ostatnio i kosztował 17.99. Odłóż sobie kilka razy pieniądze zamiast kupywac słodycze i będziesz mógł pograć ^^.

Witam jeszcze raz i pozdrawiam, AS.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Cześć, też zaczynałem z piratami. Niedawno kupiłem Sagę I-II z Nocą Kruka za 29,90 zł, tak więc niedrogo. Nie pirać, idź do sklepu :) Na tym forum raz mnie chcieli zlinczować za piractwo, tak więc lepiej nie mów głośno, że jesteś piratem - może ci to zaszkodzić na forum :) Witam cię, mam nadzieję, że będziesz mądrym i fajnym userem, nie naduważyj emotikonów, bo to głupio wygląda. Bądź aktywny, pisz w miarę sensownie, nie tak jak Black-Men, byle napisać. Jak chcesz napisać cokolwiek (1-zdaniowy post), byle nabić post - lepiej nie pisz nic :D
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ale piracenie nie opłaca się z jednego powodu - G1 z torrentów szła by pewnie z miesiąc jakby nie dłużej. A tam możesz spokojnie kupić i szalejesz. Pamiętaj że jak ktoś powie że masz w domu pirata to policja może bez problemu wejść do twojego domu, zabrać komputer i jak na dysku, lub płytach znalezionych w twoim domu, znajdą pirata to w najlepszym wypadku możesz zapłacić sporo kasy - więc albo chowaj piraty tak aby na pewno nikt ich nie znalazł albo leć na legala. Radzę to drugie, ma się wtedy większy sentyment. I nie mów że kraj jest zacofany i 20 zł nie ma xD
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Miesiąc? Na łączu 1 Mb's (około 128 KB/s) przy dobrych seedach idzie w kilka godzin pobrać. A na rapidzie i megaupload też pewnie mają, nie wierzę, by nie było. Jeśli ktoś chce spiracić, uda mu się, w poprzednim roku ściągnąłem grę z końca lat 90-tych, mało popularną (Jack Orlando), nie do zdobycia właściwie. Ja czasem piracę, ale częściej to oryginały kupuję.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kaszka z mleczkiem, Armi, Fahren, warny za propagowanie piractwa.

Ale cóż, nie zapominajmy czemu służy ten temat :). Witamy, witamy, życzę, aby czas tu spędzony był miły i korzystny. Ogólnie to przestrzegaj regulaminu, netykiety, ZDROWEGO ROZSĄDKU i jak ktoś dobrze zauważył, nie nadużywaj emotek.

Ave
 
Do góry Bottom